Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

marsia_b
4. jún 2015

ahoj zienky...ja som si objednala jedno balenie piperin forte ze na skusku nakolko boli ohlasy nato velmi dobre...na stránke vtedy mali ze ZARUKA VRATENIA PENAZI v prípade nespokojnosti...už to zmazali hajzli...tiež mi zavolal chlapík a presviedčal ma o doobjednaní si dalsich dvoch balení za vyhodnú cenu a ze ucinkuje na 1000% ze nic nestratim a teda ze je tam moznost vratenia ak nebudem spokojna tak ja hlupana som naletela a doobjednala dalsie dve a suma objednavky teda bola 64e......a veru spokojna som nebola tak som im zavolala na zakaznicku linku kam to mam poslat...zabalila som vsetky tri balenia a poslala do Polska za 17,50e skoro ma mrdlo lebo som to dala aj poistit ved nikdy nevies....a do dnes nic uz dva mesiace mi nedvýhaju telefon neodpovedaju na maily a teda este aj vymazali zo stranky ze ZARUKA VRATENIA PENAZI...uz to tam nenájdete...su to odrbavaci....a tie lieky su daky smejd...mne z nich bolo sialene zle....taku kyselinu som z toho mala ako hrom a ani deko dole...takze nenalete tymto drístom....radsej zmente stravovanie a kaslite na vsetky lieky....ak by sa dalo ja by som tuto POLSKU firmu udala ....

marsia_b
4. jún 2015

@cheyliss žial ja som prisla o 64e...neodpovedaju a nedvyhaju telefon....

marsia_b
4. jún 2015

@martika38 ..ahoj ...ja sa s tou sprostou firmou dotahujem...ja som sa dovolala na ich zakaznicku linku kde mi povedali ze to mam poslat vyrobcovi do polska a tak som poslala postovne stalo 17,50...uz dva mesiace odvtedy mi nedvyhaju telefon a neodpisuju na mail...som za aby sme tej firme dali zabrat...ja som sa im v maily vyhražala ze to dam do medii a policii za zavadzanie klientov a obohatsovanie sa...hladala som ci sa da na ich stranku dat negatívne hodnotenie no marne....tak som nasla toto forum len skoda ze tak neskoro....mohli by sme sa spojit viacere a nieco poriesit ...ved 64e nie je malo a ako vidim na fore dost zien naletelo a ked to zratame je to pekna palka...a to len tu na konikovi co este ostatne....

martika38
4. jún 2015

@marsia_b Ahoj, tak isto som dopadla aj ja .... postupovala som podľa ich pokynov a tiež dodnes nič! Aj som napísala do Nového Času ako ,,tip od čitateľov" na článok a tiež nič. Mala som 2 balenia za 54 eur a žiaden efekt ☹ ... tiež ma bolelo brucho, tak som to prestala brať. Ja som s už zmierila, že nič nezmôžeme ... Majú to pekne premyslené, aby sa na nich nedalo nakontaktovať ! Baby, nekupujte to !!!!

matulda1984
5. jún 2015

Baby ja mam taky isty problem....tiez som taka blba a doobjednala som si tie dva balenia.posielala som to minuly tyzden a ako tak citam tak k peniazom sa nedostanem....super takze som o 80 euro lahsia teda aj s postovnym.

marsia_b
6. jún 2015

Podla mna sa ta firma este tesi nakolko sa im vratia dake balenia a moze ich opatovne predat a teda znova len zaryzuje na naivnych ako sme boli my...ja by som to dala do medii poznam jednu v markize...ale aj tak si nepomozeme....ja uz nikdy nic nekupim...lieky nikdy nikomu nepomohli a ked aj ano vzdy maju vedlajsi ucinok...baby uz nic nekupujte!!!!upravte stravu a trochu viac sa hybte...

marsia_b
8. jún 2015

Moj typ...baby kliknite na www.zdravie.sk/forum/1479713/zaujimava-tyzdnova... ja to drzim uz 5tyzden teda s prestavkou jedn tyzden a mam dole 5kil...len sa treba zatat ..vsetko je v hlave...vela pire cistej vody trosku cvicte a dajte vediet....mne sa zatial dari...drzim aj vam palceky....

cheyliss
9. jún 2015

ja som mala ešte to šťastie, že mi odpovedali na ten mail, čo máš v prílohe v tým zmluvných podmienkach úplne nakonci, to stornovanie objednávky, reagujú len naň. a tá adresa, čo majú v Poľsku...to je strata času tam niečo odoslať, všetko je vymyslené na tej stránke..

l7067
10. jún 2015

Tak po mesiaci môžem konštatovať, že mám toľko kíl koľko som mala pred mesiacom, tak akože čo to je haluz? ☹

mirka0812
11. jún 2015

@lentakk ahoj, chcela som sa len opytat ci si predsa len po tych bolestiach zaludka dalej v uzivani piperinu pokracovala, alebo si to vysadila?? ja to uzivam stvrty den....od druheho dna uzivania mam dost neprijemne bolesti zaludka, presne ako ty opisujes... skusam sa tej bolesti nejak zbavit, bielymi jogurtami a kadecim, aby som si zaludok nejak precistila, no moc to nepomaha... neviem ci v tom pokracovat, ci to ustupi alebo sa na to vykaslat.... vdaka vopred za tvoju odpoved.... Mirka

peha22
14. jún 2015

@mirka0812 Tie tabletky ti pomaly odrovnavaju zaludok a ty sa pytas, ci ich mas dalej hltat????

lengala
17. jún 2015

Priatelia ja len aby ste boli v obraze. Piperin forte jem už mesiac a nepohla som sa na váhe ani o deko. Pritom som obmedzila stravu, 2 x do týždňa cvičím a nič. 😖 , mám ešte jedno balenie pred sebou, ale už teraz ma chytá zúfalstvo, že tie tabletky jem nadarmo a že tie peniažky za reklamáciu tabletiek už asi neuvidím 😒 .
No nejdem hádzať flintu do žita mám ešte mesiac pred sebou a potom dám vedieť 😀

marsia_b
17. jún 2015

Prestan tie lieky jest....je to neskutocny bordel...zbytocne to pchas do tela ...ziadny efekt a len ti to uskodi...rozozere zaludocne steny...vyhod to!!!!

nucika16
19. jún 2015

Na základe Vášho dotazu ohľadne postupu pri odstúpení od zmluvy, ktorú ste uzatvorili s prevádzkovateľom internetového obchodu ww.sk.piperineforte.com, uvádzame:

Predbežným šetrením bolo zistené, že na portáli www.sk.piperineforte.com sa nenachádzajú zákonom predpísané náležitosti pre internetový obchod. V rámci vykonania kontrolnej objednávky bola stránka presmerovaná na portál www.epsilonka.com, na ktorú ste boli odkázaná aj spätnými správami od prevádzkovateľa portálu.

Portál www.epsilonka.com je prevádzkovaný spoločnosťou EPSILON Bulit Holdings Limited S.K.A., ul. Radzymińska 204, 03-674 Warszawa, Polska, kam bolo treba podľa informácií uvedených na portáli www.epsilonka.com zaslať aj odstúpenie od zmluvy.

Keďže informácie z iného portálu nie sú relevantné, a prevádzkovateľ portálu www.sk.piperineforte.com mal zákonnú povinnosť informovať Vás o práve a spôsobe na odstúpenie od zmluvy, čo neurobil, predlžuje sa Vám právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní o 12 mesiacov. Odporúčame Vám zaslať tovar spolu s odstúpením od zmluvy vyššie uvedenej spoločnosti, na ktorú ste boli v spätných emailoch odkázaná.

V prípade ak nedôjde k vráteniu finančných prostriedkov, odporúčame Vám obrátiť sa najprv na Európske spotrebiteľské centrum, ktoré bolo zriadené na pomoc spotrebiteľom pri problémoch s cezhraničným prvkom. Európske spotrebiteľské centrum bude taktiež oprávnené dať podnet poľskému kontrolnému orgánu v prípade zistenia porušenia zákona.
Európske spotrebiteľské centrum Mierová 19
SK - 827 15 Bratislava 212
Tel.: 02/4854 2019 e-mail: info@esc-sr.sk

mostkova
19. jún 2015

NEkupovat, neúčinné. Jeden z dalších triků pro zoufalé lidi 😵

hlupa4k0la
19. jún 2015

tiež som neverila na rôzne tabletky na chudnutie ale po zime som sa už nemohla na seba pozerať. Objednala som si PRIPERINE FORTE a tak isto mi ponúkli za výhodnu cenu 3mesačnu kuru. Tento produkt je určený hlavne popri cvičeniu a správnemu stravovaniu sa. Na rýchlejšie spaľovanie tukov a chuť do cvičenia. Užívam to 2 mesiac a schudla som asi 8 kíl. Neviem či je to práve tým ale prestala som jesť sladké veci a pečivo. snažím sa cvičiť. Ak nevychádza čas robím niečo užitočné... Ja osobne som spokojná 🙂

