Kto má úplne zaručenú vec na chudnutie?

zankagalvankova
31. júl 2012

ako schudnut

mandala77
11. jan 2016

dajte si do google výraz tatvy a treba jesť v červenej ak chcete schudnúť

aneta426
12. jan 2016

ja odporučam na chudnutie bielkovinovú diétu, je ich hneď niekoľko, stačí si jednu z nich vybrať, alebo skúsiť tieto zásady dodržiavať s bežným jedlom a poctivo počítať. Ja som schudla s http://www.ketodiet.sk tak odporúčam vyskúšať.

deniskaddd
12. jan 2016

Ja doporučujem začať detoxom:
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop...
V prípade záujmu ma kontaktujte na deniskaddd@azet.sk, podám info o používaní, cvičení, strave

buttergirl
26. jan 2016
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

brutálne na chudnutie pomahaju deti ked sa naucis jest s nimi a hybat sa s nimi 🙂 Kebyze chces schudnut viac tak si skus pozriet ketofit.sk tam maju par dobrych napadov 🙂)

fitgirl01
27. jan 2016
Používateľ fitgirl01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fitgirl01.

vyvazit stravu, znizit kaloricky prijem a zaradit pohyb 🙂 sama testujem na sebe :D prvotne kozultacie robia fajn napr na svet-zdravia.sk, citam, ze spravia analyzu tela na tanite, co je super prehlad pre zaciatok a porovnat progres o par tyzdnov 🙂

vcielka848
12. feb 2016

Zaručene si nekupujte knihu 14 dňovy plan či čo to...je tam napisane to čo všade na nete najdete zadarmo. Kamoška si knihu kupila online v pdf a nič nove jej to nedalo...tak sa rozhodla ju predat na internete lebo zaplatila za to 15 eur a nevyužila to. Tak že to preda za symbolicku cenu aspon nech sa jej niečo vráti . a na druhy den jej volali odtial že na nu podaju žalobu a podobne ak inzerat nestiahne. Tak ako človek si niečo kupi a nepači sa mu tak ma smolu...takže ak sa rozhodnete kupovat niečo take tak nikdy v pdf 🙂 lebo je to trestne zrejme 🙂

00patuska00
24. feb 2016

My s manželom momentálne úspešne zhadzujeme s Ketodiet. Aj keď som čítala k tomu často negatívne názory, a aj ja sama som až tak neverila, u nás to funguje. A po skončení "sáčkovej"kúry už vieme ako na to - obmedziť sacharidy na minimum, nahradiť ich radšej zdravými tukmi.
A takisto sme sa začali vrámci možností viac hýbať. Nielenže vyzeráme lepšie, ale aj sa lepšie cítime. Oveľaa lepšie. Čiže pre mňa je zaručenou vecou: vyvážená strava, pohyb a niekto, s kým sa môžeme spoločne motivovať a podržať, aj keď prídu krízy (a tie pri chudnutí zaručene prídu u každého) 😉

adamx
25. feb 2016
Používateľ adamx je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adamx.

Skús semiačka Chia. Moja manželka je s nimi spokojná.

stanusa89
25. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

cvicit a zdravo sa stravovat aj ked mi je jasne ze to nie je vobec lahke 🙂

mejky77
25. feb 2016

čo dnes v dnešnej dobe znamená zdravo???
vylúčiť cukor, múku a mlieko viac ovocia a zeleniny z dvora a určite začať zmenu s nejakým pomocníkom garcínia, vláknina na každý organizmus niečo iné zaberá.Nič rýchle neexistuje chce to pravidelnosť, trpezlivosť a pohyb

pekkka
25. feb 2016

nežer cica 🙂

matej_cpt
6. mar 2016

Ja mam odpoved.
Jednoducho, som clovek, co spaluje tuk.
Zdravy, silny a flexibilny metabolizmus...a okrem toho, kazde jedlo mi pomaha bojovat proti starnutiu, ma dostatok uzasnych tukov, sam si doma varim, pomaham tym rodine a tuk je pre mna najlepsim zdrojom energie a nie nieco, co moj metabolizmus povazuje za "ukladaciu" vec a hromadi to na mne.

