• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

12. októbra 2017 
@anlu s cim si jedla tu gulasovu omacku?....mna sice napada vselico na co by sa to dalo vyuzit, len ma to tak zaujima :wink:
20. jún 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rancuzkaf ono to nema taku gulasovu chut ako by cakali masozravci, ale velmi chutila aj mojmu manzelovi. Ja som k tomu robila cestoviny, hodili by sa aj halusky celozrnne ale tie sa mi nechcelo robit. A susene paradajky som nemala ale aj bez nich je to dobre. Inak ta omacka ma naozaj velmi siroke vyuzitie aj na dip by sa hodila. A najviac sa mi na nej paci ze je velmi rychlo hotova :grinning: A este som tam dala trosku majoranky a cerstvej cervenej papriky namiesto susenej.
20. jún 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlu mne sa da,ze aj vnutro chleba sa do toho dava rozmocit,preto moc gazpacho nemusim :sweat_smile:
20. jún 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: u nas sa pasieme teraz vo velkom :D mala miluje ceresne.. kazdy den zje aj kilo :D ideme okolo stromu a uz krici mnam :grinning: toho roku sa ich celkom dost urodilo, co okrem zavarania a mrazenia s nimi robite? chcela by som skusit ceresnovu vyzivu, skusili ste niekedy? bude dobra aj samotna, ci mam do nej dat jablka?
so zfidorkou sme robili rovnaku narodeninovu tortu :sunglasses: .. ja som ju trosku upatlala slahackou, mala z nej zjedla tak asi dve lyzicky.. ta druha fotka vznikla, ked som skusala aku tortu upeciem..
20. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anlu, @rancuzkaf dakujem vám pekne za odpovede :slight_smile: :slight_smile: , je ozaj skvelé, že to takto s detičkami máte, tak verím, že aj nám sa to podarí. A myslím , že dobrý základ veru mať bude, lebo nám na tom dosť záleží! @rancuzkaf- máš pravdu, vzor doma je velmi doležitý, aj preto som prestala sama papat kupované sladkosti a vôbec mi nechýbajú :grinning: ..veru oriešky a ovocíčko uplne stačí!
Ja poznám viac vegetariánov, bola som trošku študovat v Pekingu cchikung a teda tam ich bolo dosť :wink: , kamarátka s manželom tiež vegoši a ich ročná dcérka takisto- zdravá a neočkovaná :wink: ..musím priznať , že práve vegetariáni kamoši mi obohatili dost moj kulinarsky svet nielen o recepty , ale aj o mnohe potraviny čo som predtým nepoznala.
tak ja si vás budem čítať aj nadalej :wink: a možno ešte prikvitnem s nejakou otazočkou, ak smiem :slight_smile:
20. jún 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wieruss , vidíš, a ja si zase myslím, že mäsožravci nútia deťom mäso, vážne!
ja som učila aj v materskej aj v základnej škole a môžem ti popísať desiatky prípadov, kedy matka napr.bila dieťa po hlave, až mu nos do gulášu omočila, len aby ho zjedlo, ako staršia učiteľka nanútila dieťaťu smrdľavú fašírku a ono ju vzápätí vyvrátilo a ešte si to muselo po sebe utrieť (teátro a trauma pred celou škôlkou), o šupách na mlieku by ti vedelo básniť pol slovenska a keby si vyhlásila súťaž, kto z malých detí zabije a zožerie králička, asi by si všetky deti našla hrať sa s ním v chlieviku, aj čokoládu ako výhru by oželeli :wink:
20. jún 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zfidorka , ja vážim denne :confounded: a máme 6920, už dva týždne :grinning:
a spráska toho požehnane, všetko zapije sójovým mliekom, dotlačí sa chlebom :grinning:
20. jún 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec , ja robím sirup, lebo decká pijú sirupové vody, kupujem len Yo, ale tá cena je už nehorázna :angry:
20. jún 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana7 ale ja som nikde nenapisala, ze to tak nie je :wink: pravdaze je mi jasne, ze detom sa nuti velakrat meso aj ked ho nechcu... mna vsak zaujimal konkretny ten priklad, ze si dieta to meso pyta a neda sa mu. Ale uz chapem, ze kazdy rodic robi podla svojho uvazenia :slight_smile:
21. jún 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana7 veru v tom mas pravdu, aj ja si pamatam ako nas terorizovali hlavne na zakladke :unamused:
21. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec
Jeej Zojec :slight_smile: Tvoja torta vyzerá úžasné. Hneď by som si dala z nej kúsok
21. jún 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vam trosku robit chute. Dnes som na ranajky robila tuto kasu, je velmi velmi dobra a chutila aj Olivii :grinning:

Pomarančovo- slnečnicová kaša

1 pomaranč, menšia miska cez noc namočenej slnečnice, 1/2 čajovej lyžičky vanilky, cca 8 ďatlí, struhaný kokos, jablko. Zmixujeme spolu, zmiešame v miske s nadrobno nakrajaným jablkom, aby to bolo osviežujúcejšie cez letné dni, môžme dať na hodinu do chladničky.

ja som dala 6 datli ale neviem ci boli velmi velke alebo velmi sladke, ale mne sa to zdalo dost sladke, cize nabuduce dam asi len 4.
22. jún 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anlu
Jeej Anlu. Tvoja kaša vyzerá super, hneď by som si ju dala :slight_smile:
22. jún 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tie vitarinarske recepty zacinaju velmi pacit, vacsinou mam vsetko doma a hlavne su hotove velmi rychlo :grinning:
22. jún 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea76 a naozaj chuti uzasne a mixovala som to ponormym mixerom. Dovolila som si to skopirovat z http://vitakucharka.blog.cz/
22. jún 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlu , ale si sa rozbehla s tým vita :slight_smile: . super!!!!!!!!!!
22. jún 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oscarka3 hihi :grinning: a co je najlepsie ze to aj Oli viac chuti... vacsinou jej nieco uvarim na obed ale casto do toho len dobne a potom zje to co mam ja, tak uz niekedy robim rovno aj pre nu. A minule tu omacku som mala tak ze aj na druhy den by bolo ale manzel ju celu zjedol :grinning:
22. jún 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anlu
Anlu, ako by sa dalo rozmixovať pomaranč, keď nemám žiaden mixér? Chcela by som to vyskúšať
23. jún 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neozývam sa, nejako sa neviem dostať zo zdravotných problémov, tak len nakuknem.
anlu, dodatočne ďakujeme za gratuláciu k malej narodkám, užila si ich.
23. jún 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea76 ked nemas ziadny to bude problem ani nie s pomarancom, mozno by stacilo vytlacit z neho stavu a duzinu, ale slnecnicove semienka treba rozmixovat aj datle... ja som to robila ponornym mixerom
23. jún 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem vam robit zase chute :grinning:
paradajkova polievka a pohankova kasa, neskor dam aj recept
23. jún 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som vam sem nakukla-hoci sme doma masozravci chcela by som niake receptiky z pohanky ak mate, zatial robievam len polievku :wink: ,deckam veľmi chutí tak by som chcela vyskúšať aj niečo nové.
@anlu ta kaša vyzerá perfišne :wink:
23. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam , my robievame aj na sladko. uvaríš ako ryžu, pridáš mletý mak, škoricu, strúhané jablka a med alebo cukor alebo lúpanú pohánku namočiť na 24 hod, preplachovať, potom pridať datle, banán a rozmixovať...
24. jún 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
super dakujem, a da pohanka spraviť ako priloha?s niakou zeleninou?
24. jún 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam my máme radi tento recept, výhodou je, že by mohol chutiť aj ľuďom, ktorí vyslovene pohanku kvôli jej špecifickej chuti nemajú radi.

Pohánkové guľky (3 – 4 porcie)

• 1 šálka pohánky
• 2 ½ šálky vody
• 1 – 2 bobkové listy
• 1 cibuľa
• 1 – 2 lyžice lahôdkového francúzskeho droždia
• 1 lyžička červenej papriky
• 2 – 3 lyžičky majoránky
• 3 strúčiky cesnaku
• olej
• Solčanka

Pohánku premyjeme v horúcej vode, zalejeme dvomi šálkami vriacej vody a pod pokrievkou dusíme na miernom ohni do mäkka (kým všetka voda nevsiakne).
Na oleji popražíme na drobno nakrájanú cibuľu, pridáme uvarenú pohánku, droždie, papriku, majoránku, Solčanku a podlejeme trochou vody. Chvíľu podusíme a vypneme. Zamiešame pretlačený cesnak.
Kôpkovačom na ryžu (malou naberačkou alebo lyžicou) robíme na tanieri guľky.
Podávame v paradajkovej omáčke s celozrnnou knedľou alebo so zemiakmi.

Obmeny: Môžeme pridať uvarenú a ochutenú sójovú drť. Namiesto francúzskeho lahôdkového droždia môžeme použiť 1 kocku čerstvého droždia, ktoré spolu s cibuľou najskôr popražíme.
Zmes môžeme použiť aj ako plnku do papriky.
24. jún 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaron dakujem,ja som pohanku spoznala až vlani a praveže mi chuti že ma chuť ako má :slight_smile: a tak isto aj deťom.
Ako plnka do papriky super napad :wink:
24. jún 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anlu
Ďakujem za tip, asi si budem musieť kúpiť nejaký mixér
24. jún 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam to viem, že tebe chutí :slight_smile:, len ona má takú špecifickú chuť niekedy, dokonca niekedy ako nejaká umelina :grinning:, aj také prirovnania som počul, ten recept je vhodný práve pre tých, čo im inak pohanka chutí ako "umelina"
24. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titkovamiriam no a recept na tu pohankovu kasu je trosku iny, ona je totiz z nevarenej pohanky, bud si ju na noc namocis alebo sa pouzije vyklicena pohanka. Potom z nej vodu zlejes (ak je namocena) pridas ovocie ake mas alebo podla chuti, ja som robila z jablka a bananu, pridala som este dve datle a trocku agave. To vsetko rozmixujes a hotovo. Mozes pridaj aj nejake semienka. Mne tiez pohanka velmi chuti a vobec v nej necitim umelinu :grinning: mne skor pripomina ako vonia mokra zem.
24. jún 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok