Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Urgentná diéta

havehope
10. jún 2014

Ahojte žienky, od zajtra musím okamžite začať s nejakou rýchlou drastickou diétou, potrebujem schudnúť dosť veľa za 3 týždne. Rozmýšľam nad Margitovou diétou, 13-dňovou mliečnou diétou, Neera sirup, niečo takéto. Bola by som rada, ak by sa pridala niektorá z Vás na to obdobie, aby nám to išlo ľahšie. Viem, že nie sú práve najzdravšie a najšetrnejšie, ale verím, že v tomto období leta a horúčav sa nás tu nájde viac, ktoré sme každá z nejakého dôvodu doteraz nevedeli alebo nemohli schudnúť, a už nás nebaví hanbiť sa za svoje šunky, či len sa ľahšie obliecť vonku, a nieto ešte sa vyzliecť do plaviek. Prosím baby pridajte sa od zajtra. Dajte návrh, ktorá z týchto diét sa Vám pozdáva viac, resp. možno aj s ktorou už máte z minulosti lepšie skúsenosti, viac kíl dole. Nedočkavo dúfam a čakám len pozitívne ohlasy a odhodlanie. Téma je len pre baby s rovnakým cieľom, poučovať nepotrebujeme. Vďaka.

stefka33
10. jún 2014

@havehope Ahoj 🙂 Ja som druhý deň na mliečnej diéte. Ale podvádzam neskutočne. 😀

mawka
10. jún 2014

@havehope sacharidove vlny. za tyzden mas dole aj 4 kila. ja ju mam treti den a kilo a pol je dole 🙂 akurat je to babrava dieta, musis si prisne strazit sacharidy. vygoogli si to, na webe su aj vzorove jedalnicky.

sissy27
10. jún 2014

@havehope vážne si myslíš, že ak si x-rokov priberala, tak to vyriešiš za 3 týždne ? 😅 nechcem poučovať, ale trošku reálneho a triezveho uvažovania by nebolo na škodu... a radšej ani nebudem "poúčať" o jojo efekte - čo do júla takto schudneš, tak do augusta máš späť aj s úrokmi... žiadna diéta ešte nikoho nezoštíhlila, a takáto krátkodobá tobôž nie... to sa dá použiť nanajvýš na akcie typu "idem na ples, potrebujem dať dole 3kg aby som zapla šaty"... ale tak komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí...

havehope
autor
10. jún 2014

@sissy27 neviem, odkiaľ berieš informácie, že som x-rokov priberala. alebo ktorákoľvek baba, ktorá by sa pridala. asi naozaj nemáš chúďa nič zmysluplnejšie v živote na práci ako komentovať diskusie, ktoré evidentne nepotrebujú tvoje komentáre. a vôbec, takýto trápny príspevok už nestojí za ďalšiu reakciu.

havehope
autor
10. jún 2014

@stefka33 Drž sa 🙂 Skúsim sa od zajtra k Tebe pridať?

stefka33
10. jún 2014

@havehope Jasné, ZAJTRA je najlepší čas začať diétu. 😀 Začni dnes. Raňajky si už zmeškala, to nevadí. O pol hodinky si daj pohár mlieka a máš začaté. Ja ju držím vždy pred letom keď zistím, že sa nezmestím do kraťasov z minulého roku. Zakaždým podvádzam a aj tak schudnem minimálne 4 kilá.

sissy27
10. jún 2014

@havehope "potrebujem schudnúť dosť veľa" - to asi nebudú 2kg, ktoré sa na teba nalepili za posledný mesiac... vieš, každý nech si svoje zdravie ničí sám ako uzná za vhodné, ale prečo do toho ťahať iných? 😖 neviem, aké pozitívne ohlasy očakávaš na akúkoľvek rýchlodiétu, po každej jednej nasleduje jojo efekt... trvalá zmena postavy či hmotnosti príde len s trvalou zmenou životosprávy... ale máš pravdu, je to tvoje telo, nie moje... ja som so sebou spokojná, aj keď som svoj cieľ nedosiahla za tri týždne, na druhej strane aj efekt je dlhší ako jednu sezónu 🙂

bejbinka
10. jún 2014

@havehope Skus sacharidove vlny...funguje to, ale musis to dodrziavat na gram presne, nesmies podvadzat a treba cvicit. Vysledok mas ale zaruceny. Vyskusala som to.

havehope
autor
10. jún 2014

@bejbinka Musím sa pozrieť na to, lebo pravdupovediac mi to veľa nehovorí. Naštudujem si princíp, zatiaľ vďaka za tip. 🙂 A aké konkrétne výsledky si s ňou dosiahla za aký čas?

havehope
autor
10. jún 2014

@stefka33 V tom máš pravdu, len dnes ešte by sme so spolužiačkami rady oslávili štátnice, tak uvidíme 😉

blondkvetinka
10. jún 2014

Ja ti môžem odporučiť Neera sirup... efekt zaručený, ale chce to pevne odhodlanie. Alebo potom natvrdo hladovku, kila pojdu dole jedna radost ale neviem či máš také odhodlanie. Žiadnou urgentna dieta na 3 týždne podla mňa neexistuje....

stefka33
10. jún 2014

@havehope Aha. 🙂 Tak blahoželám.

sashabb
10. jún 2014

@havehope ja by som povedala, že pokiaľ sa doslova neprežieraš tak dietu držať nemusíš, stačí ak budeš chodiť denne behať 😉

nataliaslivkova
10. jún 2014

@havehope ahoj 100% ti pomože dieta daj na www.ulozto.sk vyhladat najedzte sa do stihlosti... za 28 dni minimalne 10 kg dole a v zdravom stýle... nepoznam nikoho komu by nepomohla ak ju budes striktne dodrziavat naozaj 100% tak kludne aj 15 kg 😉

havehope
autor
10. jún 2014

@stefka33 Ďakujem, zlatá si 🙂

havehope
autor
10. jún 2014

@blondkvetinka Hladovku som v minulosti robila, max. asi 6 či 7 dní, ale nie kvôli chudnutie, ale na detox a ozdravenie, efekt zdravotný bol super. Len ozaj bolo treba silnú vôľu.

nataliaslivkova
10. jún 2014

antonia macingova to napisala 😉

habibi78
10. jún 2014

Ja by som diétu urcite kombinovala s cvičením, lebo pri veľkom úbytku váhy je potom koža ovisnuta a to naozaj nevyzerá dobre...

konecnefree
10. jún 2014

teraz som si trosku precitala, tak sacharidove vlny su pre kulturistov co maju vybudovanu svalovu hmotu, ta mliecna dieta je skor pre bezneho cloveka a pre toho kto nema problem s mliekom a mliecnymi vyrobkami

havehope
autor
10. jún 2014

@nataliaslivkova Ďakujem, pozriem sa na to. Dám vedieť. 🙂 Dnes je taký "analytický deň", aby som zvolila tú "najlepšiu diétu", ktorú mám šancu zvládnuť, a ktorá prinesie výsledky.

ervenka
10. jún 2014

@nataliaslivkova ja sa hlasim, ze mne NEpomohla. Slubuje aj pomoc pri ochoreniach stitnej zlazy- dovod preco som s tym zacala. U mna sa ziadne zazraky nekonali, po prvych 4 tyzdnoch 2kg dole- a ano 100% som dodrziavala jedalnicek, pitny rezim atd. Pocas dalsich mesiacov uz ZIADNE kg neslo vobec dole. Pohyb mam pravidelny. Co pomoze jednemu nemusi druhemu. VEdlajsi efekt diety- ja struhane jablko+mrkva+hrozienka, orechy, skorica a med sa nemozem ani pozriet 😝

havehope
autor
10. jún 2014

@habibi78 Sanozrejme, cvičenie pri diéte aj bez diéty chápem ako samozrejmosť 🙂

havehope
autor
10. jún 2014

@konecnefree Tak kulturistka nie som 😒

nataliaslivkova
10. jún 2014

@havehope tuto zvladnes dokonca sa aj najes :D

skus nebudes lutovat kolegyna isla na konfek vekosti takmer 2 cisla dole behom toho mesiaca tých 28 dni teraz to ma 2 x ale trochu striedmejsie aj tak jej idu dole kg...

nataliaslivkova
10. jún 2014

@ervenka
asi tak na kazdeho inak.treba vyskusat :D

havehope
autor
10. jún 2014

Je pravda, že každému sadne a pomôže niečo iné, a práve preto Vám veľmi ďakujem za Vaše aj tipy, aj konkrétne skúsenosti. Tak budem snáď mať ucelenejši obraz a skôr budem môcť odhadnúť, čo bude to "moje". Ďakujem baby, len píšte ďalej, vážim si to 🙂

mawka
10. jún 2014

@havehope sacharidove vlny nie su len pre kulturistov. stravujes sa normalne, akurat principom je, ze vlnis prijem sacharidov. dost zjednodusene - prvy den bez sacharidov, druhy nieco prihodis a takto kazdy den navysujes az po den siesty, kedy je vysoky prijem sacharidov a zase potom dalsia vlna bez sacharidov, pridavas, vysoko a zase nic. potravin je dostupnych dost, staci len pokombinovat. kila idu dole rychlo, ale je pravda, ze treba pri tom aj cvicit, lebo ochabne ti koza a vsetko. preto fitnesky a kulturisti maju take tela, lebo vdaka diete sa zbavili tuku a tym, ze svicili, tak sa vytvarovali. tuto dietu drzi dnes hocikto, nie je nezdrava, akurat ze ked nedas telu sacharidy, tak si bere z vlastnych zasob. stale vlastne drzis spalovanie, metabolizmus v behu.

pripadne skus ako ja kedysi -kazde 2 hodiny male mnozstva a cukor resp. sladke veci len doobeda. ale aj vtedy som cvicila, dokonca som dost rychlo schudla, bolo to super.

alebo zmen jedalnicek tak, ze vyhod zemiaky, cestoviny, biele pecivo, pridaj vela zeleniny, salaty a biele masko a pi vela vody.

ale jednostranne diety su ucinne iba ked ich drzis. potom nastupi velky jojo efekt.
drzim palce 🙂

miskap2111
10. jún 2014

Ja tiež nie som zástancom takýchto drastických diét, ale keď už sa pýtaš a vedome ideš do rýchleho chudnutia ( a s tym spojeného rizika.. ), tak najúčinejśí spôsob je navodenie ketózy pomocou nejakej bielkovinovej diéty. Do ketózy sa vlastne dostaneš, ak sa ti podarí znižiť príjem sacharidov denne pod 50g. Toto je možné dosiahnuť aj pri zachovaní zeleniny v jedálničku, ale ovocie a samozrejme akékoľvek iné sacharidy sú vylúčené. Na tomto princípe je postavená celá rada diét ako Dukanova, Cambridge, protissimo, ketodiet, atď.. Dlhodobo sa však neodporúčajú, takže treba byť opatrný. Treba však rátať s jojo efektom, rizikom narušeného metabolizmu a takisto by som bola opatrná, ak máš nejaké zdravotné problémy. Takže porozmýšľaj, či ti rýchle chudnutie za to stojí.

bejbinka
10. jún 2014

@havehope Ono je to individualne kolko schudnes, ja som dala dole tyzdenne 2 kila (doteraz sa mi nic nevratilo, krasne zisli dole cm), lebo som sice vlnila, ale necvicila som, takze isto by to bolo aj viac, keby som bola cvicila. Nemusis nic vyvarat, jedalnicek je jednoduchy, na nete ich najdes kopec, len si musis vybrat taky, aby pasoval na tvoju vysku a vahu a tiez aj jeho narocnost...ked si bez sacharidov tie prve 3 dni cca, tak je to tazsie, ale druhy tyzden mi to uz vobec ani neprislo. A vobec nesuhlasim, ze sacharidova dieta je len pre kulturistov...ta kulturisticka sacharidova vlna vyzera rozhodne inak ako ta moja. A ano, kulturisti a fitnesky ju vyuzivaju, lebo funguje.

babika4590
28. nov 2018

Baby mne sa podarilo schutnut 30 kg za rok, vdaka zelenemu čaju, rada sa s vami podelim o moju skúsenosť, napiste mi spravu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli