• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pes a dieťa v byte. Aké sú pre a proti?

4. septembra 2016 
my máme dva psy, slovenské čuvače, s malou jsou úplně v pohodě :wink:
3. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame labradora....nespratneho a tvrdohlaveho..ale ma velmi rad deti...a uz ho osem mesiacov pripravujeme, ze bude mat sestricku. :grinning: Som zvedava, ako na nu zareaguje...ale zatial nucha vsetko co mame nachystane pre babo..chodi okolo kolisky, kocika...
3. mar 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory to je rasa bígl a vola sa Rocky :grinning:
3. mar 2008 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme labradorku a je to kliďas, máme jí doma a k dětem zvířátko doporučuju, je jedno, jestli kočka, nebo pes.Prý jsou děti odolnější a hlavně jsou zvyklý od mala se starat nejen o sebe a brát ohled.Naše Adu je malá , ale se Sárinou už je kámoš :wink:
3. mar 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mas foto tak ho hod do albumu aspon na chvilu velmi by som chcela vediet ako to vyzera :wink:
3. mar 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory hned to bude
3. mar 2008 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam :dizzy_face:
3. mar 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory je to tam :wink:
3. mar 2008 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj sak to je zlate malinke :dizzy_face: ale ked ma len 4 mesiace tak asi este narastie ne?
3. mar 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory narastie asi este o polovicu mozno menej, mal by mat 8-14 kg, teraz ma uz 7kg :grinning:
3. mar 2008 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to agresivne plemeno?
3. mar 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory nie je agresivny, je to velmi mierumilovne plemeno, je hravy a vyzaduje pozornost
3. mar 2008 o 09:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preco ho chcete dat prec? :unamused:
3. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo je strasne divoky, ma prilis vela energie a je strasne pazravy, ked pride navsteva musime ho doslova zamknut v druhej izbe, lebo na stole by nic neostalo...minuly tyzden v noci zhodil zo stola ovocie a zozral 4 banany, 2 mandarinky, jablko a este 0,5 kg kroviek co nam nasi doniesli z polska a podotykam ze vsetko so supami a papiermi
3. mar 2008 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, bigl je polovnicky pes :slight_smile:
3. mar 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi tak ty mas takeho psa ale ja mam taku dceru :grinning: este dobre ze k nam vela navstev nechodi lebo tiez by sme ju museli asi zatvorit do druhej izby ona neustale nieco papka nezalezi na tom ci je to chutne alebo nie proste nemoze vidiet nikoho jest a aby ona tiez nejedla :grinning: asi ju budem volat rocky :slight_smile: :grinning:
3. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory dnes rano som sa zobudila na to ako mi zerie moje rozostavane puzzle zo stola, este stastie ze mal len jeden dielik v papuli
3. mar 2008 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi-koukni pak na svou IP
3. mar 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok