Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aké máte skúsenosti s liekom Staloral u deti?

xlucia
6. dec 2011

ake mate s tymto skusenosti?
pomohlo to vasim detom? ako presne?
ako dlho to brali?
kolko ste doplacali v lekarni?
ake lieky brali spolu s tym?
boli deti pocas terapie ockovane?

sisaha
6. dec 2011

@xlucia ak je staloral kvapkova forma liecby alergie, tak sa uz neockuje, lebo to nahradza ockovanie.. brala som to tusim pol roka

sisaha
6. dec 2011

@xlucia este dodam, ze pomohlo mi to..., ale asi som ti napisala hlupost a brala som to tri roky nepretrzite... s povinnymi prestavkami. Ja som ale nedosledna v uzivani kazde rano, takze ja som to potom vzdala a vlastne sa neliecim, ale iba uzivam xyzal na alergiu. tieto kvapky som brala ked som bola v puberte.., takze je to uz nejakych 20 rokov 😅

xlucia
autor
7. dec 2011

@sisaha aj moj to ma brat 3 roky. ale o prestavkach zatial neviem ze by nejke mali byt

sisaha
7. dec 2011

@xlucia prave preto, ze je to u mna uz 20 rokov tak si to presne nepamatam...mozno som ani ja nemala prestavky, mozno mala. U mna bol problem proste v discipline uzivania...preto som nebola vhodny kandidat...

mimikyky
7. dec 2011

moja dcéra brala, 3roky, teraz má od septembra vysadený......ja som bola spokojná,pomohol jej.

xlucia
autor
7. dec 2011

@mimikyky a ako casto si ho musela objednavat? a ako jej pomohol? zmiernili sa jej priznaky, alebo aj krvne testy boli lepsie?

mimikyky
8. dec 2011

@xlucia objednávala som ho vždy na tri mesiace, teda zavolala som alergologičke, tá nám poslala poštou recept, a v lekárni to trvalo mesiac, kým prišiel-veď chodí tuším z Francúzka, ak si dobre pamätám,a každý ho má vymiešaný na mieru 😉 ...........vždy keď načala dcéra posledný, tak sme volali pre recept 😉 a aj nám to tak vychádzalo, kým ho minula 😉 brala tuším 3xtýždenne po 8kv?? nepamätám sa presne, ona vie lepšie 😀 😀 ale teraz je v škole,nemôžem sa jej opýtať 😝
pomohol jej, nemala takú strašnú nádchu stále, nekýchala ako o život 😀 a aj po kontrolných krvných testoch na alergologii bolo zlepšenie 😉 😉

xlucia
autor
8. dec 2011

@mimikyky dik za info. konecne nieco povzbudive

maznacik007
25. nov 2012

@xlucia ake mate skusenosti po takmer roku uzivania? kolko sa na tuto liecbu doplaca, pomohlo to

xlucia
autor
25. nov 2012

@maznacik007 ahoj. nam dlho trvalo, kym to zacal brat, hadam aj vyse 4 mesiacov. netoleruje to, museli sme znizovat drasticky davky, zapuchal z toho vnutri . dve krabicky, co je 4 flasky stoja na doplatku 30e, ale uvazujem ze to asi uplne prestaneme uzivat. nie som s tym spokojna

maznacik007
25. nov 2012

@xlucia fuu no to ma nepotesilo my to dostaneme az od leta lebo este nema pat moj a ze to od pat sa da...

tvoj ma na co alergie? my este ani nevieme presne na co este len ideme na kozne testy... 😝

xlucia
autor
25. nov 2012

@maznacik007 palina, breza, jablko, banan, zemiak, vaj. bielko, psenica, orechy, soja atd......

jana1210
8. sep 2013

mozem sa opytat je povinne brat k tomu aj xyzal?

xlucia
autor
9. sep 2013

@jana1210 nie je to povinne

lenkauh
24. sep 2013

ahojte, moja dcera ho berie uz tusim stvrty rok, poctivo, trikrat do tyzdna 8 kvapiek pod jazyk. Co sa tyka jej stavu, citi sa perfektne cely rok, pricom je silny alergik a predtym, nez ho uzivala, mavala silne opuchy oci a kychala. Teraz berie staloral cely rok a pocas svojho najhorsieho obdobia (marec-maj), berie aj Xyzal. Opuch oci ani raz za posledne dva roky. Ale problem je v tom, ze jej krvne testy sa vobec nezlepsuju.... to udivuje aj alergologicku.. proste u nej je to divne, klinicky super a laboratorne vysledky katastrofa. Teraz v novembri ide na dalsie testy a potom sa rozhodne, ci budeme pokracovat, alebo nieco nove... Nemalo to u vasich deti nejaky podobny priebeh? Ako to dopadlo?

kakakina
11. okt 2015

@lenkauh ahoj,ako ste na tom teraz?Lebo u nas napodobne,vidim na nom ze je to ovela lepsie,berie uz treti rok,no vysledky z testov stale rovnake.A teraz sme museli prerusit liecby,je vypadok staloralu,neprisiel nam uz cakame druhy mesiac,takze je uz tyzden bez staloralu.

lenkauh
12. okt 2015

@kakakina ahoj, no moja dcera ma uz 12 rokov a uz asi rok staloral neberie. Neberie ziadne lieky, len v case marec-jun zenaro-tabletky. Citi sa dobre, nema ziadne alergicke reakcie. Ale ked jej dr.robi kozne testy, ma ich zle... tak sme to nechali zatial tak a uvidime.... Ale co sa tvojho pripadu tyka, myslim ze mozes byt kludna, staloral sa moze prerusit myslim az na 3 tyzdne bez problemov, ak to bude viac, neviem , ci netreba znova zacat od zaciatku so startovacou davkou a tak dalej. Asi sa budes musiet poradit s lekarkou...

miroslavabalasova
16. dec 2018

Neviete mi poradiť ako sa to správne užíva keď sa len začína ? Opakovať stále dokola liekovku s modrým vrchnákom , ? Alebo sa to má kombinovať s fialovou?? Vôbec tomu nerozumiem? Dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli