Nedostatok železa Maltofer vs. Narosan

ericka89
14. aug 2018

Mile mamimky. Syncekovi z krvi zistili dnes zle pecenove testy a malo zeleza. Co sa tyka tych pecenovych testov nerozumiem z coho, lieky neberie, chory nie je, je dojceny plus prikrmy. Ma 9 mesiacov. A co sa tyka zeleza, mali sme s nim problem od zaciatku. Vzdy ho mal menej, potom boli vysledky ok, tak sme vysadili, uz presli 2 mesiace a zase je ho nedostatok. Moja otazka. Vratit sa spät k Maltoferu, ale mal od neho tvrdu stolicu alebo mate skusenosti s Narosanom? Odporucali mi ho, tak uvazujem este nad nim. Dakujem za vsetky skusenosti a nazory a rady.

prevenar
16. aug 2018

@elninoenmipueblo ..no to je pravda , ale na druhej strane to este neznamena ,ze je to nieco pozitivne.

nasiel som video , kde je to zhrnute a vysvetlene negativa prijmu zeleza zo zivocisnych zdrojov. + pod videom su linky na studie, z ktorych sa vychadzalo. je tam aj vysvetleny pozitivny efekt zvysenia prijmu vit.C na vstrebavanie zeleza.

https://bit.ly/2MkRcFR

alenkam82
3. jan 2019

@prevenar , preco nie narossan. Mne pride ok arovnocenny, ak nie lepsi ako fereofortiss b. Neviem preco,riesila som to uz davno. Nieco v zlizeni

prevenar
3. jan 2019

@alenkam82 ahoj, ja som nepisal ,ze nie narosan ..ja som pisal , ze riesit to v prvom rade PRIRODNOU CESTOU. ..a ak nebude stacit prirodna cesta, ze az potom ferofortis ..lebo ferofortis poznam a mam vyskusany. narosan som nikdy nepouzival.

ak je rovnako dobry, tak kludne 🙂

maca283
3. jan 2019

@prevenar ano je prirodny a mam to aj vyskusane nie len na sebe ale aj v okoli

prevenar
3. jan 2019

@maca283 super , dobre vediet 🙂

alenkam82
8. jan 2019

@prevenar , a prirodna je aka? Ferofortis je zly? Mame slabu zasobu zeleza, tak zvazujem

majolenka11
8. jan 2019

@alenkam82 mam k dispozícii Narosan ak by ste mali záujem, kľudne mi napíšte poradím

prevenar
8. jan 2019

@alenkam82 staci si precitat moj prvy prispevok ..bod c1 🙂

ferofortis je dobry 🙂

"prevenar

14. aug 2018
ani jedno ani druhe .

1) zacni robit dietatku cerstve stavy z cvikle. (nie kupovane)

2) ak to nezaberie , zacni podavat Ferrofortiss B
"

alenkam82
9. jan 2019

@prevenar , kazdy den je brokolicu, prepelicie vajicia (maju viac zeleza ako obycajne), cviklu varenu chrume 2x tyzdenne, aj masko papa. Myslim, ze to mohlo suvisiet, ze oredtym mal virozu. Uz neviem

silvikeke
22. mar 2019

Mam obchodik so zdravou vyzivou a poznam tu vsetky spominane produkty.Narosan je svely produkt,len vela ludi odradza cena,nie kazdy je ochotny zaplatit skoro 50e.Ale ten kto je,je to naozaj skvela volba.Okrem zeleza a medi obsahuje 160 biologicky aktivnych latok.Treba ale podotknut,ze si treba dokupit kys.listovu,ktoru narosan neobsahuje.Ta je potrebna pre lepsie vstrebavanie zeleza.Ferrofortis B je takisto velmi dobry na doplnenie zeleza,obsahuje aj vit.C aj kys.listovu.Ten odporucam hlavne pri malych detickach,kedze od 3 rokov vas vyjde v davkovani 15ml iba 2 tyzdne,co je pri sume 17e,malo.To uz radsej ten narosan,ale ako som spominala pre deti do 3 rokov je velmi dobry.Vydrzi mesiac.Ale aj tak je u mna predavany najviac eisenblut od rabenhorstu 450ml stava,ktora stoji do 12e vam vydrzi skoro mesiac.V jednej davke je 107%na denna davka zeleza.Uz xy ludi sa dostali vdaka tomuto produktu z tazkej anemie.Staci si precitat recenzie na nete.Takze tolko ku rozhodovani,snad som trosku pomohla.Maltofer ani podobne,by som svojmu dietatu nedala.Obchod mam medzi detskou lekarkou a lekarom pre dospelych,viem preco to pisem.Su veci,ktore zverejnit nejdu.

margaretka111
2. nov 2019

@silvikeke prosím o info ohľadom Eisenblut od Rabenhorstu - túto šťavu asi nemôže 11mesačné dieťa, však? čo by ste pre takéto malé dieťatko odporučili na doplnenie železa? (tiež nám predpísali Maltofer) . Ďakujem za info

maca283
2. nov 2019

@margaretka111 ja odporúčam narosan cucoriedkovy môžu aj 11 mesačne deti

wawrita
29. jan 2020

Aj ja mozem len odporucat Narosan cucoriedkovy a v pripade zaujmu kludne objednam a poslem .

maca283
10. júl 2020

Ak by bol záujem o narosany teraz je akcia za dva rôzne narosan zaplatíte 69,5 eur Môžete napísať objednám

phiby83
29. aug 2020

@maca283 ešte je tá akcia aktuálna ?

mirellka
29. aug 2020

@phiby83 momentálne je v akcii 700ml Čučoriedkový narosan +narosan želé cukríky s pomarančovou príchuťou alebo 700ml čučoriedokovy narosan +MSAcapsPlus akcia končí 31.8... Alebo možno sa nájde niekto kto má zásoby ešte z predošlej akcie...

maca283
30. aug 2020

@phiby83 dobrý deň už nie iba ako je tu už spomenuté 😥rýchlo sa to mynulo a to som mala aj do zásoby

stulrajterova
30. aug 2020

@phiby83 mam 2 volne...

silvikeke
31. aug 2020

Aj ja mam volne este obe predosle akcie,narosan cucoriedka plus bud tropic alebo orange.

sasha871
1. aug 2023

@silvikeke kde vas obchodík najdem?

stulrajterova
1. aug 2023

@sasha871 mozem poslat narosan ak treba...piste mi ss