Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyhrajte s čajíkom Mistral😊

marton_popradske
Moderátor
20. okt 2018

Krásne poludnie milé dievčatá😊Vyhrajte krásny hrnček Geisha, luxusné pero našej spoločnosti a celý rad ovocných čajov Mistral s kvetovými príchuťami. Napíšte nám tip na víkendový výlet a my tomu najlepšiemu pošleme spomínanú cenu. Veľa šťastia a krásnu sobotu😊

veronique2508
20. okt 2018

Ja, spolu s mojou milovanou rodinkou, zbožňujeme Tatry, Štrbské pleso je naša srdcovka ❤️. Nenáročná mini turistika vhodná aj pre rodinku s malým bábom 😊

luchab
20. okt 2018

Lietavsky hrad a vyhlad z neho su krasne za kazdeho pocasia ,-).

linka
20. okt 2018

Krompachy Plejsy, v zime super lyžovačka, v lete oddych vo welnes hoteli pri dobrej kávičke na terase alebo prechádzka po okolí obklopenom krásnou prírodou 😊

sajsa_es
20. okt 2018

Odporúčam moje rodné a zároveň veľmi krásne mesto Bardejov 💖

zuzana814
20. okt 2018

prechadzka pri lome sutovo rieka a na sutovsky vodopad

https://www.milujemcestovanie.sk/sutovsky-vodop...

netlee
20. okt 2018

@marton_popradske Plavecký hrad na Záhorí

filiatko
20. okt 2018

Vsade, ved Slovensko je krasne❤A ako sa hovori a umna to plati ked prideme z vyletu: "Vsade dobre doma najlepsie" a teraz v zimnych mesiacoch to bude top ked prideme bud zo sankovacky,lyzovacky, vyletu,navstevy.Sadnut na pohovku s horucim cajom v ruke a pozerat na horiaci plamen v krbe.Relax ako ma byt💆

bendinko
20. okt 2018

Moj tip na vikendovy vylet je nas minulovikendovy - Osviencim. Odporucam to vidiet na vlastne oci, precitit vsetku tu ponuru atmosferu a zamysliet sa nad tym coho sme my ludia schopni a aj touto osvetou zabranit tomu, aby sme take nieco este niekedy dopustili. Po tomto zazitku odporucam zajst aj do blizkeho Krakowa, ktory je neskutocne nadherny a nezabudnite si odtial doniest jantar a dracika v akejkolvek podobe, ktory je symbolom mesta.

pg13
20. okt 2018

Gaderská dolina

dombia
20. okt 2018

Kremnica. Boli sme tam tento týždeň s priateľom a určite je to krásne mestečko na jesenný výlet. Mincovňa, galéria, kostolíky, výhliadková veža, galéria, kaviarničky, krásna príroda. Určite tam prídeme znova. 🙂

mimik79
21. okt 2018

Nasa oblubena Cutkovska dolina s detským parkom Obrovo... Ako v rozpravke

elka3
21. okt 2018

Hrad Strecno ☺,zvladnu to aj male deticky a vyhlad je odtial krasny 🤗

beky1813
21. okt 2018

@marton_popradske nam sa strasne pacil Oravsky Podzamok. Krasne miesto, aj okolie a moznost plavby na pltiach

malinovka333
21. okt 2018

U nas v okoli odporucam Vyhliadkovu vezu v Bojniciach.nakolko som strachoput a bojim sa vysok toto som zvladla aj ked pomaly s mensim hundranim ze vzdy sa dam na nieco nahovorit

basska_b
21. okt 2018

Závisí od regiónu a od toho, či s deťmi, kočíkmi alebo bez. V okolí Bratislavy ma príjemne prekvapila rozhľadna nad hraničnou dedinou Berg. Autom 15 minút od domu a potom s kočíkom (nie golfovým) asi 45 minút po peknej ceste. Bolo tam kopec ľudí zo Slovenska. Keby som bývala viac v srdci Slovenska, určite volím iné ciele, napríklad ešte bez detí sme boli na najvyššom vrchu Západných Tatier Bystra 🙂

movin
21. okt 2018

Zádielska dolina, Hrhovské vodopády, Turniansky hrad

venija
21. okt 2018

za mňa top, len z toho čo sme prešli tohto roku, je kaštieľ v Betliari a turistika v Malej Fatre.

lubika39
21. okt 2018

Zvolen, Pusty hrad, SLovenská Ľupča = Ľupčiansky hrad

kreta
21. okt 2018

Tip na super vylet jednoznacne SUTOVSKE VODOPADY v Malej Fatre😍

sulavikova
21. okt 2018

Odporúčam Kvačiansku a Prosiecku dolinu (turistika pre menej náročných turistov), výlet na Mlyny v Oblazoch a cestou späť sa môžete ešte povoziť na katamaránoch po Liptovskej Mare.

bonie32
21. okt 2018

Za nás určite top na víkend. Vysoké Tatry a Bachledova dolina

tomaskova
21. okt 2018

Pre nas najlepsi vylet k babke a dedkovi ❤ vybehaju sa na dvore, nakrmia sliepky, kacky, vyvencia psika, v lete ich zoberu na zmrzlinu a deti su stastne prestastne. myslim si, ze deti nepotrebuju neake nic specialne, len pocit ze su lubene a ze kde idu tesia sa tam na nich a naplno si ich uzivaju 😊

vladkulienka
21. okt 2018

Nieco menej zname.... Ubytovat sa v hoteli v Starej Turej. Doobedu si zajst s detmi na minifarmu a na obed vyjst na Javorinu na Holubyho chatu. Tam si spravit prechadzku na rozhladnu na Jelenec. Vecer si dat wellness masaz v hoteli. Na druhy den si spravit vylet na niektori z blizkych hradov, ci uz Cachticky hrad alebo Beckov. Oba su po rekontrukcii krasne. Alebo na Bradlo.

kkatkka3
21. okt 2018

odporúčame prechádzku po Arboréte Mlyňany, deti tam majú veľa miesta na vybehanie a je tam krásne po celý rok ;)

terey
21. okt 2018

My s nasim skvrnatom davame len tour de ihrisko ale keby... tak by sme zasli na vikend na hrady zamky. Ci uz nase slovenske alebo ceske. Vsetky su krasne 😍

anka2103
21. okt 2018

Síce je to ďaleko na východe, no za poznanie stojí Morské oko a Benatina 😉

lenuskaax
21. okt 2018

Odporúčam Šútovsky vodopád, krásna príroda a nenáročná turistika

kumud2016
21. okt 2018

My sme ako deti chodievali na zelenicky prievoz,chodia tam na vodu kajakari a kto ma rad adrenalin tak prechod na druhu stranu je 100%

benca
21. okt 2018

Trencianske Teplice, cez leto skvele kupalisko zaba najma pre deti, s plachtickou nad detskym bazenikom a skakacim hradom, uzasne animacie pre deti a dospelych, saunovy svet a vip zona s vlastnym bazenom

ninka1609
21. okt 2018

Tip na vikendovy pobyt je urcite snina.....je tu sninsky kamen,,,morské oko....a v okolí kopu krasnych pamiatok...