Používame cookies. Viac informácií tu. OK

8 mesačnej sa nevstrebala modrina po pôrode koncom panvovým. Poradíte?

kacka18
8. apr 2016

Sme 8mesiacov po pôrode. Malá sa narodila s modrinou na celý zadok a vstrebáva sa veľmi pomaličky. Obávam sa,či sa vôbec vstrebe. Máte niekto podobnú skúsenosť? Ďakujem

pribinak
8. apr 2016

Skoda, ze si to aspon kusok neodfotila. Fakt modrina? Nebude to hemangion? Neviem si celkom predstavit modrinu, ktora sa nevstrebe za 8 mes. Ten hemangion sa mi zda viac reálny

misel0806
9. apr 2016

Je to cudne aby sa modrina za 8 mes nevstrebala.. Skus odfotit trosku aby sme videli. A zaloz diskusiu nie otazku lebo tu moze clovek len raz napisat😁

lenicka2609
9. apr 2016

Ahoj,dcera ma od narodenia vzadu na krku taky veeeelky cerveny flak,je to velke,ale postupne ta cervena farba bledne,no ale aj tak ratam je uz jej to ostane a to ma uz 10 mesiacov. Takze mozno mate to iste na zadocku.

veternica
9. apr 2016

Moja posledna dcera sa tiez narodila ako keby s velkou modrinou nad zadkom a taktiez sa jej to strasne dlho vstrebavalo mozno aj rok,ale zmizlo jej to nakoniec

kadan
9. apr 2016

pozri presný názov v správe o novorodencovi, aby ti vedeli kočky poradiť.
a ako Misel píše založ diskusiu 😉

dazdovka
9. apr 2016

moje deti vsetky tri boli od porodu dotlacene, prejavovalo sa to takym cervenym fliacikom, uplne to zmizlo do 1,5roka

domculik
9. apr 2016

@kacka18 tak to asi nebude modrina ale hemangiom,, ja som si tiez pri malom myslela ze je to modrina ale nemizlo to a doktorka povedala ze je to ASI (?"?) hemangiom a ze to treba pozorovat. teraz ma maly rok a modrinu-hemangiom uz normalne nevidno, iba ked place tak sa zjavi.

kuceravasue12
9. apr 2016

Dcerka ma hemangion 20 mesiacov,už konečne vybledol,ale keď plače,hneva sa a tlačí až sfialovie. Ja ho mám tiež, mame povedali,že časom zmizne no....je červený keď plačem a keď mi je zle. Ja to mám nad nosom malý fľak ale dcérka obrovské V na čele. Prajem ti aby to dieťatku zmizlo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli