Trampolínky a chudnutie

zazalienka
5. feb 2013

Ahojte, máte skúsenosti s cvičením na trampolínkach? Ja mám za sebou 6 hodín, efekt zatiaľ žiadny, skôr psychoefekt, že sa vytancujem, vyskáčem, niečo som pre seba urobila, ale neviem či je to vôbec účinné na spevnenie a schudnutie.. vopred ďakujem za každý príspevok🙂

moonica
16. júl 2014

@bibinka379 presne za 3 mesiace trampolina 4x tyzdenne + 90 dnova dieta 14kg dole

nefertiti12
16. júl 2014

A kočky to ste všetky cvičili na minitrampolíne? Môžem aj na veľkej klasickej s priemerom 210 cm? Hm?

labelo
27. júl 2014

kočky ,ktore mate doma tie trampoliny nemohli ba ste dat link alebo konkretny názov a kde ste kupili?rozmyšlam nad nou aj ja,ale neviem aku mám kupit hlavne aby ma to unieslo a rozmer do bytu,vdaka 😀

labelo
27. júl 2014

@10zabka myslela som uplne konkretnu ja už som pozerala na nete,ale praveže neviem podla čoho vybrat,takže som chcela že niekto napise mám tuto odksusanu konkretnu... 😉

10zabka
27. júl 2014

@labelo oki, ja som myslela túto http://www.duvlan.sk/3067-trampolina-s-drzadlom.... Mne väčšiu netreba, som pomerne krpatá a nevážim až tak veľa... skoro som si kúpila ešte tú menšiu, detskú 🙂

verito
10. okt 2014

Baby nezamienajte si klasicke trampoliny s jumpingom. Na jumping sa pouzivaju uplne ine trampoliny ako kupite napr v Insportline a podobne. Len tak si skakat na trampoline je sice super, ale od cieleneho cvicebneho programu to je na mile vzdialene a mozete si na obycajnych trampolinach akurat tak ublizit. Ja cvicim jumping uz 4roky, s miernou upravou stravy a jumpingom som uz schudla 20kg. Netreba ale cakat zazraky na pockanie, za kazdym stratenym kilom je vela potu. Jumping centier je po celom Slovensku viac nez dost, pozrite sa na jumping-fitness.sk alebo na Facebook Jumping Slovensko a najdite si centrum, ktore vam vyhovuje, hlavne sa vyhnite cviceniam, ktore su na klasickych pruzinovych trampolinach.
PS: nikomu nerobim propagaciu, su to iba moje osobne skusenosti 🙂

biba2014
14. nov 2015

@katka0210 ahoj, podarilo sa ti schudnut tych 14kg? 🙂 chodila si este na trampliny?

mirkadena
1. feb 2016

@verito presne tak.Moja rec 🙂

lisch
27. apr 2016

Ahojte, rada by som sa vyjadrila aj k téme únik moču aj k téme trampolíny. K tomu prvému, mala som problém s únikom moču, ale problém nebol ani po pôrode ani kvôli skákaniu, ale mala som klasickú danu. Na zahraničných stránkach som sa dočítala, že to môže byť aj tým (alergia na meď). Dala som si ju vybrať a moje problémy zmizli. Čo sa týka jumpingu, tak chodím už skoro rok z toho asi 4 mesiace pravidelne 2x do týždňa a som spevnená, ale kilá stále rovnako, takže asi na tom spaľovaní cukrov niečo bude. Ale baví ma to a určite to neškodí, tak budem pokračovať 🙂 Snáď som niekomu pomohla.

lindusss176
3. máj 2016

Skutocne zalezi ako skaces🙂musis pracovat s vahom a nie odrazat sa od trampoliny tak ze vyskocis 2 metre do vysky je potrebne dbat na to a skutocne aspon minemalne 3 krat do tyzdna ist skakat a je idalne udrziavat spravny pitny rezim spravne stravovanie a nejaky doplnok vyzivy .... vyborne su zelena kava kapsule, ktoré ma zastavia a neprezieram sa s nimi som velmi spokojna🙂)) A ako bonus po trampoline je veru aj psychicka pohoda ja sa vzdy totalne odreagujem. 🙂

cichlida
3. máj 2016

Ahoj, ja cvicim 3 mesiace 2, 3- krat do tyzdna. Zaciatky tazke, musis prist na to ako skakat, doslova som si to tam pretrpela😀teraz sa tesim a vidno aj vysledky mam dole 7 kil a spevnela som, taktiez mam lepsiu kondicku. A to som teda stravu nejako neobmedzila. Mna to bavi urcite viac ako fitko. My aj posilujeme na konci hodiny a to si mozem zopakovat aj doma - ale teda este ani raz sa to nestalo, takze ak mam trampolinu doma urcite na nej necvicim😒

darmord
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
19. júl 2016

@darmord eh, a čo ja s tým? 😅

darmord
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trix11
30. aug 2016

Ahojte, chcem sa opytat, ci sa niekomu jumpingom podarilo schudnut bez upravy stravy. Potrebujem dat dole 6kg.

mirka414
27. apr 2022

Da sa táto téma obnoviť?