Čerešňa a ruža

marton_popradske
Moderátor
16. okt 2018

Krásne ránko milé dievčatá, tak ako som Vám včera sľúbil, dnes si predstavíme našu novinku: Ovocné čaje s kvetmi. Na ráno to skúsime so skutočnou delikatesou, ktorou súčasťou je čerešňa a ruža. Naša ruža je prekrásna a krvavo červená. My sme ju zbavili tŕňov a jej lupene položili do sladkých čerešní. Doslova až poetická chuť, ktorá Vás prekvapí vo svojom dozvuku je naozaj skutočná. Viete o tom, že ruže otvárajú srdcia a vytvárajú čarovné úsmevy? Krásny deň 🙂

bruneta880
16. okt 2018

@marton_popradske krásny úspešný deň

kim_rossi_stuard
16. okt 2018

mnam ja mam skor problem kupit vase caje v kamennych obchodoch...lebo ak maju tak len zopar a ja by som vyskusala aj ine ale ked sa k nim nedostanem 😒

domculik
16. okt 2018

@kim_rossi_stuard akurat tieto nove maju teraz v Jednote, aspon u nas... 🙂 Ja uz testujem Slivku a jazmin a Ceresnu a ruzu 🙂
@marton_popradske

rude_baby
16. okt 2018

inak pripajam sa k tomu, ze je dost tazke sa dostat k tymto cajom... u nas v bille mali raz len ceresnu a ruzu (cca 3ks), o tyzden mali v druhej billa pobocke len slivku a jasmin (2ks) a marhulu (1ks) a aj to na tom najvrchnejsom regali, uuuplne vzadu nacapene krabicky... Billa vas dost flaka, aspon v NR teda 😒

lalenka33
16. okt 2018

Táto kombinácia vyzerá parádne.Čerešne by som dokázala jesť 24 hodín denne 7 dní v týždni.Určite tento čaj vyskúšam ak sa dostane k nám do obchodov lebo u nas v Bille majú len marhulu s levandulou.

cilkau
16. okt 2018

my mame teraz marhuľa & levanduľa je dobrý a voňavý pekne stále vonia🌞🙂👍😍😘❤

kim_rossi_stuard
16. okt 2018

@domculik dnes mi prislo Zdravie a aha co je v nom...idem si uzit moju chvilu s cajikom

foolie
16. okt 2018

@marton_popradske čajík mi chutil vypila som rovno 2 šálky niečo na mňa lezie - choroba tak padol vhod

domculik
16. okt 2018

@kim_rossi_stuard
jeeej no vidis karma... :D a zrovna tu marhulu som si ani ja nekupila ! 🙂

yasmeena
16. okt 2018

ja sice uz ovocne caje nepijem,ale dala som sa zlakat,specialne kvoli ruzi...a chutil skutocne po ceresniach 🙂 /nie vzdy to tak je / ...vonu ruze bolo citit hlavne pri zalievani a po piti na jazyku ostala chut ruzi...co mi ale vadi je,ze tie nitky su velmi silno prilepene k vrecuskam ☹