Je to zarucena vec. Pretoze ak mas takyto metabolizmus - tak zarucene bude spalovat tuky a zarucene aj tie tvoje. Nespoliehas sa na kalorie, alebo kajanske korenie, alebo iba tvoju volu nejest...ako sa to vobec da? Potrebujeme predsa jest pre fungovanie!...ale to, kto si, je samotnym nastrojom na chudnutie 🙂 Super nie?

Uz rok toto ucim, robim prednasky...a nic nepredavam, nie su to ani tabletky, ani proteinove tycinky ani nic...skutocna, realna strava, pripravena takym sposobom, ktory ta nakopne na spalovanie tukov. Na to musis chapat, ako funguje tvoj "motor". Preco telo uklada tuk. Nie je to o kaloriach, ale o abnormalnej akumulacii tuku...a co s tym urobit. A toto vsetko davam okolo seba zdarma ako babkine kolace, pretoze to zmenilo moj zivot!!! Citaj si viac info tu...
https://www.facebook.com/ClovekPaliaciTuk/
www.clovekpaliacituk.net

janka7511
7. mar 2016

@martinka13 mne takisto zabral Vitabox. Od noveho roku na tom frcim a mam vysledky aj napriek mojej lenovosti.

marcelalia27
7. mar 2016

cvicit cvicit cvicit!

andreakovacova57
14. mar 2016

ahojte,som úplne normálna žena,ktorá sa celý život trápila diétami a jojo efektami po nich,,chcela by som vám priblížit spôsob akým sa to poodarilo konecne mne..asi pred rokom mi známa odporučila jednu skupinu na facebooku,ktora sa venuje poradenstvu v oblasti zdravej výživy a chudnutia.Zo zaciatku som bola veľmi skeptická a produkty sa mi zdali drahé,ale na naliehanie mojej známej(ktorá v tom čase schudla 8 kil),som si povedala,že už som skúsila všetko,tak prečo nie aj toto.Na môj obrovský údiv som začala krásne chudnúť,cítila som sa skvelo a dokonca sa mi zlepšila pleť.No ostávala som veľmi opatrná a čakala čo prinesú daľšie týždne a mesiace.Výsledok?Základný program som ukončila pred dvoma mesiacmi,teraz už len udržiavam hmotnosť,znížil sa mi krvný tlak a vyzerám o desať rokov mladšie🙂))

Cítim povinnosť sa týmto skvelým ľudom odvdačiť a takisto pomôcť tým,ktorý blúdia v nekonečnom kruhu diéta-jojo efekt
Ich skupina má názov chudnutie zdravo a efektívne na facebooku
Viem,že veľa z vás si bude myslieť,že robím reklamu,ale ja som na to hrdá,lebo takéto niečo si reklamu zaslúži

mihail3
21. mar 2016

Dobry den . Chcem sa spytat ci ste uz niekto niekedy skusali pilulky na chudnutie nemyslim napr. Zelenu kavu ale pilulky z nich ze vraj su niekolko krat silnejsie akonsamotne bio semena zelenej kavy . Ja to mozem kludne potvrdit neni to sice az taka velmi velka zmena ale ja som schudol z 113kg na 95kg za cca 3 mesiace a to pracujem ako sofer myslel som si ze sa uz nena nic robit za posledne roky som iba priberal toto mi odporucil jeden znami v Nemecku

Dostal som sa k tomu cez odporucanu stranku v nemecku ktora sa v preklade vola (luxusne chudnutie) alebo tak neako 🙂
Dalej som patral po vsetkych veciach ktore som tam nasiel bolo tam top 10 kde boli same dobre recenzie a tak som nasiel na slovensku iba 5 s tych vyrobkov to vam tiez pridam mozno pomoze ale na slovenske pomery je to aj dost drahe lenze ja som bol velmi rad ze aspon tie kavove tabletky neboli iba vyhodene peniaze ako 99% veci na chudnutie

