MISTRAL GRAND SELECTION - 100% organické čaje

marton_popradske
Moderátor
19. okt 2018

Milé dámy, dnes si predstavíme prémiový rad čajov MISTRAL GRAND SELECTION... Tieto čajíky sú vytvorené a namiešané len z tých najkvalitnejších zložiek zo sveta čajov. Organicky pestované plodiny od vybraných pestovateľov čaju sa starostlivo miešajú s najkvalitnejšími prísadami. Čajíky obsahujú organické rastliny, ktoré prospejú vášmu telu i mysli a vynikajúce kvety a ovocie na potešenie vašich zmyslov. Určite niektorý z nich vyskúšajte. Ktorý by ste si vybrali a prečo? Dajte nám vedieť, a my jednej z Vás jeden tento exkluzívny čajík pošleme. Tieto čajíky, si môžete pozrieť a zároveň objednať v našom eshope. Nech sa páči: https://www.popradske.sk/baner/organicke-caje/
Krásny piatoček ešte 🙂

monicka821
19. okt 2018

@marton_popradske najviac by potešil zázvor aktuálne na toto ročne obdobie

domculik
19. okt 2018

@marton_popradske bola by som zvedava na ten Chun Mee, pretoze je problem zohnat kvalitny zeleny caj.

cilkau
19. okt 2018

všetky su pekné zaujímavé balenie,voňavé chuťovo najviac sa mi páčia zázvor citron,mäta s grapefruit a baza s marhuľou a niektoré by som vyskúšala 🌞👍❤🙂😉😀😍😘🍀🎁

bendinko
19. okt 2018

Moj vyber je jednoznacny - BIO cierny caj Pure Darjeeling. Milujem jeho chut a pritom ma blahodarne ucinky na telo. Co je jeho velke plus je to, ze obsahuje kofein(tein), posobi proti padaniu vlasov, hydratuje pokozku, vyborny je aj ako kupel na nohy, zmiernuje opuchy pod ocami a bojuje s tmavymi kruhmi ci suchymi perami. Je vyborny antioxidant, zrychluje metabolizmus, co urcite potesi kocky vo faze chudnutia, ci posobi preventivne proti rakovinovym ochoreniam. Skutocne ma mnoho plusov a ja sa uz vidim ako si z neho uchlipkavam v sychravom dni, ktore nam opat metereologovia predpovedaju v ruke s este pochmurnejsou detektivkou a s kvapkou mlieka si ho vychutnam presne tak ako kedysi v UK.

katka0202
19. okt 2018

Keďže si bez zeleného čaju neviem predstaviť ráno, u mňa jednoznačne vyhráva zelený a biely čaj s bazou a marhuľou 😉

sperka
19. okt 2018

Na prvy pohľad mi aj slinka skĺzla na príchuť jahodového koláča 👌😋

livizi
19. okt 2018

Tentokrát myslím na svojho milovaného muža a vybrala by som Bio čierny čaj – Mistral selection Pure Darjeeling Organic Black Tea. Môj milovaný pije iba čierne čaje, má rád ich chuť a vôňu, pije ich pravidelne kvôli ich stimulačným účinkom a telu prospešným látkam, ktoré obsahujú 🙂

ivuskao
19. okt 2018

Ja milujem Mistral čaje. Buď z lesa alebo Mistral je u mňa doma. Lebo milujem kvalitu a ru ju cítiť v čaji. A teraz ma zaujal https://www.popradske.sk/caj/zeleny-biely/mistr... nakoľko zelené čaje používam.

foolie
19. okt 2018

tieto ani nepoznam urcite vyskusame

259monika
19. okt 2018

Wau to sú nejaké nové cajiky tie ešte nepoznáme to sú novinky?ja som fanúšička a milovníčka Mistrál cajiku ale tieto teda nepoznám ešte som ich ani nevidela nikde 🤩🤩🤩🤩je mi jedno ktorý aj tak musím skúsiť všetky❤️❤️❤️ale potešil by nejaky na toto obdobie🙈🙈😁😁

igiana
19. okt 2018

😊 Cajiky vyzerajú naozaj lákavo a zaujímavo. Zelený čaj je velmi zdravý, žiaľ vôbec mi nechuti a pijem ho iba nasilu. Mozno by ma presvedčil Bio zelený a biely čaj s chuťou bazy a marhúľ, a mohla by som si ho vychutnať.

