• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

28. marca 2017 
ahojte....dieta je na prvej alebo druhej strane
ja som ju drzala a schudla som uz ani neviem. idem to pozriet na prve strany :wink:
6. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.a 3.den

7.00 hod šálka nesladenej kávy
9.00 hod 2 plátky tvrdého syra,pomaranč
11.00 hod 1 vajce na tvrdo
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod šálka nesladenej kávy
17.00 hod 1 vajce na tvrdo,pomaranč
19.00 hod 2 dcl mlieka

2.a 4.den

7.00 hod pohár nesladeného čaju
9.00 hod 2 vajcia na tvrdo
11.00 hod 1 pomaranč
13.00 hod 10 dkg mäsa alebo salámy
15.00 hod 10 dkg zeleniny
17.00 hod 10 dkg tvrdého syra
19.00 hod 2 dcl mlieka

5.den STRATA -4kg!!!Potom 14 dní prestávka.
Vyvarovať sa múčnych jedál,ryže,rezňa,kačice,sladkostí,džúsov...
Môžete grilované kurča,párky,varené chudé mäso,málo chleba,biele víno,pomaranče,tvrdý syr,vajcia
6. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som to ...schudla som 2.3kg :slight_smile: , ale nedodrzovala som presne podla rozpisu :zipper_mouth:
6. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy aj si si vahu udrzala? ja som dnes neobedovala ze ,,dietujem,, ale ani neviem ako som si dala 4 salonky. :pensive: :pensive:
6. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja potrebujem schudnut len z brucha :frowning2: , z pasu :frowning2: :frowning2: poradite???
6. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to su dobre brusaky. staci 30 denne a o 2 tyzdne mas viditelne plochsie brucho. raz som to skusala, ale teraz som taka hnila.... no neviem preco. :pensive:
6. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tyzden rozmyslam, zeby som zacala tiez s nejakou dietou, ale ked si pomyslim na reci mojho lekara, ze nech sa neopovazim drzat nejake drasticke diety, tak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: k.va, ale ked potrebujem dat aspon 5 kg dole po tych sviatkoch :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: !!!!No, nic...zacnem tuto od pondelka :sweat_smile: ...sak je to len 4 dni, nie 2 tyzdne ako inokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
6. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer,chcela by som sa opytat tych ktore uz vyskusali tuto dietu a ci naozaj funguje,rozmyslam aj ja nad tym ze od pondelka sa dam na to.Musim schudnut :grinning:
8. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od zajtra skusim tuto dietu,kto sa prida? :slight_smile:
28. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm, ja by som sa na to aj dala :wink: este trochu pocitam dozadu.

kedysi som robila 100brusakov kazdy vecer, to boli casy,ked som mala brucho ako prevrateny lavor :grinning:
28. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera - aj ja idem citat dozadu ani som necitala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako llumka? ved tam je kopec jedla co sa smie,sladke nemusim,trochu chlebik sa da...vyzera,ze zajtra rano zaacnem :wink:
si sa rozhodla? :grinning:
28. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zacinam dnes,uz pijem kavu o hodinu som posunula cas,lebo som neskor vstavala :wink:
1. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem kafe - tiez, som si to posunula o hodku,kym vypravim bandu z domu :slight_smile:
1. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obed som si dala polievku bez cestoviny, len so zeleninou . citim trochu hlad, ale hlad je prezleceny smad - takze pijem cistu vodu. :grinning:

Kto sa pridal? Lumka, ako pokracujes?
1. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala dost vybavovaciek tak sa to zase posunulo teraz idem dat 100g sunky
trosicku ma kruty hlava ta snad vydrzim do 4 dna
1. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa pridať ale mlieko nemám rada čo by ste mi odporučili?môžem čaj bez cukru?
1. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme traja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
alana- ja by som dala caj
1. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte a ktoru drzite??projekt co sme si rozposielali mailom???lebo ja som sa od dnes na tu dala, pri tej sa mi dalo pekne zhodit
1. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, teraz ako citam vy drzite tu stvordnovu, pravda... :fearful:
1. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy, prosim ta, daj mi aj tu tvoju dietu :wink:

alana, asi caj by som si dala - no ja mlieko mam rada, mne je dva deci malo :grinning: a co tak biely jogurt?

aj mne sa kruti troska hlava,ale pijem vela vody,snad to prejde. aku zeleninu chrumkate? ja len mrkvu, nic ine mi nenapada.
1. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera posli mi do IP mail
1. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsim to ale až od stredy.
1. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte od zajtrra sa kvam pridam.....preste cim by som mala cacast??
1. mar 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som pisat...zacat....
1. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schudnut sa da aj inac,ja som min.rok schudla 14kil,za tyzden som mala 5kil dole,potom to slo uz samo a pritom som jedla cely tyzden len zelenove salaty so syrom s vajickom ,tuniakom,vzdy ine,alebo s kuratom, to bol obed,ranajky boli cerealne chlebiky soo syrom a kava, vecera vacsinou horuca cokolada alebo napoj,ktory obsahuje vitaminy a minerali zaroven. a pila vela vody.potom som zacala jest tmavy chlieb maso,zemiaky a vzdy ine a nepriberala som,ale chudla, preco?lebo po 6hodine som uz nejedla nic,stihlo pretravit vsetko. dnes mam 48kg a som spokojna. ked som bol apazrava pocas tehotenstva tak mi trebalo,sak pre krasu sa trpi nie?
1. mar 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marorliko, presne tak vsetko je o strave.......

alana lumka a ostatne preposlala som vam to....ak nepreslo, dajte vediet :wink:
2. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marorliko ja som tiez pocas tehu bola pazrava, ja som pribrala 18kg :angry:
2. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy - dakujem , preslo to :wink:

po prvom porode som mala super postavu , ale hned som otehotnela a po druhom porode som ostala zdesena, ako to ide pomaly dole. Nikdy som dietu nedrzala a na stare kolena musim. akurat raz som jedla zo 4dni kapustovu polievku, sli sme na ples a nutne som musela dat dole asi 3kg,aby som vosla do nadhernej sukne. :grinning:
2. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera a z tej kapustovej si schudla tie 3kg???ja ju vobec nemozem, je mi z nej zle.... :frowning2:
2. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok