Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

marioff
15. apr 2015

@milka7068 urcite to nedavaj detom a este raz si PRECITAJ diskusiu a zapni ROZUM... stoji to za to a moze ti to aj v zivote pomoct... Vyskusaj to a neolutujes

lentakk
15. apr 2015

nikdy som žiadne "odtučňováky" nebrala, teraz som sa nechala "nachytať" vo vidine schudnutia cca 5 kíl do leta. No a 2 dni úžívania ma po piperine forte štípe od žalúdka až po krk všetko, je to hnus, akoby sa mi tvorila po ňom kyselina, no neviem či sa ďalej odvážim experimentovať.

kumir
16. apr 2015

☹ Vážene😀 dalši oser,, makajte na sebe,,, prídu aj výsledky...držím Vam palčeky 😅

ercsula
17. apr 2015

No...ja uživam toto čudo 3 tyždne a žiadny zázrak sa nedeje...(váha sa ani len nepohla! )
a ani u mojho manzela-žial.Pekný žrút peňatí to veru je...radšej som si mohla kúpiť za tie prachy topánky(a to mi este ponukali dalsie balenia so zlavou!)...69 eur išlo do vzduchu...
komentovala som to na ich "orignálnej " stránke-ale ako vidieť-zverejňuju iba kladne príspevky...očividne su tam iba tie iste príspevky-len sa každý deň mení dátum-sledujem to denne...
pekný podfuk...je to smutné...

07011979
18. apr 2015

@katy2 prečo mi tych ludi neukaže na FB ked tam sú?? 😒
ja ich uživam 3tyždne ale nejaku zmenu nevidim

martika38
18. apr 2015

Dievčatá, ja som im písala, že to chcem vrátiť a ani nereagujú na moje maily. V podmienkach je iba adresa do Poľska, tak som ich prosila, aby mi dali ich adresu, keďže to oni predávajú na SR! Ani telefonicky sa nedá s nimi spojiť, normálne rozmýšľam dať do niekde do médií, aby sme varovali ďalších od kúpy! Predsa to nie je malá čiastka a keď garantujú vrátenie peňazí, tak by to tak malo byť! My sme sa bohužiaľ dali nachytať a k peniazom sa asi už nedostaneme, ale prečo nevarovať druhých na ktorých chce niekto hnusne zbohatnúť! !! Ja to chcem skúsiť vrátiť na tú adresu do Poľska a som zvedavá ako to dopadne ☹ !!! Najhoršie je, že sa im tam nedá nič negatívne napísať!

martika38
19. apr 2015

Dievčatá, ja som im písala, že to chcem vrátiť a ani nereagujú na moje maily. V podmienkach je iba adresa do Poľska, tak som ich prosila, aby mi dali ich adresu, keďže to oni predávajú na SR! Ani telefonicky sa nedá s nimi spojiť, normálne rozmýšľam dať do niekde do médií, aby sme varovali ďalších od kúpy! Predsa to nie je malá čiastka a keď garantujú vrátenie peňazí, tak by to tak malo byť! My sme sa bohužiaľ dali nachytať a k peniazom sa asi už nedostaneme, ale prečo nevarovať druhých na ktorých chce niekto hnusne zbohatnúť! !! Ja to chcem skúsiť vrátiť na tú adresu do Poľska a som zvedavá ako to dopadne ☹ !!! Najhoršie je, že sa im tam nedá nič negatívne napísať!

07011979
20. apr 2015

@martika38 aj ja uvažuje že to vrátim lebo nevidím žiadny rozdiel pred ani po užívaný.. no lenže ked nereagujú ☹ skúsim ich aj ja "bombardovať" telefónom resp. emailom.... Súhlasím s tým že treba dať vedieť aj druhým aby sa neoklamali...

doplerik4956
20. apr 2015

Ja som sa tiež na tie tabletky vykaslala keďže chcem malinke tak radšej na to dňami.Mne zas Kolegynka odporučila L-karnitin spaľovac tukov A samozrejme nezabudnúť cvičiť,zmeniť troška stravu A výsledok sa dostaví

zlaskusenost2
25. apr 2015

Neodporučam tento produkt, hned po dvoch dnoch uzivania som mala silne bolesti zaludka a krizov. Akonahle som ho vysadila tak odzneli. Radsej s daj na klasicke a zarucene cvicenie.🙂

doplerik4956
25. apr 2015

@zlaskusenost2 dobre ze som ich vysadila mala som len jednu a cela kura mi stoji v skrini

kika753
6. máj 2015

Ahojte, ja som si nedavno kupila piperin zo stranky piperineforte.com..Mam navyse dva balenia, kazde na mesiac a nechcem to zbytocne vyhadzovat. aK by mal niekto zaujem tak ma kontaktujte.

kika753
6. máj 2015

Ahojte, ja som si nedavno kupila piperin zo stranky piperineforte.com..Mam navyse dva balenia, kazde na mesiac a nechcem to zbytocne vyhadzovat. aK by mal niekto zaujem tak ma kontaktujte.

uznetusim
7. máj 2015

Ahojte, ja som si ho objednala včera a až potom som čítala vaše príspevky. 😕
Hneď som aj rušila objednávku. Najskôr mi odpísali, že musím zrušiť podľa pravidiel, ktoré majú v podmienkach.... 😠 Tak som znova cez kontaktný formulár aj s citovaním ich pravidiel a so žiadosťou o potvrdenie zrušenia objednávky znova stornovala. 😀 Potom mi behom 5 minút prišiel mail, že objednávka je stornovaná. Tak som rada. 😎

jaromajlaskycas
12. máj 2015

Som znechutená, dnes je mesiac čo som užívala PIPERINE a neschudla som ani deko, to je zase ďalší liek - ako nám vybrať peniaze z peňaženky.

doplerik4956
12. máj 2015

@jaromajlaskycas daj si karnitin spaľovac tukov pocvic troška vynechajme Chleba.A výsledok sa dostaví. Ja tiež mám tabletky doma A nepoužívam, nakoniec sombdala na tamtu variaciu

michaelakarasy
13. máj 2015

Do TV relacie hladame damu s hmotnostou cca 100 kg, ktora ma seriozny zaujem schudnut pod dohladom timu odbornikov. Viac info do spravy.

cheyliss
13. máj 2015

Ahooj..včera som si objednala piperine forte na 3 mesiace, lebo som hlúpa a uverila som komentom na tej stránke. Nenapadlo ma, že by mohli byť falošné. Dnes som im písala, že chcem stornovať objednávku, a to na základe toho, že až dnes som našla túto stránku s negatívnymi recenziami. Dúfam, že mojej žiadosti vyhovejú, lebo nechcem prísť o peniaze zbytočne 😢

cheyliss
13. máj 2015

Mimochodom, asi dva roky dozadu som užívala L-Karnitine 150 000, zaberalo to, i keď pomalšie.. Teraz som si túto blbosť objednala, lebo idem v júli na dovolenku a chcem vyzerať lepšie, nemám čas teraz na cvičenie kôli práci, tak som sa dala na toto trošku zmotať 😒

doplerik4956
14. máj 2015

@cheyliss mne to tiež pomáha A tiež mám 150000

cheyliss
14. máj 2015

Asi ostanem len pri l-karnitine, obcas ked dojdem z prace tak si zacvicim a musim obmedzit jedlo mastne a sladkosti, a nie je to skodlive ako tento piperin, pisala som jej tu ziadost o odstupeni a este sa neozvala, no dufam, ze odpise, ze je to stornovane. Som ja ale hlupa 😀 este ze som nasla tieto recenzie a vcas som sa spamatala 😊

sama83
18. máj 2015

@katariana111 ahoj a vyskúšala si zjesť tých 120 zrniečok čierneho korenia, bol nejaký efekt

nelly3
19. máj 2015

baby da sa schudnut aj z korculovania alebo skor sa len spevni trosku postava - nohy, zadok?

nelly3
19. máj 2015

ups to sem nepatrilo 🤐

katariana111
21. máj 2015

mala som ten pripravok a je to blud..zbytocne vyhodene peniaze aspon pre mna...tot vsjo

hardgym
25. máj 2015

chces schudnut my ti v tom pomozeme www.hardgym.sk zamakaj si u nas vyplav endorfiny a s radostou a dobrym pocitom pojdes domov. vydrz 2 mesiace a vysledok sa dostavy :D hardgym.sk :D tesime sa na tvoju navstevu

jarny
28. máj 2015

pana dotoktora Phd. MUDr. Jozef Farárik niekde volaju aj Stan Bargmeyer. Pre ine komercne uceli. Je to vymyslena osoba a fotka stiahnuta resp. kupena. To svadci o serioznosti predajcu.

https://www.google.at/search?q=Stan+Bargmeyer&r...

martincanka111
29. máj 2015

Mám doma jedno úplne nové balenie ak máte záujem správa. Predám ho lacnejšie ako sa predáva na nete.

matulda1984
29. máj 2015

Ahojte! Chcem sa opytat ci vie niekto adresu na vratenie zasielky piperine forte? Neda sa tam vobec dovolat...dakujem