Atopický ekzém u dieťaťa

mirka_kratochvilka
18. feb 2019
mirka_kratochvilka
autor
18. feb 2019

Ahojte, čo okrem kortikoidov vám pomáha?

mariposa12
18. feb 2019

Nám pomáha z DM Balea med telové mlieko 15% urea..

ikissedagirl
18. feb 2019

po roku kortikoidov zmena koznej lekarky pomohla. nasadili sme krem Avene a do tyzdna bolo celom ekzeme. Presli tri roky, a ekzemu niet 🙂

pininka
18. feb 2019

Nám veľmi pomohla morská soľ z DM rozrobena s vodou a aplikovaná na miesto. Ale konkrétne túto majú iba v rakúskej alebo nemeckej dm

klarissa25
18. feb 2019

premastujem bambuckým maslom a na ložiská holtov krem, u malého zabera super

evulinka1991
18. feb 2019

@mirka_kratochvilka na atopicky ekze u deti je perfektny sprchova pena z vytazku hibiscus je vhodna pre deticki uz od narodenia a aj pre dospelych na telo aj vlasy a mozte to doplnit baobovym maslom cisto prirodny vytazok z baobu ak chces napis mi spravu

abriela
19. feb 2019

natierala som ekzem u 5 mesacneho jarichovou vodou - da sa volne kupit, na recept je zadarmo a namiesanzm kremom z lekarne. So 6 mesacnym sme sli k moru a ekzem sa stratil Objavil sa este par krat (možno 1x za rok), ale asi od 4 rokov vymizol uplne. Chodime vsak k moru každy rok.

veronika_belisova
19. feb 2019

Skús premasťovať prírodnými olejmi a hlavne nech si to čo najmenej chytá, neškriabe. Mám odskúšané bambucké maslo aj kokosový olej. Mne u malej pomohol aj prirodný doplnok Stopalerg, kúpiš v lekarni a je aj pre deti

veronika_belisova
19. feb 2019

@klarissa25 bambucké maslo aj my používame, to z DM, hlavne v ranom štádiu nám niekedy úplne stačí a pomôže vyliečiť aj bez liekov

lorela
19. feb 2019

Oleje na atopický ekzém nie sú vôbec vhodné.

asanny
22. feb 2019

My sme zmenili značku drogérie - prášok,čističe, šampón... všetko a premasťovať bambuckým maslom, postupne to úplne prešlo.

mkado
Odpoveď bola odstránená
Zobraz