Vyhrajte s čajíkom Mistral😊

marton_popradske
Moderátor
20. okt 2018

Krásne poludnie milé dievčatá😊Vyhrajte krásny hrnček Geisha, luxusné pero našej spoločnosti a celý rad ovocných čajov Mistral s kvetovými príchuťami. Napíšte nám tip na víkendový výlet a my tomu najlepšiemu pošleme spomínanú cenu. Veľa šťastia a krásnu sobotu😊

ajino
21. okt 2018

@marton_popradske pre nás to bol super víkend, výlet k mojim rodičom na dedinu, kde sa tešia hlavne moje 2 deti, pretože šantenie v záhrade plnej krásnych farebných listov bola pre ne super zábava a hlavne so starkou a starkým, ktorý samozrejme všetko dovolia svojim vnúčatám 👍

monikver
21. okt 2018

@marton_popradske my sme boli u babky a dedka. Pekne pofukoval vetrík a my sme si púšťali šarkana. Letel veľmi vysoko a moja dcérka bola z toho nadšená. Večer sme si uvarili čajīk, ktorý nás všetkých zahrial. A v nedeľu sme spolu všetci piekli koláčiky. Pekný víkend to bol. 😀

majba
21. okt 2018

@marton_popradske my sme sa boli v sobotu poprechadzat Na sirave. Hádzali sme s deťmi kamene do vody, plasili kacky a sledovali ryby. Dnes sme boli u dedka a babky. Deti pomohli zberat vajíčka a orechy Na záhrade. Večer bol aj čajik s medom a teraz už odfukuju v postielkach.

nanina11
21. okt 2018

@marton_popradske Šomoška - kamenný vodopád, hrad, kamenné more..krásne je tam

dada125
21. okt 2018

Vysoké Tatry, Stará Lesná, hotel Hills. TOP 🙂

zuzusimu
21. okt 2018

@marton_popradske určite top sú Bojnice, okolie zámku s padajúcim lístím je ta naj jesenná romantika. Taktiež krása areálu Bojnickych kúpeľov je v tomto období nádherná ❤️

anturia78
21. okt 2018

@marton_popradske kdekoľvek do prírody, do parku, kde je veľa stromov a listy majú krásne jesenné farby

terry123
21. okt 2018

@marton_popradske Tých tipov na výlet je neskutočne veľa.... aspoň niektoréz nášho okolia... Mini Slovensko Lipt.Ján, kontaktná zoo pri Tatralandii, Jánošíkove diery v Terchovej, Kvačianska dolina Mlyny Oblazy, salaš Krajinka v Ružomberku, Malino Brdo, aquapark Beseňová, Tatralandia. 😉

beton
21. okt 2018

dreveník + spišský hrad....výlet zakončiť na spišskom salaši...aj deti sa vybehajú, pozrú zvieratká

smejka0907
22. okt 2018

Zoo Zlín , Zoo Gyor,Tropicarium Budapest- odporučam

88bambulka88
22. okt 2018

Liptov - plný roznych atrakcii (dom naopak, kontaktna zoo, hory, aquaparky...) alebo slovenský raj - Podlesok 🙂

jancika82
23. okt 2018

Každý nech sa ide pozrieť za niekym koho dlhooooo nevidel....poteší nielen seba, ale možno svoju babku, dedka, prababku, pradedka, kamarátku, známeho. Niekoho či je zdravý, chorý, starý, mladý....čas letí a pri našich dennodenných starostiach zabúdame na tých najbližších, niekoho koho máme radi. Čiže, chodte tam kde ste neboli dávno, navštívte miesta po ktorých vaše srdce túži. Verte, že tí dotyční budú šťastní. Vy budete šťastný - Či ste na SR, či v zahraničí.

anickai
24. okt 2018

Vihorlat, Snínsky kameň

katarina111
23. nov 2018

@marton_popradske A kto vlastne vyhral nejaké čajíky? nenašla som nikde ☹ Ďakujem, kačena

bendinko
23. nov 2018

@katarina111 kontaktuju do IP, nikde to nevypisuju.

katarina111
23. nov 2018

@bendinko ok, pýtala som sa preto, lebo poväčšine je vždy ukončená súťaž s tým, že napr.: čajíky už putujú k výhercom a výhercovia majú správu 🙂

petrapetrik27
23. nov 2018

Neviem kam by ste chceli ísť VY...ale pre mňa je najlepší výlet ísť domov do PREšOVA za rodinou aj s mojím manželom (keďže som sa vydala na západ 🙂 )

marion09
23. nov 2018

@petrapetrik27 zbytočne odpovedala,súťaž už skoncila