Nestačí mať 2 zdravých synov?

18. feb 2022

Prečo stale žijeme v dobe,že ak čakame druheho syna tak ma vacsina mojho okolia lutuje?
Reakcie typu: Joj to je skoda, no nevadí,skusite do tretice a pod.
Preco taketo reakcie matky 2 dievcat nedostavaju?

Ako fakt ma to zaujima,co je take hrozne a na “polutovanie” mat 2 zdravych synov?

Bez dievcata zena nemoze byt stastna? Musi neustale pocuvat tieto reci? Ja viem,su to iba reči ale ked takto reagovala asi 5-ta osoba tak som nad tym zacala premyslat ze preco vlasne je stale idealom mat par - dievca a chlapca alebo resp 2 dievcata lebo to mi pride ze nema take hrozne reakcie ako 2ja chlapci.

Aj tych chlapcov predsa na svete treba nie?🙄🤔

domca2705
20. feb 2022

Ja som po dvoch chlapcoch ostala opäť tehotná, tak sa ma zakaždým pýtali ci to bude zas chlapec alebo z fotky zo sona ci dokonca môjho tvaru bruška vydedukovali, že to bude určite tretí chlapec. Cakala som dievčatko a aj sa mi dievčatko narodilo ☺️Ľudia sú fakt divni 🤔

hope28
20. feb 2022

Máme tri zdravé dievčatá...a tiež každému v okolo chýba chlapec 🙂 nám nie :D

happymia
20. feb 2022

A moj muz si zas srandu robi.ze len na vlozky bude robit🙈🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️😂
A inak on sam povedal,ze je rad,ze ma baby lebo on zjeho bojazlivostou aby si baby neublizili by to tazko daval pri nejakom cirkasovi🙈

nevenka
20. feb 2022

@jana_eyre_2 u nas presne to iste. Ved uz mate parik, tak naco tretie...ci sa Vam smyklo? 🙈

nevenka
20. feb 2022

@toscania wau a aki su krasni, riadna partia, klobuk dole 😇

domcatko1811
20. feb 2022

No, ja čakám prvé po dvoch neúspešných pokusoch a teda pri mojej diagnóze zázrakom. A čakám dievčatko a reakcia svokra bola 100-bodová :D
Hovorím mu: Doktor povedal, že čakáme dievčatko 🙂 a reakcia: Mám ísť tomu doktorovi rozbiť hubu?
🤦‍♀️😅😅
Takze asi tak... Ale mňa to nerozhodilo, lebo, ja som proste šťastná a bodka. Je to náš malý veľký zázrak a je nám s manželom srdečne jedno pohlavie, hlavne nech je zdravé 😊

martinaseww
20. feb 2022

Tymto som si aj ja presla, zelala som ti dievcatko, skoda, do tretice a blabla..mam 2 synov a je to super...ked sme cakali druhe vobec som neriesila pohlavie a nemala ani extra silnu tuzbu po dievcati bolo mi to uplne jedno ci bude chlapec ci dievca...to len tato spolocnost ma zafixovane ze idealna rodina je mat chlapca a dievca...tiez nechapem

alicka14
20. feb 2022

My máme 3 dievčatá....no škoda, že vám ten chlapec nevyšiel 🤣🤣🤣
A my s manželom šťastní, že bude zase baba 🥰
Takže, počúvali sme to aj my...ľudia musia všetko komentovať 🙈

miadi
20. feb 2022

@0silvia0 to bude tym ze byvate na dedine. Tie zle skusenosti mam z rodneho mesta Ba.. zurivi ludia v mhd .. babka neskoro stlacila cudlik na zastavku na znamenie tak tam nezastavil. A nadavala spferovi horsie ako namornik este palicou mu trieskala do plexiskla.. pomali v kazdom spoji homeless..

monuska1234
20. feb 2022

@wewuliatko174 presne ako u nas,dokonca moj gynekolog mi povedal,ze no zasa to bude dievcatko,uplne som na tone hlasu pocula,akoby ma to malo sklamat,pricom mne osobne to bolo jedno,hlavne nech je zdrava ako aj prvorodena...teraz mame doma cerstvo 2 rocnu a skoro 7 rocnu,a uz boli otazky,a co,kedy bude chlapec? 🙈 no nebude,2 deti mi bohato stacia vzdy odpoviem 🤣

ebbi
20. feb 2022

Mna tieto reci nikdy netankovali ale raz nas "kamoska" zaskocila. Sedeli sme pri stole a ona, ze: Stastie, ze mam synov, dievcata by som nechcela, to je hrozne! A my vsetky doma minimalne jedno dievca😂 Musim uznat, ze sme zostali vsetky par sekund v soku. To je tak, ked usta predbehnu mozog🤷😂 A to sme sa uplne o inej teme predtym bavili...takto premostila🙄

antilop1
21. feb 2022

Ja si skôr myslím že to je tá naša slovenská mentalita žiaľ. Hlavne nech sú deti zdravé

alexisa93
21. feb 2022

Ahoj , aj ja mám 2 synov
Pri druhom to zas malo byť dievčatko nakoľko 3D to tak ukazoval ,nakoniec sa ukázal chlapček druhý a jasné blbé reci ľudí okolo boli , s prepáčením nasrať , nikdy by som nemenila je to úžasný zdravucky chlapček čo dáva nekonečno lásky , to že nemám Babu mne nevadí a tretie nechcem ,ja mám chlapcov a mne to úplne bohaté stačí ,v dospelosti si viac budú rozumieť ako aj teraz za detstva 💙🤍💙 veľmi sa obaja ľúbia a veľmi si pomáhajú je to neskutočný dar mať ochrancov vedľa seba , druhých nepočúvaj absolútne , dieťa je dar 🤍🙏🤍

zabka4
21. feb 2022

Ale dostavaju. Ľudia su hlupy. Myslia si ze vzdy musia byt surodenci pomiešaní. Aj dievcata aj chlapci. Ale to vravi len o ich obmedzenosti. Netrap sa. Ja mam 4 dievčatá a uz keď som cakala druhú to rozpravali. Och skoda ze neni chlapcek. A ja na to, ze som rada že to bude dievčatko. Pri stvrtej som im povedala, ze som vďačná a šťastná ze to je dievcatko a ze po troch uz som zabehnuta a oblecenie po sebe ponosia. A vury som sa opytala, preco maju vsetci potrebu zialit naf tym, ze neni podla nich? Ja som spokojna s šťastná a to ke si myslim dolezite. Vtedy ostali ticho, alebo pritakali. Ľuďom nevyhovies preto sa nad tym netrap.

zabka4
21. feb 2022

@domcatko1811 to je podobna reakcia ako pri viac detoch. V dnesnej dobe sa ludia divaju na viac deti ako na pritaž, a preto spolocnost začína byť neplodna. Moja svokra ked sa dozvedela ze cakame 4. tak som mala pocit ako keby nas lutovala. 🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

zabka4
21. feb 2022

*ludia sú hlúpi (opr.)

ivusik29
22. feb 2022

Uplne ti rozumiem, mne kolegyna ked som cakala prve dieta chlapceka povedala, ze hm. chlapec? To budes mat tazke, ja by som chlapca nechcela... no cista koza, inak ona mala 3 dievcata...ze chllapci vystrajaju, zle sa ucia, su neporiadni.... tak som si povedala, ze ok kamaratky isto nebudeme.