mostkova
20. jún 2015

Po tříměsíční kuře jsem se rozhodla objednat dalších 9 balení v rámci projektu, dát tomu šanci kdyby 3 měsíce byly málo. Za ty 3 měsíce ani deko dole. Nyní nemám ani peníze ani produkt. Nikdo nekomunikuje. Takže za mě NE!!! A neposilat peníze dopředu..../po vysazení pečiva a sladkého je logicke ze kila jsou dolů. Tohle neprisuzujte piperinu. Držte se. Neverte temhle podvodníkům.

ewellyn6
29. jún 2015

Ahojte, no piperin som dostala k narodeninám a idem ho vyskúšať. Ako prvé som našla dva články na internete a pri mene Phd. MUDr. Jozef Farárik sú dve rozdielne fotky ! ! ! http://jakrychlezhubnout24.cz/ http://www.medicreporter.com/ Som zvedavá či schudnem 8 kíl za mesiac 🙂

marsia_b
30. jún 2015

@ewellyn6 prosim ta precitaj ai vsetky prispevky tu o piperine a vyhod to!!!!

cheyliss
4. júl 2015

ak 2 mesiace cvičíš a vysadila si sladkosti, pečivo a tak..proste sa správne stravuješ, tak je možné, aby si dala dole tých 8 kíl za 2 mesiace (záleží aj od pôvodnej váhy a intenzite cvičenia/stravovania) , ale silno pochybujem, že ti k tomu dopomohol piperine....rozpol tabletku a očuchaj to....akurát tak sa divím, že nemáš žalúdočné problémy.... ewellyn, ty to radšej vyhoď von oknom...však to je ako jed na potkany.. :D

vierka122
6. júl 2015

Je to somarina piperin fotre beriem uz mesiac som stale v pohybe a ze nic
😖

vierka122
6. júl 2015

Ten co tvrdi ze od tohto schudol tak to je riadna konina.su to zbytocne vyhodene peniaze cez okno

mikky55
7. júl 2015

Ludia pamatajte ze ak niekdo raz vymysli ucinny pripravok na chudnutie bez upravy stravy a bez pohybu,ten sa stane celosvetovo znamym a zo dna na den miliardarom.Najlepsie na tomto je,ze uvadzaju ako ma kazdy zaruku vratenia penazi.Volal som tej dotycnej co to predava a samozrejme mi potvrdila ze nikdo nic neriskuje v pripade nespokojnosti vratia peniaze.Pytal som sa jej za akych podmienok sa da tovar vratit,povedala ze treba vratit neotvorene balenie.Na moju otazku...ci sa budem na neotvorene balenie iba mesiac divat aby som zistil ci funguje mi odpovedala otazkou...o co vam ide?..a polozila.Uz tu vidno neseriozne jednanie.

mostkova
8. júl 2015

Souhlas kdyby existovalo něco z čeho zhubneme BUDEME všichni hubení..., já dodnes nemám ani peníze ani produkt a do telefonu se mi ozývá pouze automat.

ilailka
9. júl 2015

@katkapoli dakujem,ze si sem dala svoju skusenost,ja som odskusala vela produktov a povedala som,ze dost,ale teraz by som bola znovu naletela,tak dakujem este raz

ilailka
9. júl 2015

@ewellyn6 napis prosim,ako sa Ti dari

ilailka
11. júl 2015

@ewellyn6 no ako?uzivas?chudnes?napis prosim

dankadanka123
13. júl 2015

ahojte dievcata, chcem vas len varovat pred tymto pripravkom aby ste nedopadli ako ja :( vaha nezmenena a peniaze su fuc.. myslim ze ich uz nikdy ani neuvidim pretoze na reklamacny mail mi posielaju stale tu istu odpoved takze je jasne,ze to je prednastaveny mail a tato firma je len BANDA PODVODNIKOV.. nekupovat, nekupovat a este raz NEKUPOVAT !!! dufam ze som aspon niektorim z vas pomohla v rozhodovani sa.. skoda ze som si aj ja tieto recenzie nepozrela predtym ako som hlupo naletela..

ilailka
13. júl 2015

@dankadanka123 dakujem,si mila,ze to sem davas,urcite si pomohla zenam,mne urcite