Manželstvo po pôrode

zuzik4884
2. feb 2013

Prosim da mi niekto daku radu uz neviem ako dalej, Zijeme s manzelom s rodicmi pod jednou strechou, maly sa narodil bolo vsetko ok vsetko sa kazilo,hlavne nezhodi s nasimi,a manzel bolo z toho podrazdeni ze neni vo svojom,nemame skoro uz vobec sex, pred tym aj dva krat do dna a teraz raz za dva mesiace uuubohe,,,hadali sme sa stale na blbostiach aj hadame,raz sa mi dokonca stalo ze som chcela druheho muza bola som z toho znicena,lebo manzel sa mi vobec nevenuje ani lubim ta bozky, je mu trapne ze pred detmi nie,potom sa nam narodila dcerka som myslela ze sa to zlepsi neplanovane,no ach jaj sme na tom istom hadame sa dost za veci lebo chcem aby mi pomhal a on sa hneva ze naco ho volam ked to zvladnem sama...a kedy ho mam volat? sak su to aj jeho deti..nik mi nepomaha som na deti sama a smutne je ze ani rodica :(..od kedy sa mala narodila tak ju moj otec zobral dva krat na ruky na 2 minuty a to ma uz 7 mesiacov,,manzel sa boji mat sex lebo sa boji ze otehotniem a este sa vsetci do nas navazaju ze dufam ze uz dalsie nebudeme mat.. sme spolu 6 rokov..uz to budu 3 roky co sme zobraty a viacej som plakala ako bola stastna,,,aj som sa vela krat o nom rozpravala co ma trapy ale on nic ze neni vo svojom..a konec..idem si dat teraz antikoncepciu mozno sa daco zlepsi..neviem uz fakt nemam ani kamratku normalnu nic..nanic len deti ma drzia moje zlaticka,,a myslim na druhych muzov koneeeec

kveta
2. feb 2013

@zuzik4884 Preco sa neodstahujete?

tomiholjubavi
2. feb 2013

@zuzik4884 tak preco sa neodstahujete do svojeho? ked muz tak hrozne chce, tak nech najde vase vlastne byvanie a je po probleme...

zuzik4884
autor
2. feb 2013

nemame na to finacne prostriedy musime pockat..no nic sa neda robit,, som z dvoma detmi na materskej 250eur. na dve deti ubohe, manzel ma pekny plat ale z toho platime polovicku auta..takze asi az ked zacnem robit mozem ist niekam..:(((

hruska82
2. feb 2013

@zuzik4884 Asi by ste sa mali odstahovat! Myslim, ze tato situacia neni vyhodna pre nikoho...hlavne ked hovoris, ze ti vasi vobec nepomahaju. Ja by som nedokazala zit ani s mojimi rodicmi, ani s manzelovymi. Manzel nech sa postara, nech mozete odist od vasich. Mozno este nie je neskoro zachranit vas vztah!!! Pre deticky by bolo najidealnejsie, kebyze mamina a tatino su spolu a lubia sa! Nezabudni, ze deti beru priklad z domu ;) Drzim palceky, aby sa tento problem vyriesil!!! Hore hlavu!!!

zuzik4884
autor
2. feb 2013

ja viem stale si vravim ze to vydrzime..keby sme mali svoje vsetko sa otoci o 180 stupnov..ja chcem aby mali svojho otecka aj mamicku,,,snad to dako vydrzime a vyriesime, dakujem za rady 🙂

stardust
2. feb 2013

@zuzik4884 v niektorych kulturach nemaju problem zit niekolko generacii v jednom dome. Skoda, ze ta nasa zapadna nie. Asi to treba len vydrzat, tesit sa z kazdej zaplatenej splatky za auto, lebo ta vas posunie blizsie ku vasmu snu po svojom byvani. Ani sa nenazdas, deti budu dostatocne velke do skolky, pojdes pracovat a budete sa mat lepsie. Len ci sa bude manzel spravat lepsie, ked budete vo svojom?

zuzik4884
autor
2. feb 2013

Ja si myslim ze hej :D ved on bol uplne uzasny :D ale od kedy byvame s nasimi blee 😖 ..dakujem pekne ste mi zlepsili naladu , nemam sa ani skym o tom porozpravat.

hradnapani
2. feb 2013

@zuzik4884 ked sa muz tak strasne boji, ze otehotnies, tak nech si da spravit vazektomiu - robia uz aj docasnu verziu, keby niekedy este o detoch zasnival, naco sa pchat tabletkami, bude ti po nich este horsie.
A to byvanie - vsetko sa da vyriesit, ked sa chce. Je to pre vas klucove tak nieco musite vymysliet. V podstate mate na vyber len malo moznosti: vlastne byvanie a mozna zachrana vztahu alebo pravdepodobne krach manzelstva 😒

ollako
2. feb 2013

Myslim, ze manzel troska "ziarli"na deti, ked neboli deti... bola si cela jeho a teraz sa musi delit o svoju manzelku, muzik ma asi "poporodny blues", mozno by bolo dobre , aby ste si samy niekam vysli, rodicia by nepovarovali dietky? Zapajaj viac muzika do starostlivosti o deti, nech si k nim buduje vztah, chodte s detmi na prechadzky vylety a tak, skus sa mu cstejsie ponukat na sex, nech vie ,ze po nom tuzis, 😝 ak samozrejme este tuzis, ale to si musis najprv urobit poriadok v hlave, ked pises , ze myslis na druhych chlapov 😅

tomiholjubavi
2. feb 2013

ja si myslim, ze ked je tak strasne proti tomu, ze vase manzelstvo v podstate krachuje, tak sa niekde uskromnite (na autach napriklad) a chodte do podnajmu, furt lepsie takto vyhadzovat peniaze do vzduchu ako si nechat nicit zivot takymto manzelstvom

kveta
2. feb 2013

@zuzik4884 Predajte auto, chodte do podnajmu.

ollako
2. feb 2013

@zuzik4884 musim suhlasit s babami
@kveta
@tomiholjubavi viem, ze bez auta sa neda, ale asi by som kupila nejake ojazdene a zamerala by som sa na byvanie...ale ked sa inak neda, skus byt ty viac akcna , aby ste ozivili vas vztah , lasku, muzi su niekedy taki, aj moj je taky, ze ma nepobozka ani nic, ale ja jeho...... aj ked si niekedy uz pripadam ako nymfa, co ho zvadzam, ale on je taky a iny nebude... bud sa zmierim , ze musim mojkat ja jeho, alebo nas vztah ochladne, a to nechcem bo ho lubim, a viem , ze aj on mna, vie ma prekvapit kupi mi nausnice len tak, alebo mi spravi kavicku, ranajky , necha ma rano spat, dava pozor , aby ma deto nebudili a tak...a ked mu nieco vycitam, tak sa ohradi na tieto veci

zuzik4884
autor
2. feb 2013

:D mam jedno auticko a to splacame potrebujeme ho urcite :D takze naprv auticko a potom dom no ked zacne pracovat...ja zapajam manzela,chodime aj von 🙂 len ked tak zistujem tak nas to dusi byvat s nasimi strasne,milujem svojho manzela chcem sex davam mu to najavo ale on nechce lebo mu to je blbe ze neni vo svojom a potom ze pri detoch nie je to blbe no ked na vas pozeraju, a vecer sa mu nechce ,,ja sa nukam ale on nic :(niekedy vidim ze to chce a potaca to.,,niekedy sa ho pytam s kym sexuje ty kokso ked so mnou nechce,,,,:(sak to je smtne raz za dva mesiace..kedysi kazdy den a aj dva krat..jooj..ked to tak cele zhrniem tak nam len chyba nas domcek a vsetko by bolo inak,,a s nasimi je to hruza uplny nezajem u vnucata je to smutne este nik mi nikdo nezobral deti von na prechadzku nik a tom maly ma 2 roky a tri mesiace a dcerka 7 mesiacov,,rodicia maju uplne iny system ..mama preziva asik druhu pubertu po 40tke..si chce uzivat,,niekedy som tak unavena ze kricim a vsetci som som tak nervy ze stale nadavam aj manzel sa hneva ze nech si dam tabletku na nervy..ale ja som tak nikdy nebola..: ☹ som unavena a ja potrebujem trocha odych ☹ druhy svokrovci su na druhom konci republiky...

zuzik4884
autor
2. feb 2013

@ollako splacame ojazdene auto ale aj tak to je dost

zuzik4884
autor
2. feb 2013

a manzel nechce ist do podnajmu

zuzik4884
autor
2. feb 2013

ale asik to dakedy vypukne a fakt odidem hoci kde len aby sme uz boli sami,,a manzel neche ist do bytu ze on sa zblani..a potrebuje stale donieco supat musi mat rod.dom...a zahradu,,ja viem ze na to nemame...neviem fakt uz ..uvidime co osud prinesie co bude neviem..uz ☹

ollako
2. feb 2013

@zuzik4884 viem ako sa citis, take nervove vypadky som mavala aj ja...povedz muzovi, ze vsak , nech ti s detmi pomoze, nech ich vezme von , ze si potrebujes oddychnut... je blbe, ze muz nechce vecer, ked spia, my sm vtedy sexovali, v noci sme sa prebrali a sup, chlapci spali s nami v izbe,nikdyy sa nezobudili... byvali sme u nasich 4 roky, cez den nehrozilo sexovat, len ked sme sli spat,,uz sm v novom je to lepsie, ale aj tak nesexujem kazdy den, mozno kazdy tyzdnen....sa snim skus normalne porozpravat, lebo je fakt divne , ze nechce len raz do mesiaca, 😕 mozno by on potreboval tie lieky, alebo...?

stanislava2
2. feb 2013

@zuzik4884 moja rada.Chod za gynekologom nech ta vyšetri či by ti pasovala mirena.vygogli si aka je to antika nechce sa mi to tu vypisovat alebo mi napiš ip a ja ti ju popišem.mam ju už treti krát a som spokojna.Byvate u rodičov je problém si urobit z domu spoločneho dom zo zvlášt vchodom?aby ste nesedeli spolu v jedenej kuchyni?nemate na svoje byvanie tak by som to riešila tak.My mame tiež len jeden poriadny prijem ja som na materskej a mam tri deti z toho dve študujuce na strednej škole a musime vyžit.

zuzik4884
autor
2. feb 2013

@ollako asi ano 🙂 hihi

zuzik4884
autor
2. feb 2013

no ja sa prave rozhodujem nad antikoncepciu ..len som si citala o kazdej no nejsom nadcena..citala som aj o telieskach aj naplast,o nuvaringu o tabletkach,,,asi si vyberiem tie tabletky ale take kde nepriberiem,,nechcem pribrat to by mi chybalo :D

aristka
2. feb 2013

takýmto niečím si prešlo dosť dievčat aj v mojom okolí aj ja ,to že ste u rodičov je len výhovorka,všetko je to obyčajná žiarlivosť,ak keď deti určite ľúbi ,riešenie je trpezlivosť ,na hádky rezignuj,rozčuluješ sa len ty a skús si nájsť trochu času aspoň raz za mesiac na seba,nechaj mu deti nech sa postará ,ak bude namieťat tak mu len povedz,že si potrebuješ oddýchnuť a nepýtaj si povolenie,ak potrebuješ pomoc vyzleč mu deti nech ich okúpe jasne mu to povedať,potrebuješ upratať,obleč mu ich a vyšli ho von,ešte niečo na nervy si nasať magnézium a na noc medovku a hlavne sa usmievaj,všetko prejde 😀

bodka13
2. feb 2013

@zuzik4884 toto si napísala "manzel ma pekny plat ale z toho platime polovicku auta" - môžem sa spýtať aké ojazdené auto ste kúpili,ak na splátky ide polovica manželovho platu 😕 alebo som to nepochopila správne 😕 😉
...od kedy bývate u vašich ? lebo ak od začiatku čo ste spolu,tak potom nerozumiem prečo sa vyhovára na to že nie ste vo svojom 😉

