• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

28. marca 2017 
macka ja sompila aj 4 za den a chudla som normalne , inac mne sa podarilo za mesiac a pol dat dole 7kg teraz mam prestavku , a na hlad som si zvikla , da sa to vpohode , je to vsetko iba o psych , a dobre sa motivovat :grinning:
27. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne ako pise dzio2,je to o pevnej voli,dat si viacej kavy ako je dovolene nie je problem,s jedlom je to uz horsie :sweat_smile:
@dzio2 a aku si drzala dietu,ked si tolko schudla?
27. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy IP :slight_smile:
27. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki,kočky a je v tejto teme rozpis na viac diet???ja som si opísala čo je na 2 strane opakuje sa 1 a 3 den a potom 2 a 4 den.nechce sa mi čítať všetkých 33 strán,s tým jedlom,no dnes som začala ide to ,uvidíme popoludní,najhoršie je,zvládnuť tie vône,ked chystám deťom jedlo :frowning2:
27. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka01,tak drzim palce....daj vediet ci si to zvladla....
dieta je tu len tato jedna,ale my sme drzali inu....len ja ju uz nemam,omylom som ju vymazala :unamused: ,ale mozno cessy ju este ma.
27. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmo drzala som tu 4dnovu, ale cely mesiac a pol , ale dala som si prestavku , lebo som uz mala motaky hlavy a bola som slaba , nejedla som nic okrem tvrdeho syra cerstvej zeleniny a na obed varenu zel a kur m , sem tam sladkost , raz za tyzden som si dala jeden rozok , alebo krajec chleba a to preto, aby sa mi nezunovala ta zelenina , da sa to vpohode , len fakt musite chciet
27. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio2 a aky bol vysledok? Kolko kg islo dolu? Aby sme mali nejaku inspiraciu..
27. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7kg :wink:
27. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla na ranajky som vzdy mala jedno vajicko na dvrdo
27. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7 kg je super - gratulujem
27. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellin dakujem ale jojo efekt je svina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale priberam uplne pomalsie ako pred dietov co ma dost prekvapuje :confused: a tesi
27. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn.No ja som sa rozhodla,že tie 4 dni bude taky odrazový mostík na delenu stravu.Ak vydržím teraz,potom to bude lepšie a ľahšie.Hlavne si to udržiavať správnou kombináciou jedla a nepribrať.
27. máj 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzio2 no super,obdivujem tvoju vydrz :slight_smile:
cessy dietka prisla,to je ona co som myslela,ideme na nu ? :confused:
od pondelka?vyhovuje ti to? :confused:
pridava sa este niekto?
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kavova-dietka/?page=3
elise ju tam rozpisala.
28. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kavova-dietka/?page=4
Omyl tato od expertka8
Dieta s jablcnym octom
28. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmo prave som isla pisat, ze komu nedosla tak nech sa ozve :wink:

jasne od pondelka ale na ostro, ok??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ideme na to :slight_smile: ,uz ju mam vytlacenu a vycapenu na chladnicke...
aj mi vyhovuju tieto 2 tyzdne,lebo za 3 mame oslavu,mala bude mat dva roky a to akurat bude pauza ten tyzden :slight_smile:
28. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ak môžem ja sa rada pridám ku vám od pondelka s tou dietkou...mala som rôzne...chodievam behávať každý večer, ale mám teraz nohu bolavu teda členok vyvrtnutý a kostičky pomliaž. tak nebehám teraz, lebo som rada že chodím...
28. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,tak uz sme 3...
28. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahojte, tak ideme na tuto????emmo mozes aj inu vybrat ak chces
@chymenitta33 idem ti to hned preposlatať
28. máj 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 poslana :wink: daj vediet ci ti to doslo :sweat_smile:
28. máj 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy,ta s jablcnym octom moze byt... :slight_smile: ,ked sa vsetky zhodneme tak ja nemam problem
28. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo ok, dnes idem do obchodu a nakupim potrebne kompomenty, nech to mam vsetko pekne pripravene :wink:
29. máj 2010 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy- dakujem zlatko...dore idem nato od zajtra kočky?
30. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 jasne ze ideme na to....neviem ci to do plaviek stihame..ale kazdy pokus sa rata :dizzy_face:
30. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy- zlatko a čo mám asi nahradiť namiesto masa? kedže fabuša nejem :grinning: do plaviek hlavne aby som sa narvala aby my slanina netrčala :wink: hihi
30. máj 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 nooo veru aj ja som nad tym rozmyslala, co namiesto masa dame viac salatu????alebo kusok syra????neviem, ty co hovoris??? :confused:
30. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, aj ja koli tej slanine nadbytocnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy- ani ty neješ maso? ja to zvyknem sojou špenátom, syrom a tak nahradujem daj návrch...ja bych trochen šalatu a posypať syrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 papam masko, ale ked si poviem ze nepapam, tak nepapam, nechyba mi :zipper_mouth:

noo mozeme aj tak
30. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak---ja 6 rokov nejem už, teda počas tehu som musela kuracinu nasilu :wink:
Inak nemusíš to celé vypisovať, stačí chym :slight_smile:
kočky a ste aj na FB?
vy kolko chcete schudnuť cca?

ja by som aj 20 mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok