Priesvitný povlak v očku mesačného bábätka

martinusik91
14. jan 2014

Ahojte potrebujem radu lebo sa uz zblaznim =( pred tyzdnom sme boli na ocnom s malym lebo mal zapalene ocka ma sopliky a vyraza mu to von cez ocka tak nam dali tobrex kvapkali sme tyzden a vcera som si vsimla ze malemu beha v ocku taky priesvitny povlak hore dole.Dnes sme boli znova na ocnom koli ocnemu pozadiu ale doktorka na to nic nepovedala a maly tak plakal ze som sa na to zabudla opytat a som bola rada ze som prec odtial.Kontrolu mame zas za 3 tyzdne tak neviem co robit. na internete som citala ze to je vraj z toho zapalu tak neviem ci tam zajtra zavolat a opytat sa alebo sa to strati same?Nemate niektora podobnu skusenost? dakujem

janinah
14. jan 2014

zvonka na rohovke? to nerieš,lekár by to stiahol vatovou tyčinkou,ty nerušaj,len vykvapkaj O-septonexom..ak je to dnu v oku a dobre vidíš,že je to niečo nie v norme,tak sa pýtaj lekára

katrinka8
14. jan 2014

@martinusik91 - ak je to to, co myslim, nas malicky to mal este v porodnici, ja som si myslela, ze im cistili niecim ocka a ono mu to tam ostalo, tak som sa na to opytala sestricky a povedala mi, ze to je v poriadku, to sa vyplavi same. Ak si bola na ocnom a dr. mu pozerala ocka, urcite si to vsimla. Ak Ti nic nepovedala, je to v poriadku 😉
Nam na vytok z ocka dala nasa doki ocuflash (tiez mal nadchu, takto sa mu to prejavilo), su to kvapky s ociankou - nie ATB. Kvapka sa to parkrat do dna, zabrali mu cca za 2 dni - resp. po dvoch dnoch uz mal ciste ocka.