Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Hnedá kakanica u 7 mesačného. Čo to znamená?

31majka12
14. mar 2012

Ahojte.
Moj maly ma zajtra 7 mesiacov,uz vyse tyzdna badam ze ma v plienke hnedu kakanicu.
Nie je riedka ,ale ani moc husta taka akurat.
Obcas po banane sa stane ze kaka "bobky"
Neviete z coho moze mat taku hnedu kaku?
Do dna zvykne vypit 4krat po 150ml UM,kojim len v noci.
Niekedy na ranajky papa kasicku,na obed zeleninovy alebo masozeleninovy prikrm,a na vecer bud ovocne pyre alebo kasicku na dobru noc.
Obcas si zamaskrti na rozku,ale kukuricnej chrumke.
Inac nic ine nejedava.
Stretla s hnedou kakou nejaka mamicka?

rubinka
14. mar 2012

Ved to je normálna farba, neviem aký problém v tom vidíte 😀

zuziq
14. mar 2012

ja nechcem aby to vyznelo vysmesne, ale akej farby by to teda malo byt ak nie hnedej? Alebo to doteraz nekakal vobec...? 😕

mel84
14. mar 2012

😀

olifcek
14. mar 2012

stolicu ma normalnej farby... ta sa postupne menila od prazenickovej, resp. zelenkavej az k tejto. podla mna je to ok farba stolice 😉 a bude i tmavohneda a pod., ved ako i u dospelaka...

ikke
14. mar 2012

no ak myslis, ze uz nekaka zlte, tak to preto, ze uz nejedava len mlieko.
inak tiez nechapem celkom, na co sa pytas, ty kakas ake? 😕 😅

hajanka
14. mar 2012

😀

zuzka38
14. mar 2012

ano, stretavam sa s hnedou kakou kazdy den 😉

cora73
14. mar 2012

😀

benne
14. mar 2012

😀

czechzuzanaba
14. mar 2012

😀 otazka super, odpovedi super, pobavila jsem se. A este Hneda Kaka s velkym H a K 😅 A odpoved na otazku teda, aby se nereklo....Nestretla jsem se s tim....My zasadne ruzove jen... 😉

kilian
14. mar 2012

ach,co k tomu dodat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tibinka22
14. mar 2012

Babyyy nesmejte sa, aj ja som sa zasmiala, ale zrejme sa pyta lebo doteraz asi kakal zlte, zelene.....
Takze je to preto, lebo uz nepapa len mliecko 😀

zuzin78
15. mar 2012

🙂

eviq
15. mar 2012

neber to v zlom 🙂 ale tato otazka mi dnes spríjemnila a rozveselila den, dakujem 🙂

habibi78
15. mar 2012

???? to cakas ze bude kakat na bielo ked pije mlieko? 😀

svetllana
15. mar 2012

Ty si tu "kakanicu" tak super opisala, ze uz zostava jedine sa spytat "Ako chuti?" 😀 Viac k tomu snad ani netreba pisat, jaksi aj neni co na toto. Viac citat, mamicka, nasavat informacie...este budes ine veci riesit, jak hnedu "kakanicu" 🙂

lucia20
16. mar 2012

Nooo, mozno by ti pomohlo, keby som ti povedala, ze my mame hnedu, niekedy zelenohnedu, niekedy riedku, niekedy hustu, niekedy ako kamienky. ale vzdy to poji rovnaky parameter, hrozny smrad. 😀

no ale teraz vazne, taka stolica je uplne normalna, ved to uz nie je novorodenec aby mal prazenicku. a hlavne ked uz zacina alebo zacal s prikrmami, je to uplne ok.

danu
16. mar 2012

Otazku zamykam na ziadost zakladatelky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli