Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
6. júl 2009

ano ja viem, len som chcela vediet ci aj nieco schudla za ten tyzden co sme drzali 😉

debra
autor
6. júl 2009

pre natasku ci jak sa vola...neviem ci ma kazda mamina na to,aby si platila neviem ake sumy za xudnutie,ja som to poslala zadarmo a da sa pri tom sxudnut a ja tiez jem cokoladku pri tom 😠

cessy neeeee ja nesxudla ani deko 😀 😖 ale ani nepribrala,cize mam 64,5kg stale ☹

baby este raz vam to napisem,aby ste daco nedomotkali...oki? 😀

cize ked sa zacina s dietkou je sa cely tyzden tyx 5 xodov
na druhy tyzden sa uberaju ranajky,cize tyzden sa jedia len 4 xody/desiata,obed,olovrant,vecera/
na treti tyzden sa vynexava vecera!!cize sa jedia ranajky,desiata,obed,olovrant
na stvrty tyzden sa vynexava desiata-jeme ranajky,obed,olovrant,vecera,cize opat 4 xody
na piaty tyzden sa vynexava olovrant,cize sa jedia tieto 4 xody/ranajky,desiata,obed,vecera...

no xapenzi? 🙂 no a ta ktora xce sxudnut pod 10kg moze jedlo resp.xody vynexavat aj po 3 al 4 dnox,vsetko je to popisane v tom projekte co som zasielala 😉 dolezite je zacat od pondelka s dietou,aby v tom nebol xaos 😒
inak ja som z vas tiez uz domotana 😀 lebo ja som zacala od zaciatku,ale ako tak rozmyslam,mala som len pekne krasne pokracovat s vami,zeee? 😢

hiha a ty este xudnes s nami?volako ta tu nevidno.. 😅

debra
autor
6. júl 2009

no a este som xcela napisat,ze ta ktora po tyx piatyx tyzdnox xce xudnut i nadalej opat od zaciatku zacina s tymi 5 xodmi a potom postupne ubera po tyzdni,cize vsetko odznova zacina... 🙂

cessy
6. júl 2009

debra tak teraz som z toho naozaj mimo.....
ja som to pochopila, ze sa kazdy tyzden vynechava nieco a prave tym sa stahuje zaludok. ved to tam aj tak citam.....ze vsetko sa prestane jest a zostane nam len polovicna porcia obeda. no ja veru neviem 😕 ☹

cessy
6. júl 2009

debra tak s nami pokracuj..... 🙂 😉

debra
autor
6. júl 2009

cessy ale dobre si poxopila..ano kazdy tyzden sa nieco vynexava 🙂 len nikdy sa napr.v jeden tyzden nevynexavaju 2 xody ako si to napisala v jednom prispevku 😉 vzdy musis mat tie 4 xody aspon...ved pokracujem ale od zaciatku... 🙂

cessy
6. júl 2009

to takto??a ja uz nejem ani ranajky ani veceru, teraz to citam a stale to chapem ze nakoniec sa je len obed 😒

debra
autor
6. júl 2009

nie nie vynexavas len jedno jedlo tyzdenne,a vzdy ineeee 🙂

adulator
6. júl 2009

No som to konečne aj ja pochopila 😀 som myslela tak ako cessy,že ostanem pomaly na vode 😠 ,lebo mne to išlo aj s tými 5 chodmi .....a dnes som bola len na korčule 🙂 🙂 bicykel som vynechala .....
cessy inak tebe a maminke to ide najlepšie 🙂 🙂 🙂

cessy
6. júl 2009

adulator a ty si kolko schudla???

no malo by nam to ist, velmi chcem schudnut, tak dufam ze sa mi to 😉 podari

emmo
6. júl 2009

Ahojte baby

tiez sa chcem pridat,dietku uz mam od debry,ale nejako tomu nerozumiem,ja som to pochopila tak ako cessy,ze sa ubera kazdym tyzdnom a zostane len polka obeda.Som z toho teraz debil...

cessy
6. júl 2009

no ja veru neviem, ale stale to citam a chapem tomu tak, ze sa postupne vyraduju urcite chody, aby sa ten zaludok stiahol....potom tam nevidim vyznam v tom stahovani zaludka???ked jem stale v podstate rovnake mnozstvo jedla 😕
ja budem teraz drzat tak jak som to pochopila, skusim....ked nevydrzim porusim

emmo
6. júl 2009

ja to citam stale dokola a tiez myslim,ze tie jedla sa vynechaju uplne,ale ja len zacinam a po 4roch dnoch uvidim 😎 Idem na to od zajtra.

cessy
6. júl 2009

emmo takze sa k nam pridavas 😉 , tesim sa, lebo potom ked chcem nieco mimo zjest, tak si na vas vsetky co drzime spolu spomeniem a hned ma to prejde 🙂

emmo
6. júl 2009

Jasne od zajtra sa pridavam,tesim sa,dufam,ze to zvladnem,lebo som taka rozjedena,ze co predomnou neutecie tak to zjem,ale budem sa velmi snazit,musim.

cessy
6. júl 2009

emmo presne taka som bola aj ja, jedla som este aj takto vecer pri pocitaci, ale povedala som si dost, ved chcem ist k vode do plaviek.... 🙂 tak mam dietu 😉

emmo
6. júl 2009

Tak zajtra IDEM NA TO,idem sa na to vyspat

Dobru noc....

cessy
6. júl 2009

idem aj ja, lebo by som si veru nieco na jedenie dala
dobru noc, pa 😵

mukky
6. júl 2009

baby tak vela sily aj nadalej 🙂
cessy krasne si schudla,ved si predstav 2 kg masa kolko to je 😀

cessy
7. júl 2009

mukky ved to ja si to vzdy prirovnavam k muke, ked si predstavim tie kilove balicky a ja som ich schudla dva 😀 😀 , som velmi tada...
inak dnes som sa vazila a zas mam 0,3kg 😉 takze to predsa ide dole 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
7. júl 2009

dievcara vcera som porusovala a schudla som, zjedla som vecer 4 marhulky, ktore som potom tak olutovala ze som zjela 😝 , brucho mi islo roztrhat, krce jak pri porode 😝 😖

emmo
7. júl 2009

Tak idem na to,pre mna je vzdy tazky prvy den,motivacia je plna skrina veci co chcem obliect.Cessy kolko kg este chces schudnut?

cessy
7. júl 2009

emmo neboj, mi ta podporime, vydrzis.....ked som ja vydrzala prvy tyzden, vydrzis aj ty 😉

ja este 3kg, potom budem spokojna...

mukky
7. júl 2009

cessy ja papam aj o 22.hod niekedy ovocie,alebo o 21.a chudnem..ved sa pozri do tej druhej temy co papam,papame..ja som si tiez taku svojsku dietku nahodila...lebo ked sa neje vecer,tak telo si robi zasoby,ked ste bez vecere..a to som mala vcera 6 kopcekov zmrzliny 😀 😀,len zmrzku ako sladkost som si dala druhy krat a pekne to ide dole..

dnes mam -2,8kg 🙂

emmo
7. júl 2009

Tak zatial sa drzim,uz som po obede,poznam sa kriza bude az vecer,ale urcite to nevzdam.

cessy dik

emmo
7. júl 2009

A kde ste vsetky?

emmo
7. júl 2009

Myslim,ze je to tak ako pisala debra,ale s tym rozdielom,ze po piatich tyzdnoch kdo chce pokracovat vynecha obed,stale su styri chody,nezacina sa zase piatimi.Ja si idem monolog 😵

maminkatn
7. júl 2009

ahojko,,,xi,xi,,,ja som tuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂
vidim,ze si tu nova..nemam pravdu,,moja,,,,, 😉 😉 😉 ja,,drzim,,,s cessy,,jednako,,,,,,ale aj ja som bola,s toho,debil,,,ale tiez neranajkujem,,uz,,,dost,dlho,,,a,teraz ani neveceriam,,,posledne,,jedlo,,teda,,ovocko,,,melon,som mala,,,o,,16,,,,a doobeda..len dva pomarance,,,a polievku,,,a teraz ten melon,,,dve kavy s mliekom,,,a uz mam druhy,,liter,,,caju,,,,roibos,,,,,,

maminkatn
7. júl 2009

cessy,,kde si,,,, ☹ ☹ ☹ ☹
asik,,si niekde s Alexom,,,,,vonku,,,ze.... 😉 😉 😉
ale treba treba....ja,,by som,xcela,dat dolu,,este aspon,,,,,8kilov,,,,,,ale uvidim,,ako,sa to podari,,,a vlastne kolko,,ma to bude este bavit,,,,som uz zvyknuta nejest len viac,,ovocka,by som si dala,,,,ale dnes,som si kupila aj tabletky jabl.octu s vlakninou takze to este doplnim,,,,a uvidime v pondelok,,nevazim,,sa vazila som sa v pondelok a aj potom sa budem v pondelok,,,,,
cize teraz mame v tom,,galimatias,,,,xi,xi 😀 😀 😀 😀
ja sa asik,,,nexam na tomto co som do pondelka...a od pondelka,uvidim ci zacnem znova....so,,,stvrtym tyzdnom ako si napisala deb,,,bo sme to troska pomotkali,,,,ako si to akuratne napisala,,ale ved to neva,,,a hadfam,,cessy,,,sa ku mne prida,,okik,,,,,a,,ak,nie,,,tak,budem sama,,,a,od,,pondelka,,uvidime,,,

ikke
7. júl 2009

nataska1977 • Dnes o 17:11
No prave som dokoncila 7 dnovy detoxikacny program a dala som dole 5 kg a citim sa vyborne a konecne mam energiu na svoje ratolesti a hlavne mi ustupili bolesti zaludka.
kto ma zaujem o kontakt rada poskytnem a vrelo odporucam ak ma niekto zaujem rada poslem , moj mail n.natalia1977@gmail.com

a teiz odporucam tento napoj je osviezujuci 🙂

Ovocný koktail

Osviežujúci nápoj
Ovocný koktail
zväčšiť

Ingrediencie

* 2 dl vody
* 1 dl namočených a olúpaných mandlí
* 2 banány
* 1 pomaranč
* 2 kiwi

Postup prípravy
Vo vode rozmixujeme olúpané mandle, pridáme banány, pomaranč a kiwi. Dostaneme výživný a osviežujúci nápoj. Môžeme použiť akékoľvek sezónne ovocie.