shilou
19. okt 2018

jujuj.....všetky.....ale kebyže len 1 tak tento...
Bio zelený a biely čaj s chuťou bazy a marhúľ – Mistral selection
Elderflower Apricot Organic Green&White Tea

Všetky varianty čo sa vyrobia z bazy musím vyskúšať 🙂)

filiatko
19. okt 2018

Fu super vsetky vypadaju fajn ale ten jahodovy s cheesacke mnamky👏

katarina414
19. okt 2018

Jajodový cheescake, tak to musí byť lahôdka. Pred rokmi sme boli s mužom na čaj (to ešte nebol môj muž). Boli v ňom kúsky jahôd a neviem čo ešte. Bol famózny, ale dodnes sme nič podobné nenašli, verím, že práve tento čaj by mohol naše hľadanie ukončiť. ;)

mirh
19. okt 2018

@marton_popradske Všetky čajíky vyzerajú super, no najradšej by som ochutnala zelený čaj

kupcovci
19. okt 2018

Jahodovy cheescake 👍🍀

yasmeena
19. okt 2018

kombinaciu mata/grapefruit-okrem dobrych ucinkov na travenie je urcite aj skvelo osviezujuci 🙂

jankaajanko
20. okt 2018

Zazvorovy s citronom je toppppp

evulienkaslx
20. okt 2018

Bio bylinný čaj s mätou a grapefruitom – Mistral selection, matu aj grep mam rada, moze to chutit skvelo

cupakabricka
20. okt 2018

Dobrý. Mňa zaujal ten kokosový 🙂 ;) ;) mám rada jeho vôňu a milujem aj kokosové sprchách a telové mlieka ;) takže určite by som skúsila aj tento čajík a ako druhý zázvor citrón ; potom ten grepovy ;) milujem toto ovocie a čajík je určite chutný ;)
Inak všetky sú určite super a chutnucke 🙂

nikolurbanska
20. okt 2018

Strašne mám rada matu a v kombinácii s grapefruitom zaujimava kombinácia👌 určite si ho kupim a vyskušam😊

a21
20. okt 2018

Ja by som rada ochutnala mätový s grapefruitom, a hneď ho aj píšem na zoznam,že si ho musím kúpiť

nina774411
20. okt 2018

Určite chcem ochutnať zelený a biely čaj s bazou, pretože milujem bazu 😍 Robievame bazový sirup, ale ten je už teraz dávno vypitý, tak čajík s bazou na zimné večery by bodol 😊

evakondlova
20. okt 2018

Veľmi zaujímavá luxusná rada čajíkov. Mňa ich zaujalo viacej ale kedže si mám vybrať len jeden a nedám dopustiť na zázvor tak je to čaj so zázvorom a citrónom. Ale určite vyskúšam všetky. Prajem pekný deň.

helenaarvova
20. okt 2018

OMG - Bio ovocný čaj s chuťou jahodového koláča – Mistral selection New York Cheesecake Organic Fruit Tea, uz len znie uzasne a chutit musi este lepsie 🙂 ☕👍❤

zuzana814
20. okt 2018

CHUN MEE for mee please! Milujem zelene caje, a s tymto by som si dala cajovy ritual. Este mala infoska - pri zelenych a bielych by som dala vodu max. do 70-80 %, aby sa neznicili vzacne antioxidanty, ktore tieto skvele caje obsahuju neurekom 🍀🍂🍀🍂🍀🍂🍀

malinovka333
20. okt 2018

Velmi mi chutia vase zazvorove caje.takze aj tento zazvorovy by som rada vyskusala. 🥃

agakoll
20. okt 2018

Jednoznačne by som si dala zázvor s citrónom, pretože mám rada zázvor a v kombinácii s citrónom je super

rude_baby
21. okt 2018

wau, tak toto som v obchode nevidela 😨 to by bol aj krasny darcek na vianoce, pre nejakeho cajomila ako je moja mamina 😍 ja by som si vybrala bazu a marhuľu, to musi byt chutna kombinacia 👍

anickai
24. okt 2018

baza marhula