mirkave
2. feb 2013

Mna dostalo,ze neni sex,lebo sa boji,aby si neotehotnela.sak ked nechce deti,nech si da podviazat a ma istotu,ze s nim mat deti uz nebudes.po porodoch je to aj u nas vselijake divne,hadame sa,ale sa aj vytesujeme z deti,z nasich uspechov,....neni to ako za slobodna,ale to uz nebude nikdy.tiez sa muz castokrat pyta,ze preco musi k malemu,preco ho musi brat na ruky.a vies co pomohlo?moja odpoved "lebo je to tvoj syn.neni cudzi,neni milencov,je tvoj a potrebuje ta.si jeho otec a nie nejaky cudzi neznamy ujo" .muz nenavidi,ked mu to takto poviem,.ale tak uci sa,ze ked to nechce pocut,tak sa ma postarat o svoje dieta bez zbytocnych otazok "preco?"

sissy27
3. feb 2013

@zuzik4884 z tvojich príspevkov mám pocit, že váš vzťah bol postavený hlavne na sexe - akože kde ste bývali predtým, keď ste mohli sexovať 2x denne a teraz sa nedá? nasťahujte sa tam naspäť a je po probléme...nechce pred deťmi? no viac by som sa čudovala, keby chcel, ale snáď nebývate všetci aj s rodičmi v garsonke, buďte trošku kreatívni a nakoniec, nemusíte zásadne sexovať doma, že....bojí sa, že znova otehotnieš? je na výber dosť druhov antikoncepcie, kondómy predávajú ozaj všade...
polovica platu na splátky auta? tak buď manžel nezarába až tak dobre ako píšeš, alebo splácate sakra luxusné auto... a ver mi, dá sa aj bez auta, ak to práve nie je "pracovný nástroj", určite by som v prvom rade riešila bývanie ako pohodlné presúvanie sa..
a ešte niečo - nesťažuj sa, že ti rodičia nepomáhajú s deťmi, nie je to ich povinnosť,poskytli vám bývanie, čo je samo o sebe slušná pomoc......sú to tvoje deti, ty si ich chcela,ty si na platenej materskej, pomáhať ti s nimi má v prvom rade tvoj manžel...

kattrin5
3. feb 2013

Kto chce najde vzdy sposoby, kto nechce hlada vyhovorky!!!

maruska24
3. feb 2013

bojíte sa sexovať doma? tak šup do auta a za dedinu a máte aj sex, aj nové miesto 😉 kondomy predávajú aj v trafike, dokonca aj na internete a ešte aj v zlave 😉 a hlavne si treba uvedomiť, že deti sú oboch a nielen ženy. Určite máte nejakú susedu, alebo kamošku, alebo niekoho, kto by deti dokázal nejakú tu hodinu povarovať. Tvoj problem nie je až taká tragédia, sú aj horšie, treba si to vedieť len usporiadať a nie nariekať.

nikolet_89
3. feb 2013

a nemozete si podat ziadost na socialny byt ? aspon kym sa vam podary odstahovat

zuzik4884
autor
3. feb 2013

@sissy27 ja nevravim aby mo rodicia pomahali ale ide o to keby raz za cas zobrali vnucence na ruky,,,sak pre mojim rodicov ako keby neexistovali...mozno som zle napisala prsote z manzelovho platu ide na auta a na druhe veci a nezvladli by sme to keby sme platila daky najom..a do 1- izboveho bytu nejdem sak to by sme sa nezmestili sme styria

zuzik4884
autor
3. feb 2013

@nikolet_89 u nas v meste nejsu socialne byty..a na socialny byt mozes ziadat ked v tom meste byvas...

cecil36
3. feb 2013

Kym budete mat peniaze na byt, nebudes mat manzelstvo.... Takze cakat sa naozaj nevyplaca 😉