Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
14. nov 2009

noooo jaaaa som z vas hladnaaaa 😝

diapozitiv01
14. nov 2009

Srdiecka moje, idem hajusat, lebo som uplne znicena 😉 . Dobru nocku,

sasulec
14. nov 2009

to je fajn 🙂
som rada,ze mala je v rukach jedneho z NAJ odbornikov 🙂

bambi09
14. nov 2009

diuš,dobrú 😉
ja by som len rada vedieť,ako je možné,že nám na VVCH srdiečka prišli až po pôrode vďaka šelestu 😝

macka01
15. nov 2009

ahojte,čo ešte spinkate?no my ideme do kostolika a potom šup povymetať obchodíky,v podvečer zbaliť muža do prace,ale sa utešujem,že v piatok je doma ako na koni.Tak to ubehne rýchlo.

sasulec
15. nov 2009

ahojte,ahoj Maci,takto muziicka vystrajas?a v utorok nema free ked je sviatok?
my sme sa uz z kostolika vratili 😉

sasulec
15. nov 2009

ta Doug co to ma zas za vanovu kowbojku??? 🙂 🙂 🙂

douglas
15. nov 2009

sasulec, mat take deti ako ja, tak to uz rovno do blazinca 😠

douglas
15. nov 2009

Jonathan mal teraz 2 roky, tak uz zacina trucovat..ukazuje sa v nom diablik! 🙂 on sa normalne hodi o zem a vresti, akoby som ho rezala..no a tentoraz dostal zachvat trucu vo vani a hodil sa dole, pravdaze si neuvedomil, ze tam je voda a fajne sa mi napil a vdychol pod vodou, tak som sa zlakla, ci sa mu nemohla voda dostat do pluc. ☹ ako sa Vy mate?

sasulec
15. nov 2009

a co je dnes daaaky utlmeny?
saaaaak bud rada,ale nie srandujem 😝
a ak nieje utlmeny,aspon vies,ze je ok 🙂
a mne moja mala tiez pliska o zem od 15mesiacov..sak nezabaviiis sa? 🙂
ale inak sme zdravy a stastny... 😅

sasulec
15. nov 2009

zdravi a stastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
alebo zdrave a stastneeee 🙂

douglas
15. nov 2009

a tu co mame noveho? este som nestihla precitat. nas poslala nasa kardiologicka do Blavy..som zvedava ako sa tam dostaneme. tiez som nebola velmi spokojna s poslednym vysetrenim tu u nas, urobila iba ekg a ani sono..cele vysetrenie trvalo zhruba 5 minut co je v porovnANI S ANGLICKOM 45 MINUT!!! ☹

sasulec
15. nov 2009

no my sme na odporucenie Diapozitiv boli u Holana a potvrdil mi diagnozu z Kramarov,ale mi aj povedal,ze to vidi na katedrizany zakrok,som bola spokojna,bol mily trpezlivy a ani to nebolo zas take drahe ako som cakala 😉

diapozitiv01
15. nov 2009

ahojte,,
uz sme napapkana,,
ja zas musim vychystat muzika na sluzboku do nemecka, ale pride uz vo stvrtok, ale aj tak mi bude chybat..
o pol 3 som objednana ku kadernicke a potom este zbehnem k mamine, skracuje mi rifle..

sasulec
15. nov 2009

Doug a bolo to dobro tristvrte hodku co sa s malou trapil,nakolko sa branila rukami ,nohami 😝 😀

douglas
15. nov 2009

to hej, ja som zas velmi sklamana. si myslim ze 5 minut nestaci na to, aby clovek presetril dieta po dvoch 6hod otvorenych operaciach srdca ☹

sasulec
15. nov 2009

a to tu v Ba? teda vysetrovali maleho 5 min? 😕

diapozitiv01
15. nov 2009

Doug to mas pravdu, ja si to tiez predstavujem na dlhsie, my ked sme boli v Kardiocentre este s Maximkom v brusku tak sme tam boli okolo 20minut. Nejadna sa o obycajnu virozu a dietatko s nejakou anomaliou srdiecka ci po operacii treba sledovat a poriadne,,,, take 5 minutovky neuznavam ani ja... 😠 niekedy je nase zdravotnictvo na .....

sasulec
15. nov 2009

Doug skus Holana..je fakt fajn,ja s mojou skusenostou odporucam... 😉

douglas
15. nov 2009

nie, Sasulec..tu v Humennom, ale mohla mu urobit sono 11

sasulec
15. nov 2009

ahojte,boli sme troska vonku,co noveee? 😕

diapozitiv01
15. nov 2009

ahojte,uz som zbalila muzika a kuk superstar, tak do stvrtka som doma bez muzika 😒

sasulec
15. nov 2009

ahoj Dius,nebud smyna,ved sme tu este my 🙂

diapozitiv01
15. nov 2009

no nejako to prebehne, ale nerada spim sama ☹

sasulec
15. nov 2009

smutna som myslela 😉
bruu 😉

diapozitiv01
15. nov 2009

Dobru nocku, srdiecka 🙂

macka01
15. nov 2009

ahojky,no tie obchodaky su plné,akoby tam zadarmo rozdavali.nenašli sme nič zaujímave,sme chceli monitorovať,čo najviac zaujme deti aby sme vedeli ježíškovi napísať...Dia ja budem bez mileho až do piatku.A to vynimočne ide len na par dni,ked v sobotu sa ide na tu svadbu,inač by to bolo na oveľa dlhšie.No ja problem s prazdnou posteľou nemám,mne sa tam špunti nasačkuju do rana obaja.Som im povedala,že si dam večer na dvere značku Zakaz vjazdu.No ide sa hajať,dobrú

diapozitiv01
16. nov 2009

Dobre ranko srdiecka,,,
ja uz som v robotke, muzik akurat vstaval, ten vyraza okolo 8 a ma pred sebou 700km..
Uz som sa aj naranajkovala, uz vidim ako budem hladna uz o 10tej a obed daleko predo mnou 😒

sasulec
16. nov 2009

ahojte,ja uz mam aj zubatu za sebou...chi a ziadny kaz,mi odlahlo 🙂 😀 😀 😀

sasulec
16. nov 2009

no kde ste? v meste? 😕 😕 😕 🙂