zolkoj
23. mar 2016

Ahojte, môj recept na chudnutie je Herbalife. Vybrala som asi 4 koktaily v 2009 a keď som ich prestala brať váha mi ostala. V 2013 som priviedla na svet dve krásne detičky. Keď som otehotnela mala som 57kg a v deň pôrodu 85kg. Teraz majú detičky 2,5 roka a som zúfala lebo kíl mám 65 a obvod brucha 97 cm. No ale už druhý mesiac pijem koktail cca 7 krát týždenne a už to je 59kg a brucho 91cm. Ja na koktaily Herbalife nedám dopustiť. 👍👍👍 No a neobmedzujem sa veľmi v jedení. 😉

marcelasvk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petusik123
22. apr 2016

Striedma a výživná strava, šport (beh, bicykel alebo prechádzka aspoň 3x týždenne) a k tomu som pridala pilulky Fykotin. Schudla som 8 kg po pôrode a stále chudnem 🙂
Našla som aj zľavu k tomuto produktu: http://www.kuponyzdarma.sk/zlava-10-na-fykotin-...

sheila121
5. máj 2016

irsina83: mozem sa spytat kolko ta stal trener Kindernay? Dakujem

andreja13
5. máj 2016

zdrava strava a pravidelny pohyb tam niet co ine poradit 🙂

natalym
5. máj 2016

Nežrať.

marylinmary
5. máj 2016

zarucena vec na chudnutie nie je.. teda je ale nie je to ziadny produkt, ziadne lieky, ziadna zelena kava ani nic podobne. Je to hlavne kazdodenny pohyb 🙂

szisziporka
25. máj 2016

Ahojte....chcem s vami podelit svoje osobne skusenosti...som maximalne spokojna s pripravkom...je to precistujuca kúra...ktora pomaha nastartovat organizmus k spravnemu fungovaniu...neverila som v reklamach ale to mi zabralo...prajem krasny den....

matokral
3. jún 2016

Tu je o tom pekný článok, čo by som odporučil, pomohlo aspoň trochu 🙂 - Ako sa zbaviť tuku na bruchu 🙂 http://7days.sk/ako-sa-zbavit-tuku-na-bruchu/

darmord
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daria26
24. júl 2016

mne pomohli zchudnúť dietcenter.sk

silvia31
24. júl 2016

Makať, makať, makať.. V kuchyni aj v cvičení, veľa tekutín - vody, zelený čaj s citrónom, zdravá vyvážená strava, pohyb, spánok a ak takáto zmena nepomáha, tak hľadať zdravotné príčiny (treba sa držať pre prvé výsledky aspoň mesiac/dva, záleží koľkokrát už človek diétoval a mal jojo efektov..)
Ja som schudla pohybom - jedlo som obmedzila pečivo a múku a sladkosti, no a denne som cvičila, lebo časom ma to už naozaj bavilo veľmi 🙂 vyšší výdaj ako príjem energie 🙂 už sa teším, keď budem zase môcť drieť a makať na sebe, keď porodím.

nuska
1. sep 2016

Určite úprava stravy. Ja som vylúčila cukor, bielu múku a pravidelne sa snažím jesť. Najdôležitejšie raňajky, ak tie nezješ celý deň ti chýbajú. Mám odskúšané, hoci niekedy som raňajky vôbec nejedla, teraz musia byť. A super vec, čo som teraz objavila, je Fiber Boost vláknina od LR. To si dávam večer, keď ma chutí pažravosť. Je chuťovo sladké, ale je tam Stévia, ak to necháte postáť, tak o aj celkom zhustne a má aj dobre účinky na tráviaci trakt. Mala som s tým problémy, chodila som niekedy aj raz za týždeň na toaletu, no teraz je to ok, odkedy si to dávam večer a to to nepijem každý večer, len keď ma chytia chute 🙂 Je tam aj karob, čo je tiež super. Takže nejem blbosti v noci a ešte aj chodím častejšie na záchod. A tento mesiac objednám určite novinku v ponuke LR mliečnu ryžu bez cukru, dá sa spraviť aj s bezlaktozovým mliekom, rada používam kokosové. Budem mať niečo rýchle na raňajky alebo možno aj na večeru 🙂