Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

doplerik4956
22. mar 2015

@pa3kk ahoj objednaj si jej tie piperin forte?ja som si to objednala a cakam kuriera od zajtra

katkapoli
22. mar 2015

kto ma zaujem ma dva ks piperin forte

doplerik4956
22. mar 2015

podarilo sa ti s nimi troska zhodit?aja som si ich o bjednala v piatok

katkapoli
22. mar 2015

nie, je to hlupost

doplerik4956
23. mar 2015

zalezi mozno aj od organizmu,uvidime vyskusam a posudim.S weight loss sa mi schudnut podarilo kedysi,vaha ostala stale rovnaka,ale az neskorsie po rokoch sa troska dvihla

katkapoli
23. mar 2015

Ja ked som to zacala uzivat, po mesiaci som mala o 3kg viac 😠

doplerik4956
23. mar 2015

ked som uzivala tie weight loss kila sli dole vtedy som schudla 6 kil,mno uvidime ked zacnem brat tieto,ked bude vidiet ze priberam prestanem ich brat

doplerik4956
23. mar 2015

@duda1524 chcem sa spytat,som si to objednala,za aku dobu dosiel vyrobok domou?dodrziaval si aj nejaku stravu,alebo aj nejake cvicenie?

katkapoli
23. mar 2015

Myslim si, ze som nepribrala kvoli tým liekom, ale preto, lebo som sa spoliehala na to, ze pomocou nich schudnem . . . . a nedodrziavala som diety, ani cvicenie ani nic . . .

margareta2
23. mar 2015

Ahoj, objednala som si jedno balenie, ktoré užívam asi 3 týždne. S PIPERINE FORTE som neschudla ani pol kila!!! Bola som zvedavá, tak som jednu tabletku otvorila a vysypala ju. Bol v nej sivý prášok- štipľavý. Možno to aj je nejaká zložka z čierneho korenia , avšak na môj metabolizmus vôbec nezabral. K dodanému baleniu nebol pridaný žiadny certifikát , takže som sa bála tie pilule aj jesť. Pred dodaním mi zavolal akože zamestnanec, čo má na starosti objednávky a usilovne ma presviedčal , aby som si ešte dokúpila ďalšie dve balenia za veľmi výhodnú cenu!!!!!!!! nedokúpila som. Pred tým som hľadala nejaké info o PIPERINE FORTE, nakoľko to tu je asi novinka, nenašla som žiadne negatívne skúsenosti. Už by som si ho URČITE NEOBJEDNALA ! P.S. Ak sa mi náhodou podarí do týždňa schudnúť aspoň 1 kg, tak to tu napíšem. Keď sa oteplí, tak k 3 hodinám pilatesu za týždeň, pridám aspoň 3xbehanie. A potom dám aj 2 kg dolu.100% a bez zdravotného rizika.

katkapoli
23. mar 2015

@margareta2 suhlasim

marioff
25. mar 2015

staci podat nejaky podnet... ak sa nepodari s pociatku vysetrovania zistit osobu co za tym stoji, tak uplne staci ked organy poziadaju o IP osoby s nickom duda1524 a mate cloveka ktory s tym ma nieco spolocne... velmi jednoduche..

a ESTE RAZ: kto uveri takymto, pravdu povediac, az infatilnym podvodom, mozno si aj zasluzi byt podvedeny..

LUDIA pouzivajte tu vec co mate na krku konecne 😎

duda1524
26. mar 2015

@katariana111 mne osobne to pomohlo a poznam este dvoch ludi,ktory tiez schudli,tak by som to asi skusil,byt na tvojom mieste

duda1524
26. mar 2015

@doplerik4956 mne to prislo asi po nejakych 5 dnoch.nemam cas na nejaky pohyb a ani dietu

doplerik4956
26. mar 2015

@duda1524 ked si objednal pieperin a po odoslani ze poslali balik,do kolkych dni prisiel kurier?

doplerik4956
26. mar 2015

@doplerik4956 ved tot a hlavne v robote nemam pohyb kedze stale sedim

duda1524
26. mar 2015

@marioff ahoj,pokial mas zaujem,mozem ti kludne poskytnut svoje meno a adresu.nemam potrebu tu pisat nejake hluposti,aby som pomohol nejakej firme o ktorej neviem vobec nic.tak tu laskovo nerob mudreho.ja som napisal iba to,ze mne to pomohlo.nikto si to nemusi objednat ak nechce a uz vobec nie na zaklade mojho nazoru.

doplerik4956
26. mar 2015

@duda1524 este mam otazocku balik prisie cez nejakeho kuriera,alebo normalne cez postu kurier,a priblizne o ktorej?

marioff
27. mar 2015

@duda1524 no urcite, verime.. podla mojho nazoru je to podvod aj z pohladu trestneho... vies vysvetlit preco je cela stranka falosna? cez neexistujuceho doktora az po vymyslene komentare ??

a este by ma zaujimalo to tvoje nestandardne spravanie.. zaregistroval/a si sa iba kvoli propagacii tohoto bludu.. propagujes firmu "o ktorej nevies vobec nic" ... to ti ma kto uverit???????

doplerik4956
27. mar 2015

@marioff ked mne sa podari schudnut s piperinom,tak to tuna naisem,ze to neni blud.to nielen brat tabletky a nic nerobit,ale aj makat na sebe

marioff
27. mar 2015

@doplerik4956 skoda penazi a casu... je to taky isty podvod ako carovny krem na rast vlasov, ako zariadenie ktore ti usetri 75% nakladov na elektriku, ako zarucene vyhrat na rulete atd atd... proste blud na oklapanie "jednoduchsich" a bezradnych ludi...

marioff
27. mar 2015

@doplerik4956 preco je podla teba cela stranka falosna? potreboval by to produkt ktory funguje? potreboval by vobec taky produkt vyjadrenie NEEXISTUJUCEHO doktora? a potreboval by taky produkt diskusiu kde "debatuju" vymysleny ludia ?

doplerik4956
27. mar 2015

@marioff ja som ten vyrobok nasla na inej stranke a nepouzivam ziadny krem na vlasy a na co,zbytocne im skodim a ze dam penaze na tabletky,tak to je len moja starost

marioff
27. mar 2015

@doplerik4956 v poriadku, chcel som ti len pomoct usetrit zbytocne vyhodene peniaze.. je to tvoja vec ked podporis podvodnikov, ale potom sa tu nechod stazovat 🙂 ...

inak, na tej ich stranke sa pise ze objednat si musis LEN original, pretoze ine nefunguju 🙂 (pises ze si nasla ten výrobok na inej stranke) , mozem vediet, kde inde si ich objavila ?

doplerik4956
27. mar 2015

@marioff takisto záleží až j od Metabolizmu ako zareaguje iné tabletky zareagivali hneď keď zafunguju napíšem A le ešte čakám kedy M I ich kurier donesie

marioff
28. mar 2015

@doplerik4956 no nezareaguje nijak.... pretoze peperin sa pouziva na nieco ine ..

tu mas skutocny clanok co je peperin: http://www.nutraceutica.sk/sk/nutaceutika_vo_vy... (schvalne, ci tam najdes zmienku o chudnuti - prave naopak - mozno este priberes 🙂

tyto podvodnici to robia tak, ze si vyhliadnu nejaky neskodny pripravok a "urobia" s neho tabletky na chudnutie, ktore draho predavaju... tak ako zo zelenej kavy, nejakych brusnic ci co to bolo predtym, a teraz peperin... nabuduce to bude zas nieco ine a tak dookola...

fakt ti dobre radim, nenehaj sa takto lahko oklamat 🙂

tu mas napr. presne rovnaky podvod od uplne rovnakych podvodnikov: http://www.nazeleno.cz/energie/ceny-energii/ene...

sixtuska
29. mar 2015

a co vravíte baby na tento link a zelenu kavu???
http://impression.name/rndr/Green_Coffee_SK1/?e...

maria6755
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
30. mar 2015

@marioff nikto nič nespraví...žiadne orgány...kto, naša neschopná polícia? ha,ha
Ja som dostala balíček v ktorom bol len hrubý kartón za 70 eur. Zablokovala som na pošte peniaze, aby neodišli, ..aby policia preverila kto na tej adrese býva, a potom aby zistili, kto si ich prevezme...a neboli schopný nájsť človeka, ktorý tu páchal podvody...a nestalo sa to len mne...
A hlavne netreba veriť takým, čo tu dajú jeden-dva príspevky...

katkapoli
30. mar 2015

a co hovorite na 5 dnovu proteínovú express diet?