• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vegetariánske dieťa. Skúsenosti, postrehy

24. septembra 2016 
aby ste vedeli ake banany kupovat... no predsa tie co su vo vypredaji :grinning:
15. feb 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emogeon
@luciauk
@leishmania
My sme tiež lekárke nepovedali, že sme vegetariáni a nevie to dodnes, dcéra má už 9 rokov. Ale keby sme boli vystavení nejakým priamim otázkam, neklamali by sme. Sami sme to však nehovorili, chceme sa tak vyhnúť zbytočným predsudkom a prípadnému subjektívnemu hodnoteniu zdrav. stavu (príčin prípadných problémov).
Čo sa týka zdravia, na poslednej prehliadke bolo u dcéry všetko v poriadku.
15. feb 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaron ahoj jaron :slight_smile:
presne ako vravis.. ale keby sa pytala jasne ze povieme ze sme vegetrariani
15. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
("priamim" v mojom príspevku malo byť tvrdé y, to je hrozné, ako človek pri tom PC otupieva, keď na MK nie je automatický opravovač gramatiky) :grinning:
15. feb 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emogeon ale to vedia len vegetariáni, ostatní ich slovo považujú za sväté :grinning:
15. feb 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciauk tiez pravda :slight_smile:
15. feb 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaron v Martine :grinning:, ale aj vo fr mam naplanovane, pride nam prednasat jedna pani, co si hovori ergoterapeutka (zatial vobec netusim co to je), ale tiez to bude o vyzive a nezaskodi si trochu rozsirit vedomosti :slight_smile:

ale, teraz k veci: prisla som z tej prednasky v podstate navecerana, bola tema celiakia a dali nam toto kostovat (vzdy v mini porciach, aby sa to do nas vsetko zmestilo)

1. ryzova-psenova kasa na slano so sparenou zeleninou
2. polievka z cervenej sosovice
3. segedinsky gulas s tempehom a kukuricnym knedlikom
4. psenove gule plnene hroznom s makom
5. kukuricny kolac s ovocim

vsetko bolo cisto rastlinne a velmi dobre!
pan doktor sa tejto prednasky nezucastnil, on bol pritomny len na uvodnej prvej casti v januari......dve zienky, co sa spolu pri prednaske striedali, to zvladli na jednotku.....prijemne stravene dve hodinky to boli
15. feb 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jaron recept nebude?....alebo ho mate na stranke?
15. feb 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rancuzkaf recept je silné slovo, jednoducho všetko so všetkým zamiešaš a hotovo :grinning:, ale predsa:

• 1 avokádo
• 1 malá uvarená cvikla
• ½ konzervy sterilizovanej kukurice
• 2 lyžice na sucho opečenej slnečnice
• hrsť rukoly
• olivový olej
• citrónová šťava
• soľ

Avokádo a cviklu nakrájame na malé kocky. Zamiešame s ostatnými surovinami.
Podávame s celozrnným pečivom.

Obmeny: Namiesto rukoly môžeme použiť naklíčenú lucernu (Alfalfa) alebo žeruchu.
15. feb 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rancuzkaf škoda, že nebol Bukovský, ale už som asi niekde čítal o tejto akcii a trochu sa mi nezdalo, že by chodil každý týždeň 4 krát za sebou, väčšinou máva iba úvodné stretnutie
zvyknu tam robiť aj moje známe lektorky z OZ Život a zdravie, ale toto nie som si istý, či robili oni alebo niekto iný
15. feb 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prisla som sa poradit, lebo som tu zatial vzdy nasla odpovede na vsetky otazky - dakujem :dizzy_face:

Syn ma 6m, mozem mu rozmixovat nakliceny hrach a sosovicu do hotoveho prikrmu? Ze nebudem tepelne upravovat? Viem, ze fazulu by som nemala surovu davat, ale na ostatne sa chcem radsej spytat :slight_smile: Dakujem :slight_smile:
17. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@charlize ahoj, okolo jedenia surových naklíčených surovín je viacero názorov, ja by som osobne surové klíčené strukoviny nejedol, výnimkou je mungo fazuľa (niektorí nazývajú aj mungo sója). A niektorí pripúšťajú vraj aj šošovicu, ale isté to nie je. U tak malého dieťaťa by som o to skôr tieto klíčky krátko tepelne upravil (napr. v pare 5 minút).
17. feb 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaron dakujem pekne, budem ich teda davat k ostatnej zelenine na paru :slight_smile:
17. feb 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
rada sem občas nakuknem a občas sa aj niečo popýtam :grinning:
Dnes ma zaujíma taká vec - kúpila som si Tebi droždie, ešte síce neviem presne čo s ním vykúzlim, ale chcem sa spýtať, či ho môže aj 15 mes. dcérka? Môj prvý plán je osmahnúť cibuľku+tofu+tebi...možno skúsim aj nejakú pomazánku...Inak minule som si osmažila paprikové tofu a moja malá milovaná láska si to pekne privlastnila a skoro všetko mi vyjedla :grinning: A ešte - mohla by aj hrašku (-tu sa obávam tých korenín) ...a sójovú omáčku (Tamari)? Myslím, keď marinujem fotu, zatiaľ jej pre istotu dávam zvlášť biele...
A viete mi poradiť nejaký dobrý recept s fazuľou? Ja ju totiž viem použiť iba do omáčky(polievky) a prívarku, to je tak všetko, ale rada by som skúsila niečo nové, keďže som tu dostala radu, že treba viac strukovín :sweat_smile: Niekde som tu zachytila napr. fazuľu s rajč.omáčkou?
Vopred ďakujem :wink:
17. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai 15 mesačné dieťatko už kludne bez obáv môže droždie tebi, tiež kvalitnejšie sój. omáčky (Tamari...). Samozrejme v malom množstve (nie prekorenené, presolené, ale to vieš).
Neviem, čo obsahuje hraška..., išiel som sa pozrieť - nejaké obilniny, sójovú omáčku, koreniny... to by mohlo byť zhruba v poriadku i keď neviem, aké sú tam koreniny.

My máme radi strukoviny (fazuľu) v kukuričných plackách. Kukuričnú krupicu zomelieme na jemno (ako múku). Dáme vodu, olej, soľ, rascu. Na panvici upečieme do chrumkava a plníme. Plnka: uvarená fazuľa, konzerva rajčín, soľ, olivový olej, cesnak a pod. podľa toho, čo už dieťa môže, všetko prevariť spolu. Fazuľa sa môže aj vymixovať. Je to mňam.
17. feb 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jaron mňam, aj mi to milujeme, len my sme lenivejší a kupujeme v obchode :sweat_smile: aj sa niekedy cítim previnilo, že nič doma skoro nevyrábam. ale teraz mám skoro hotové mungo klíčky a odšťavujem poctivo :slight_smile:
17. feb 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciauk aj ja by som si kúpil, ale také čosi je u nás (aspoň pre mňa) dosť drahé, na druhej strane tie domáce, keď sú čerstve a chrumkavé jednoducho nemajú chybu
17. feb 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte mi rýchlo nejaký recept na šalát s avokádom, lebo z neho zasa urobím guakamole :grinning: na nete neviem nič mňam nájsť
17. feb 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciauk my sme robili nedávno ten, čo som písal, ale aj tak je pre mňa avokádo naj: hrianky, cesnak, avokádo, citrón... :slight_smile:
17. feb 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ja som myslela skôr iný, nemám teraz ani rukolu, ani nič podobné a deti moc cviklu nechcú teraz. neva, zapojím fantáziu a nahádžem do misy všetko čo nájdem, už som začala xi xi
17. feb 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciauk inak avokádo mi chutí všade, čím viac tým lepšie, takže keď urobíš ako hovoríš, bude to dobré. Tiež mi chutí keď sa pridá do cestovín s niečim
17. feb 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, tak tu je môj výmysel a chutí každému :slight_smile:

2 avokáda, konzerva kukurice, 1 velká cibula, 1 strúčik cesnaku, dve hrste cherry paradajok, asi 300g mungo klíčkov, štipka soli, trocha olivového oleja, asi 300g gréckeho jogurtu. všetko nasekané, pretlačené, premiešané :slight_smile: mňam :wink:
17. feb 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jaron ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď :slight_smile: normálne si mi urobil chuť, tušim to aj zajtra urobím...a tú kukuričnú krupicu môžem nahradiť aj polentou? Mám takú jemnú z DM...
17. feb 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrianai robil som to raz aj s polentou z tesca, trochu to ťažšie držalo, ale nakoniec z toho placky boli, tak snáď sa ti to podarí, musí sa to prevracať až keď dobre drží, inak sa roztrhne. Pečiem ich 2 -3 minúty z jednej a potom 2 minúty z druhej strany na indukčnej asi na 6 stupni (od 0 do 9).
17. feb 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaron ok a ešte jedna otázočka - to cesto má byť také redšie ako na palacinky alebo tuhé a vaľkať placky?
17. feb 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robím z takmer lievaného, cesto postupne hustne, tak ešte občas pridám vodu a najlepšie ho rozmiešam ponorným mixérom
17. feb 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaron Veľké Ď :wink: :slight_smile: Dúfam, že sa mi to podarí a bude to schopný zjesť aj môj mm :grinning: o nás dve strach nemám :grinning:
18. feb 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaron ten avokadovy salat je uzasny mnaaaam.:D nemala som slnecnicu tak som dala tekvicove a je to mnamka jeej tesim sa ze mam novy vege recept.
Dakujem.
18. feb 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
z toho receptu sa tesim lebo ja velmi nemusim salaty teraz v zime. Hlavne tie klasicke studene zeleninove tento je super lebo tam mozem dat napr. trochu teplu cviklu. Super
18. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som robila podobne ako jaron kombinaciu cvikle a avokada, ale pridala som aj uvarene pseno. Dala som cviklu avokado, umeocot, suseny cesnek tekvicovy olej a uvarene pseno a tiez rukolu alebo ladovy salat.
@jaron tie kukuricne placky by ma zaujimali aky davas pomer muka voda? Ja som ich skusala optimisticky teraz po dlhej dobe, ale zase sa mi len potrhali a ostala z toho kasa :unamused: Muku som dala hladku bio kukuricnu albert z hypernovy. dakujem :wink:
18. feb 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok