Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

cherub
14. dec 2010

@misicka455 to je jasné, že jim je to fuk 😅 ale pro nás je to poněkud nepraktický 😒 nejspíš to bude při kontrolách vždy na jednu noc, tak už se vidím, jak se kodrcáme i s mladší holkou a hledáme ubytko. Vůbec nevím, jak to tam chodí 😖

cherub
14. dec 2010

@misicka455 sanitku až k nám? do Lipníka? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

to bych asi stejně s díky musela odmítnout, protože tam budeme oba rodiče a to už by se jim beztak nelíbilo, převážet celou rodinu 😝

misicka455
14. dec 2010

Kolik je to hodin do prahy od vás?

misicka455
14. dec 2010

@cherub Jasně až k vám 😀 Tak si aspoň něchte potrvrdit papíry na oddělený aby vám tu zpáteční cestu proplatily 😉

misicka455
14. dec 2010

Mě manžela na pár dnů ubytovaly na ubytovně v motole když tam za náma přijel . Ale když jste tam jen n a kontrole tak to si asi musíte najít sami ubytko a nebo ještě vyzkoušet charitativní ubytko taky v areálu nemocnice Klíček , ale nevím jestly i s dětma by vás tam nechaly , ale klidně ti můžu sehnat mob. a můžes si tam zavolat. Však až to bude aktuální tak klidně si napiš pro info aby jste to měly co nejednoduší 😉

cherub
14. dec 2010

@misicka455 pane jo, to jsou věci, o kterých jsem vůbec neměla tucha 😅

mám dojem, že od nás do Prahy je to po dálnici přes 300 km 😖 ale oni by do té sanity vzali opravdu jen pacienta a jednočlenný doprovod, co? 😕

misicka455
14. dec 2010

Netuším zda by vzaly dva doprovody já jsme vždy jela jen já a malá . Jako když řekneš setře tak tá asi řekne, že to nejde jedině se domluvit pak až stím saniťákem , jako místo tam je .

misicka455
14. dec 2010

Týjo tak 300km k nám a do Prahy další 200 😲 tak to je fakt aspoň na dva dny 😒

misicka455
14. dec 2010

Jo jsme to blbě pochoplia 300 do Prahy hm tak to taky není nic moc.

cherub
14. dec 2010

ono hodně záleží, kdy to bude 😉 mamka moje mi slíbila maximální pomoci, je ochotná vynechat i dovolenou. Každý rok jezdí na 14 dní do Itálie. Tak prý aby si tu dovču ušetřila a mohla nám kdykoliv pohlídat Elenku. No ale my si to můžeme všechno krásně naplánovat a pak najednou buch a všechno bude úplně jinak 😅

měli jsme v Praze rodinu, ale ti se teď stěhují sem na moravu 😝 Pak manžel by měl možnost bydlení ve vojenské ubytovně, ale nevím, jak je to tam se členy rodiny a ani nevím, kde Motol je a jak je to daleko 😅 no prostě pak nás čeká spousta zjišťování a telefonování, ale na to je ještě čas, minimálně dokud neznáme alespoň přibližný termín 😅

cherub
14. dec 2010

až do Prahy 😀 ještě to tak, aby to bylo 500 😲 to už by pro nás byla blíž Bratislava 😉 ale i tak je to na prd, autem bychom asi nejeli, nejen že pražská doprava jde mimo nás, ale máme starší model a nevím, zda by to vůbec vydržel 😅 😀 takže vlak to nejspíš jistí. pak bloudění po metru 😀 no myslím, že to bude ještě bojovka 😀

misicka455
14. dec 2010

My jsme měly termíny dva než nám operace vyšla 😒

misicka455
14. dec 2010

Motol je 15 min autobusem od anděla 😀

misicka455
14. dec 2010

@cherub Neboj to vše zvládnete , ale je ještě čas na to myslet ,a le zase není na škodu si některé info zjistit aby pak člověk věděl co jak však až to bude aktuální tak ti klidně pošlu čísla na tu ubytovnu atd....

