2 ročnému sa pri cikaní nedvíha pipík. Je to v poriadku?

kkristinka
12. jan 2012

Budeme mat 2 roky a zacinam ho odplienkovat. Chcela som ho to naucit postojacky, ale malemu sa pipik pri cikani nepostavi, ako som to videla u rovnako starych chlapcov. Znamena to nejaky problem, alebo sa to este zmeni? Dakujem za rady...

didiana333
12. jan 2012

Je to uplne normálne...moji synovia cikávali a aj najmladší ciká posediačky...zatial...Až kým postojačky nedočiahne k wecku....Postojačky cikáme len vonku...ked je teplo.... 😉

sante81
12. jan 2012

tak toto si zabila 🙂

marissenka
12. jan 2012

?? to som ani nepocula. preco by sa mu mal dvihat??

anjelicek26
12. jan 2012

No nasmu sa dvihne ked cika, ale vsimla som si to az dnes 😅 😅 Ale co by to bol ci nebol problem, to neviem 😕

katecameron
12. jan 2012

tak toto je fakt blbe pokial viem mam synov dvoch pri cikaní sa im nedvíha 😀 ani dospelym chlapom sa pri curaní nedvíha skor naopak ked sa dvíha ma problem sa vycikat - NEMA SA MU DVihat 😉 akoze moze niekedy ale vacsinou nie

hadassah
12. jan 2012

môj muž ciká posediačky dodnes. Vždy len krúti hlavou nad tým, že prečo by mal stáť a triafať sa do misy, keď si môže pohodlne posedieť? 😀 😀 😀 A keď budem mať syna, tak zrejme si tento zvyk po ockovi osvojí. No problem.

ivett1
12. jan 2012

íha, tak nemá sa mu dvíhať... 😅...lebo môjmu synčekovi sa mierne dvíha 😀 hlavne vtedy, keď sa veľmi ponáhľa 🙂 a "tlačí"...

strihalka
12. jan 2012

ja teda chalana nemam, ale co vim, tak znama mi rikala ze kdyz maly bude cikat, ze se mu pindik zvedne...ale to kdyz byl maly fakt maly, ze 1/2 roka a vzdy to bylo pri prebalovani, jakmile se zvednul, vedela ze musi prikrit plinou jinak bude vzapeti ocikana😀....ake muz pokud ho ma hore, tak se nevycika😀, pry to ani nejde, i kdyby chtel 😀

margot
12. jan 2012

Vôbec sa mu nemusí dvíhať 😀 😀 😀

cristi
12. jan 2012

mojmu sa tiez pri cikani mierne nadvihne, ma ho dokonca tvrdy... 😀 hmmm ,ale nie vzdy..a mal to od babetkova,nikdy som sa nad tym nepozastavovala,dokonca aj moja svokra to povazuje za normalny jav a to ma troch synov a vsetci su o.k.

nadhera
12. jan 2012

aj nasim malym sa trochu dvihne, su frajeri, lebo daju ruky v bok a smeju sa ako vedia trafit do misy. 🙂

lenocka84
12. jan 2012

ze sa chlapcom uz od detstva postavi a je tvrdy, je bezne, vraj znak ze su zdravi, ale aby sa dvihal pri cikani, to som si nikdy nevsimla. a hlavne nemyslim si ze je to dobre, ved to ako pri dospelom muzovi, opytaj sa ho ci sa mu da ist curat ked mu stoji 😀 😀 😀 😀 priam nemozne.
mojmu malemu bezne pindur stoji rano, a po obednom spanku 😉 😉

minuska8882
12. jan 2012

tak to ja by som bola rada keby sa mu nedvíhal.. mám mesačného synčeka a dnes pri prebalovaní kompletne ocikal mňa, a dokonca aj seba.. a to celé vlasy a ešte si nacikal do tváre a dokonca aj do uška! 😀

tea333
12. jan 2012

on sa pipik trosku zdvihne pri silnejsom prude mocu. to je ako ked sa zdviha zahradna hadica pri striekani vody. keby to bolo stoporenie, tak by sa fakt nevycikal, vtedy sa mocova trubica zuzi a neda sa to velmi.
opytaj sa muza 😀
mozno ma proste slabsi prud, ale v kazdom pripade je to ok.

kamilka22
12. jan 2012

jeeeeej, kolko prispevkou na takuto otazku ! 😎

e.l.i.e.n.k.a
12. jan 2012

..nas nefrolog povedal, ze je si treba vsimnut, ci pri cikani je prud mocu do oblucika..ak nie moze byt problem..

matej002
7. sep 2013

Pri cikaní sa mu nemá dvíhat ani postavit sak to by sa nevedel vycikat

nanulik
11. sep 2013

počujem prvýkrát že pri cikaní sa má postaviť pipik 😲 nas vie cikať postojačky a pekne si pipik chytí do ruky. postaviť by sa mal pri iných aktivitách ale na to maju ešte čas 😎