Zlyhanie obličiek u 3 ročnej dcérky

hanule24
3. feb 2012

Mam dceru ktora ma zlyhane 2 oblicky,ma teraz 3 roky a neviem ci sa jej to v zivote upravi,doktori povedali ze uz to ma na cely zivot!!Chodi na dializu,bere tabletky.Ma 3 roky a vazi 10,5 kg.myslite ze to bude dobré a ze sa jej to upravi???ma stym niekto skusenost????dakujem za rady a odpovede.

lady511
5. feb 2012

@gemini2 ahoj o akých blbostiach? toto ma zaujma to si vymyslela aj o tej chorej dcérke?

gemini2
5. feb 2012

@lady511 chcela aby som jej poslala hlas v nejakej sutazi na FB, pyta sa co varim, a stale len- si tu? napis mi. mas cas? - a tak podobne.... uz som jej ani neodpisovala

hanule24
autor
5. feb 2012

@lady511 nie nevymyslela.Len to na fb nechcem kazdemu pisat....

lady511
5. feb 2012

@hanule24 teraz už ale fakt človek nievie čomu verit....hm videla si tie príspevky čo som ti písala???o tych možnostiach čo máte?

hanule24
autor
5. feb 2012

@lady511 hej ale budem tam volat,teraz cez vikenfd aj tak tam neni doktorka az od pondelka do stvrtku,tak pak tam zavolam a sa budem pytat

anjelicek26
5. feb 2012

@lady511 - bohuzial ja mam pocit, ze to dieta uz v jej zivote hra jedinu rolu - tych 67,50 ktore na nu mesacne musi platit. To dieta je nevyliecitelne chore, od malinka trpi, chodi po vysetreniach, liecbe, stale SAMA pri vsetkom, lebo mama nezdvihne rit, nepoziada o prispevky od statu, nezozenie si pomoc - ak nevie formulovat veci pre sudy, ved su zeny co su oficialne opatrovatelky svojich tazko chorych deti (alebo manzela, starych rodicov) a dostavaju normalne plat - nie je to vela, ale je. Tomuto tu ja hovorim uplna rezignacia a nezaujem.Ved ona ani nevie, co tej malej vlastne je. Zlyhavaju jej oblicky. Ale preco, ako, co sa da robit... nevie... NEZAUJEM. Ja za tym vidim jednu velku ubohost 😖 Miluje vobec to dieta??? Mne pripada zo vsetkych prispevkov, ze ten cit ani nepozna 😢 Nikde - chyba mi :( Lubim ju :( Nic :(

gemini2
5. feb 2012

@lady511 vidis??? a zase je tu, cely den je tu a sleduje ....
@hanule24 za dcerou ides kedy???

nela82
5. feb 2012

@gemini2 😕 😕 😕 😕 😕 ach..jaj...takze tak to je...a ja sa ju snazim pochopit,ze su "chudatka" a nemaju peniaze...lebo nie je nikde praca... 😔
@hanule24 pocuj moja zlata-ak mas na digi,mas na internet,mas na kopu dalsich veci....a na dieta nemas cas-peniaze?Tvoje dieta si zasluzi teba ako matku vidiet len par-krat do roka?No uz sa teda nedevim,ze ti primarka odobrala dieta...Chore dieta potrebuje obetavych rodicov-hlavne matku,ktora sa bude starat 24-hodin denne a nie takto hlupo vypisovat a zhanat si "priatelstva"cez socialne siete 😠 Elektrinu Vam kto plati,ked tolko casu travis za pocitacom????Radsej ho konecne vypni a uz rob konecne nieco.... 🙄

hanule24
autor
9. feb 2012

@gemini2 preco by som sedovala ked nechodim tu tak casto,admin sam zamkol tuto stranku a pak mi napisal ze zase je odomknuta...