• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto ide s nami pomaly a zdravo chudnúť v termíne od 2. júna?

25. mája 2009 
autor
ja som sa teraz napraštila melóna a som ako lopta, ešte to zapijem čajom a to bude... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko trochu som váms zanedbávala, v sobotu sme oslavovali manželovu 45-ku ale torte som odolala :grinning: , aj v pn bolo otvorenie sezony tak sme maly celý výkend nabity. raňaky som jedla plátkový syrík s paprikou na obed mám ovocie, desiata nektarinky:slight_smile:
9. jún 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zuzi, ja tomu tiez nechapem, ako je mozne 2 kg/tyzden... :astonished: nejak speci sa neobmedzujem, akurat sa vystriham sladkeho (aj ked sem-tam dzobnem granko :grinning: ) akurat ze cvicim. zeby to bolo z toho? :astonished: :rolling_eyes: :dizzy_face: preto sa joja nebojiiim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si lekarnicka? mozem ti hodit ip?
9. jún 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mam na ranajky kafco a krajicek chleba, na obed zemiaky so salatom a vecera neviem, nejaka zelenina alebo ovocko... :wink: sice, povedala som si, ze zacinam s dietou, aku mala junova, ale zas to vidim biedne :sweat_smile:
9. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - poslala som do IP dotaz :wink:
9. jún 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ak niekto niečo potrebuje, tak kľudne napíšte IP, ak budem vedieť tak napíšem...rada :wink: Ale teraz mám mániu "gilmoroviek"...neviem, či si pamätáte ten seriál zlatý, tak smary mi na stretko doniesla zatiaľ všetky série, ktoré majú aspoň titulky a ako malý zaľahne už aj ťahám bike k pc, dávam sluchátka, kukám, dýcham a jazdím...smary je moja najväčšia hviezda, cmuk, cmuk...už mi ostala len jedna séria zo siedmych a mi je ľúto...ja ten seriál zbožňujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tým som chcela vlastne povedať, že ak hneď neodpoviem, tak tu nie som :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja som to pozeravala, ked som robila v nemecku au-pair :wink: :wink: mala to zboznovala, a som sa namotala aj ja :sunglasses:
zuzi, dik, uzaj ti pisem ip :wink: dik
9. jún 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengi, super :slight_smile:
zuzula, ja gilmorovky zbožňujem, ked som bola tehu v nemocnici, vtedy to dávali každý deň, MM mi to musel natáčať. majú skvelý humor a pohľad na svet :grinning:
9. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vesi...
asi vsetky obedujete alebo sa hrate s ratolestami, alebo pracujete :grinning:
9. jún 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte babulky :grinning:
koooooooonecne po dlhom case som tu

ako ..co noveho ako idu kilecka dole?
9. jún 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj navik... iduuuuuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: u mna -2kg! z po centaku z obvoduuuuuuuuu :sunglasses: :sunglasses: len prsiska mi zas narastli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj penguin paradicka gratulujem u mna hmm ani neviem idem sa odvazit a odmerat a treba kukenzi poslat ?
prsiska :grinning: no super mangel sa tesi ze :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penguim1 - ty si nechcela držat 90 dnovku, alebo sa mi to zdá????
9. jún 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa ti zdaaaaaaaaaa :wink: ja som chcela drzat tu s jablcnym octom, a nechcem sa chvalit, ale zatial ju drzim :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam za sebou kavu na ranajky, a teraz 2 rajciny, 2 vajicka na tvrdo a krajicek chleba, bo som nemala rohlik :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a 2l vody! pojdem poobede von z domu, som zvedava, kade budem po krickoch behat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
navik, treba poslat na IP druhyjun :slight_smile:
9. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo zeby som chcela tu 90-tku skusit? :astonished: no netusim... :zipper_mouth: :zipper_mouth: ja som toho tolko chcela a nikde nic... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale takto sa mi s vami dariii :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojdaaaa vsem :dizzy_face:

nebyla jsem tu od seboty pac nam spadl net, byla tady bourka..mazec :fearful:

gratuluju penguince ke shozenym kilcam, vic jsem nestihla docist, tak to jdu napravit
9. jún 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau selu, dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: normalne sa tesim z toho, akoby som bola decko a dostala nejaku babiku :slight_smile:
9. jún 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne slo jedno kilecko dole ale z cm ziadna slava :angry:
ale ja som aj riadne zhresila priznavam sa poctivo ..boli sm ena cely vikend na xate mali sme narod.party a tam som si nevedela rozkazat nejst take fajne dobrotky :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj navik, jasne, toto sa neda, ked ostatnych vidis, ako maskrtia ;)
a aj kilecko je uspech!!! :sunglasses: ono sa to rozbehne, neboj... :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja se taky pochvalim, mam kilecko a i par centimetriku ale presne jak pisete holkiii, v sobotu u tchanovcu na chate jsem neodolala susenkam Pims coko magic, znate jeeee? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeee, mnaaaaaaaaaaaaaaam.. a gratulacia k zhodenym centakom a kileckuuuuu :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui dakujem za povzbudenie :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pengui ze se to neda si nedat ke kafcu?!? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda si to nedat, veru nedaaa.... :rolling_eyes: ja radsej taketo veci nekupujem.... a nebavme sa o sladkom, bo zatial odolavam :slight_smile:
9. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nerada by som robila navyse brusaky kvoli lyzicke granka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a uz mam za sebou zeleninovy salat mnam fajnucky bol :wink:
9. jún 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj brusaky uff tak sa mi ich nece robit ..ale co narobim ked xcem mat tehlicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave... pre krasu treba trpiet :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spoluchudnutelky, blahozelam vsetkym ku kazdemu zhodenemu gramu :wink: len tak dalej

penguin, -2kg :confused: to si dobra :wink:

ja som zatial ziadnu dietu nedrzala. Podarilo sa mi nejest nic sladke cely pracovny tyzden, co je u mna neskutocny uspech. Citim ako mi splaslo brucho, sice len o 3cm ale aj to je super pocit :grinning:
Jedine sa neviem donutit cvicit a neviem si na to najst cas, lebo som leniva :frowning2:

Mate niektora skusenosti so studiom Kompliment? Rozmyslala som, ze by som tam skusila chodit cvicit. Vraj by som mohla zhodit tych mojich potrebnych 6kg za 5 tyzdnov. Len je to brutalne drahe. Uvitala by som vase nazory na toto studio. Vdaka
9. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee tak aj ja sa idem pochváliť ...ja -2kg dole jedno som nabrala nazad :angry:
a miery?? pás -7cm boky -3,5cm a stehienko -2cm ..prsia som nadbehla na 103 ale ako ani sama neviem
9. jún 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok