• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

31. októbra 2015 
ahojte, tak kto zacina somnou od zajtra????

emmo kde si???? :frowning2:
20. sep 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cessy,som tu konecne :slight_smile: ,cely vikend som pracovala....
Zacala som od dnes,aj ty?
Inak som klamala,postavim sa na vahu a mam o kilo viacej....som myslela ze som nepribrala :grinning: :grinning: :grinning:
No vyzera,ze zase sme zostali same dve :wink:
21. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj... :sweat_smile:
asi len dve, ale cez mail som tu dietu rozposlala hadam aj 20 co sa opat ozvali, ked som ozivila tuto temu

co si dnes papala???

ja som nemala rohlik, tak som si dala platok chlebika, na desiatu 1 nektarinku, ale bola taka velka, ze som uz druhu nevladala a teraz na obed mam polievocku
21. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CESSY NAPíSALA SI NA DOBRý MAIL ,ALE PO OTVORENí SOM TAM NAšLA LINK NA STRáNKU SME..no neviem ,kde som to mala hladať tú dietu .

ja som dnes tenký plátok chleba s pomazánkou rybacou ...
21. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulika idem ti to opat preposlat :wink:
21. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adili pozri prilohu, nie tu www stranku co tam je
21. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zacala ako sme minule skoncili,3 chody.
Na desiatu som mala banan a na oded kura a par zemiakov,
olovrant asi nejake ovocie...
To vazne si rozposlala 20?a nikto sa nepridava? :confused: :confused: :confused:
Pocas prestavky co sme mali som sa snazila nejest sladke a vecer len nejaku drobnost,ale aj boli dni kedy som to prehanala,hlavne ked bola nejaka grilovacka,tak este,ze len kilo som pribrala.
21. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda asi 20 nie ale 13 presne....a nikto :unamused:

nevadi, vystacime si hadam aj same

ja som isla opat od zaciatku....ale asi tiez pojdem ako ty, lebo SOm nevecerala a ani ranajky by mi nechybali
21. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne si posielala mail cessy...ale ja diskutujem v inej téme, tak píšem tam :sweat_smile: ináč začala som dnes..
21. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cessy,ako sa drzis?Ja celkom v pohode... :slight_smile: Vcera s malym prehreskom,dala som si jeden pagac :grinning:
Dnes doobeda ovocie,na obed polievku a s grahamovym rozkom...a pokracujem s ovocim.
Prvy den som bola taka hladna,ale teraz uz je to lepsie. :slight_smile:
23. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmo presne tak aj ja, prvy sden bol iny zabijak

teraz na obed papavam polievku ako maminka. inak ta sa tu uz dlho neobjavila :confused:
25. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo ,ale mi nejde otvoriť ten mail od teba cessy ,tak ja ešte nechudnem.ani som nechcela tu písať kvôli tomu ,aby neotravovala.
25. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cessy no ako?dietujes?
ja som sa chcela odvazit,ale nemam doma vahu,som ju pozicala,takze vobec neviem ako som na tom :slight_smile:
ja sa drzim celkom v pohode....
ked budem mat vahu doma tak dam vediet ci som nieco zhodila :wink:
28. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKO...CESS.....ako sa mi mavas,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som sa oddnes dala znova na dietku...by som xcela s tebou pokecat ale neviem kde ta mam hladat,,hm :confounded: :confounded:
19. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozvite sa mi babulky,,,aby som v tom nebola zas sama,,,aj ja som sa rozozra..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: az to neni pekne a aj zaludok,,to citi a boli ma musim si ho dat znova do poriadku,,,takze dneska,som mala,,ranajky,,kavu,s mliekom,,,na obed polievka,,,zo syrovymi haluskami,,,a,na veceru,,dve jablcka,,,a,medzi tym,,,2 l,,cajika,,na cistenie krvi,,a,,vitalinea...cerny ribiz3,,,,a samo ze beriem tabletky,,jablcneho octu,s xromom a vlakninou,,a este akesi na xudnutie co boli u nas,,za 1 euro expiracia,v novembri takze uvidime,,bol,to,dopredaj,,,hm,,skusime,,,, :wink: :wink:
a samo ze ziaden pecivo,,a ani xleba..... :unamused: :unamused: :unamused:
19. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo.....
maminka tak ideme na to???
19. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ako som ti poisala do IP...asi sme na rovnakej vlnovej dlzke :dizzy_face:

ja som dnes mala na ranajky roztek-polovicku
desiata banan
obed zeleninova polievka-neosolena-neokorenena-varena pre maleho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
olovrant jablcko
vecera ryza

a co mame zajtra????
19. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminkatn, ale si ma potesila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze si tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
normalne mam vacsiu chut do chudnutia :sweat_smile: :wink:
19. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mami?? :confused:
dufam ze sa tu aj stretneme a popiseme.. :wink:
20. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....aj ja sa chcem pridať....akú dieétku držíte????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
cessy ahoj
20. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pati, drzime tu co sme uz raz drzali, mne sa pacila a moc som pri nej netrpela hladom

rozposielali sme si to mailom.tebe som to neposlala????musela by som pozriet ci to vobec este mam....
ja som si to vytlacila a mam to na chladnicke :slight_smile:
20. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej,,,ahojko...cess...ja som nenormalne rada ze som ta tu zaseky stretla,,,xi,xi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak,,ja ale drzim,,to co sme pred tym,,teda ziadne pecivo,,,ani xleba,,len na obed polievka,,,samo ze kava s mliekom,,bez cukru,,,a cajiky,,,zihlavove,,aj na cistenie krvi,,,a vitalinea..abo,,regulax,,,a,samo ze ja jabl,,ocot,,v tabletkax,,,, :confounded: :confounded: :confounded:
inak,,dnes,,som mala,,na ranajky kavu,,na obed sackovu polievku,,,bo som bola u dr,,,samo ze cajiky,,tentoraz urologicky,,aj,na cistenie krvi,,mam zapal,,,beriem aj antib,,,zas,,aj probiotika,,som daka,pokaslana,,od,,augusta..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
poobde,,kava,,,a zel,,salat,,len s troskou,,vegety,,,a,caj,,a dve jablcka,,,,, :cry: :cry: :cry:
takze ja som hned preskocila,,,,a idem len s obedom,,teda s polievkou,,ale niekedy,,si dam ja na ranajky,,,zeleninku,,,abo,,ovocko,,zalezi na tom co mame v robote....dnes,,sme mali,,taky,vonavy xlebik,,a,zeleninovo,,sunkovu,,,pomazanku,,,a,cesnakove kroisanty....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taaaaaak,,vonali,,,,,nedala,som si,,,,vies,,ze ja som tvrda,,na seba,,,musi,,ist aspon,,,7..kilov,,,dolu,,najmenej,,,,, :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
takze..pokracujeme,,,,dalej neeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby da sa tak fakt schudnut?velmi to potrbujem . :frowning2: :angry: pomozete?
21. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cem :grinning:
22. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
nikto tu uz nechudne? :confused:
Kde ste vsetky?Ako sa dari?Cessy.....Maminkatn.... :slight_smile:
7. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....neozivime nasu zabudnutu temu??
emmo. maminkatn, debra, patka a vsetky ostatne ktore som nespomenula...
po vianociach netreba nikomu chudnut??? :confused:
5. jan 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cessy,akurat som v noci hladala tuto temu kde sa podela,asi telepatia :grinning:
5. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja by som to vyskusala. len by ma zaujimalo ci aj ten efekt je taky ako pisete. 4kg. za 4 dni? je to pravda? mate s tym skusenost niektora? :confused: :confused:
5. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pan sa miname :grinning:
5. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano. p. prave zaspal od unavy tak som si zapla net. :pensive:
5. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok