Neera detox a vaše skúsenosti

sestri
8. mar 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s týmto detoxom?

miska2001
12. nov 2021

Dobrý deň, ak by mal niekto záujem tak mám neotvoreny 500ml sirup za 15€. Trvanlivosť do 18.3.2023

aida5
12. nov 2021
zuzika
30. mar 2022

@miska2001 áno mam zaujem

aida5
30. mar 2022

@zuzika ,1l,alebo 0,5l?

miska2001
30. mar 2022

@zuzika už je predaný

pauline350524
22. apr 2022

Zdravím, akurát držím kúru mám 3 dni za sebou, mne teda jedlo chýba....hlavne jeho chuť :D vydržať sa to ale dá. Plánujem 7 dní a potom 3 dni ovocné a zeleninové šťavy. 🙂
Chuť nápoja mi moc nejde :( musím sa premáhať, ale vypiť sa to dá. Ja som chcela najmä detox, dokázať, že sa viem odpútať od jedla a kila dole bude len príjemný bonus. Ale nejak ma vôbec nepreháňa ani nič, je to ok? :/

monillia
22. apr 2022

@pauline350524 mna úplne 1x pred rokmi prehanalo strašne ,som pomaly z domu nemohla ísť. Potom keď som to opakovala už nie. Aktuálne držím prvý deň, mám pocit,že zomriem.Uz som to za x rokov držala asi 5x ale teda takto zle mi ešte nebolo,ak dám 5 dní bude ti zázrak

rebarbora21
20. sep 2022

Vidim ze velmi stare forum a aj prispevky, ale keby sem tiez niekto zavital ako ja po rokoch, rada sa podelim o skusenost🙂
Dnes zacinam kuru s javorovym sirupom, planujem 10 dni tak uvidime ako to pojde.

katkaandy
3. okt 2022

@rebarbora21 ahoj, tiež som nakukla po roku asi do tejto skupinky, a tiež rozmžýšlam nad javorovým sirupom, lebo som počula že je to asi "lacnejšia verzia" neera sirupu. podelíš sa o návod ako na to? pridala by som sa k tebe. 🙂

rebarbora21
3. okt 2022

@katkaandy Ahoj, ja to mam uz za sebou, 3,5kg dole, vydrzala som 7 dni + 3 tie ovocno zeleninove.
Isla som podla tohoto, ale maaaalicko kajanskeho korenia, napinalo ma z toho.:

2 lyžice pravého javorového sirupu
2 lyžice čerstvej citrónovej či limetkovej šťavy
1/10 lyžičky kajenského korenia
200 ml vlažnej alebo chladnej vody
Ráno začnite tým, že vypijete liter teplej vody, prípadne si ešte pred spaním dajte bylinný čaj s preháňacími účinkami. Riešením je aj klystír, no podstatné je, aby ste sa v priebehu hodiny poriadne vyprázdnili. Cez deň potom pite iba vyššie spomenutú limonádu, ktorej by ste mali denne vypiť 6-12 pohárov.

2hy den bol u mna tragicky, hlava ma bolela sialene rano som mala take zavrate ze som si musela dat banan a jablko🙂 treti den este unava a potom super.
Naozaj dostatok energie, pilla som aj senny caj - slanu vodu som do seba veru nedala.
Nechudla som z nadvahy, ale bola som za posledne tyzdne rozjedena, tak som sa takto chcela nastartovat a podarilo sa🙂

Ja som Neeru nikdy nemala, doposial som asi 3x mala vzdy javorovy sirup, vela matoveho caju a vody🙂

Drzim plce

mikinkaa2
20. jan 2024

Ahojte ja som si kúpila sirup len chcem sa opýtať celých 10 dní treba byť bez jedla čisto len ten nápoj piť áno ďakujem

slonicatko26
20. jan 2024

@mikinkaa2 áno, iba nápoj, čistú vodu

mikinkaa2
20. jan 2024

@slonicatko26 no ok tak skúsim ešte som nemala taky detox 10 dní bez jedla ale verím tomu ze sa to dá zvládnuť ale môžem pori tomu aj vodu čistú v priebehu dna však

mikinkaa2
20. jan 2024

@slonicatko26 a treba si to niejak rozdeliť tie 2 litre alebo to je jedno ako to budem piť

slonicatko26
20. jan 2024

@mikinkaa2 áno ja veľa čistej vody, ja som vydržala len 6 dni, aj to som mala stále bolesti hlavy strašne a vkuse má prehaňalo :/

slonicatko26
20. jan 2024

@mikinkaa2 snažila som sa každu hodinu piť dva deci

martinabreza
20. mar 2024

Ahojte zajtra by som chcela začať pridá sa niekto