cherub
14. dec 2010

@misicka455 a na Anděla se dostanu metrem, že? to je dobrýýýýýý 😀

jojo, díky moc, určitě se to bude hodit, hlavně ta sanitky nazpět 😅 😀 😝

misicka455
14. dec 2010

@cherub jasan na anděla metrem a pak busem 😉 Manžel jezdil autobusem tím student agency a s Florence u nás byl za chvilku a bylo to v klidu zvlála tu cestu i moje mamina což je co říct 😀

misicka455
14. dec 2010

Teď tam naproti Motole dělají tunel na metro takže někdy asi tak cca 5 let bude jezdit metro až k motole 😀

cherub
14. dec 2010

tak za 5 let už snad o Motolu bude jen číst a dobře na něj vzpomínat, ale už se tam víc neukážem 😅

misicka455
14. dec 2010

@cherub To ti přeji . my takové štěstí nemáme u nás bude celoživotní součástí 😖

cherub
14. dec 2010

@misicka455 to je hrozný 😔 snad ta součást bude v dané situaci alespoň co nejpříjemnější 😉 prostě samé dobré zprávy 😎

misicka455
14. dec 2010

@cherub snad jo 😉

maznacik007
14. dec 2010

tak dievcata mame kardio za sebou... ma nejake diagnozky ale nie je to vrodena srdcova chyba... len sledovat sa to bude... tak hurraaa

cherub
14. dec 2010

@maznacik007 jupííí, gratulace 😵 a jen tak dál 😎 😉

maznacik007
14. dec 2010

jaaj a vysetrenia... EKG moz nezvladal... najprv mu dali tie baloniky to si postrhal.. a urobili sa mu take podliatiny z toho... tak mu dali potom take ine... ale tep ma 150 za minutu... ked mu to robili... na USG uz pohoda tam krasne drzal dostal lizatko.. to bola lahoda...

cherub dakujeme

misicka455
14. dec 2010

@maznacik007 tak to je super , gratulace 😉

misicka455
14. dec 2010

No já jsme zvědavá na nás naposledy jsme byly na vyšetření před dvěma měsíci a za tu dobu se Verunka pěkně změnila, vždy ju strašně chválily jak je hodná a teď se bojím toho že to tak nebude a že se bude předvádět.

mirulienka
14. dec 2010

@maznacik007 dobra sprava 🙂 tesime sa s vami 🙂 🙂

@misicka455 tak my sme boli naposledy na kontrole pred pol rokom a ideme az v januari/ lednu, takze tiez mam obrovske starosti uz teraz.... 😒 ona uz ma z lekarov taku paniku, ze staci ich zbadat a totalne sa na mna zavesi ako kliest a ked ju polozim, tak v momente pisti a neda sa utisit ☹
nam tiez zatial vzdy robili ekg so saturkami a sono a to dost dlho...

misicka455
14. dec 2010

Přiští týden řeknu jak to Veru zvládla 😀

misicka455
15. dec 2010

Akorát nám přišla pozvánka na kontrolu do motola a že neuhádnete datum v lednu 😀

smardik
15. dec 2010

ahojky včera jsme byli na kontrole a dobrý a další kontrola až začátkem března a tak nějak počítám i s kontrolou v Motole 🙂

@cherub cesty se neboj my jeli vlakem a v pohodě 🙂, po operaci jsme jeli domů sanitkou a už nikdy víc, Honzíkovi se to nelíbilo a skoro celou cestu prořval takže už jedině pendolino to jej pohoda, kočár jsem měla roztažený u sebe takže si v něm pospal, pak seděl a koukal se a hrál si, chvíli jsem si ho vzala na klín 🙂, ubytování jsme byli v hotelu Krystal můžu dát info a v pohodě a není to daleko ani od Motola - asi 6zastávek tramvají na autobus a pak autobus až do Motola, v pohodě. na té vojenské ubytovně vás ubytují kolik chce to je v pohodě 🙂 taky jsme tam byli ale ne s malý ale nebála bych se toho. stejně jak jsme byli v Praze tak jsme neseděli na ubytování ale byli jsme se projít po Praze. nebo ti pošlu kontakt na to ubytování co v motole zajištuje klíček včera jsem dostala kontakt a paní říkala že není problém ubytovat i tatínka