Aké výhody má Danonine?

doli11
24. feb 2014

Dobrý deň, zaujal ma výrobok Danonino a preto by som prosila o odpoveď. Od akého veku možno dávať deťom Danonino, aké má výhody a kde ho možno kúpiť? Ďakujem.

niente321
26. feb 2014

@danonino_lucia moj otec pracoval v milexe za "starych cias" a stravil tam dost casu a isto by sa dost zasmial keby si precital ze nieco s takou dobou trvanlivosti je zdrave!!!!!!!!!!!!

dandas
26. feb 2014

Mne osobne z tychto jogurtov trpne jazyk, cista presladena umelila...urcite podporujem jogurty napr. zvolenske, teraz su inak aj v akcii v bille 🙂

cmulinko
27. feb 2014

Ja žijem v Irsku,kde si našťastie môžem dovoliť kupovať jogurty z rodinných farm.nič lepšie som nikdy nejedla ako pravý domáci jogurt od miestnych farmarov.ja som chorobny fanúšik írskych mliečnych výrobkov.tu neexistuje domáce mlieko v tetra packu a 6 mesačnou trvanlivostou.tu danonimo nie je vôbec populárny.ja ani neviem či sa to predáva vôbec v írskych obchodoch.viem,že v poľskom obchode to majú.

kofoluska
27. feb 2014

@cmulinko Ta posledna veta vystihla asi vsetko - v polskom obchode to maju 🙂))))) Ono ja si myslim, ze tam, kde sa matky pozeraju na zlozenie toho, co kupuju a davaju si pozor, co svojim detom daju nemaju taketo presladene umele ..... sancu.

anjel35
27. feb 2014

Viete ja len nerozumiem, ako sa môže niekto venovať výžive, byť nutričným poradcom a nakoniec skončiť propagovaním výrobkov danone. 😉 . To už celý svet je na hlavu. Už len začať propagovať mc donald a pitie coly.

kofoluska
28. feb 2014

@anjel35 Tiez sa nad tym zamyslam odkedy zacali Dni s Danonino. Na jednej strane chapem, ze je to praca ako kazda ina. Na druhej strane sa priamo vylucuje s povolanim nutricnej poradkyne. Tazko mozem brat vazne nutricneho poradcu, ktory mi tlaci do hlavy, ake je nieco sladke a umele pre moje dieta super.... Ale to si asi pani Lucia neuvedomila, ked sa na toto dala.

laura851
28. feb 2014

Niekde som citala, ze za par rokov bude 75% ludstva trpiet rakovinou, pri konzumovani takych "dobrot" a sucasnemu stylu zivota sa tomu vobec necudujem...

lubikan
28. feb 2014

@danonino_lucia mna by zaujimalo,preco sa dava aj cukor,aj glukozovo-fruktozovy sirup...nestaci len jedna zlozka? Alebo len cukor z toho ovocia??? 😉

ci to treba to mlieko riedit,aby bolo vacsie mnozstvo celeho akoze "jogurtu" ?

lubikan
28. feb 2014

mna by sa aj velmi pozdavala reportaz,alebo diskusia zoci voci v TV so spolocnostou Danone a lekarmi,prip. skutocnymi vyzivovymi poradcami,ktorim ide o skutocne zdravie

abbey1
28. feb 2014

@lubikan Ja som sa toto isté už 2 krát pýtala.Raz odpoveď k smiechu a ďalej už ignoracia.

lucinkaboz
28. feb 2014

danone považujete za jogurty??? jogurt ma mať živu mliečnu kulturu,aby bol jogurtom,ako selsky jogurt...jogurty ako boli kedysi,dole lekvar,hore ako tvaroh,čitajte čo v tých jogurtoch máte....ked im date kyslu smotanu,urobite lepsie...
danone je len podvod...nemaju nič dobre

danonino_lucia
28. feb 2014

@lubikan

Ahoj @lubikan ,

sirupy nei sú z ovocia, sú použité ako nosiče pre prírodnú vanilku a vitamín D3 a sú tam pridané spoločne s nimi.

Lucia

danonino_lucia
28. feb 2014

@abbey1

Ahoj @abbey1,
ja sa ti ospravedlňujem, ale na tuto otázku som odpovedala presne tak isto na predchádzajúcej stránke (odpoveď kolofuska). Keď sa stane, že si dotazu nevšimnem, napíšte to ešte raz lebo mi napíšte do IP a potom môžete odpoveď zverejniť, budem iba rada. Nie je to ignorancia, iba toho mám veľa. Odpovedám na Českom aj Slovenskom fóre a daktoré informácie musím dohladovať a zháňať, lebo sú aj také otázky, na ktoré neviem odpovedať, lebo nesúvisia s témou ani mojím oborom.
Lucia

danonino_lucia
28. feb 2014

A keď nie ste spokojné s odpoveďou, presne napíšte, čo by ste chceli počuť a já odpoviem. Možno nie hneď, ale odpoviem.

cmulinko
28. feb 2014

@danonino_lucia prepacte,ale tato Vasa posledna poznamka pojde proti Vam. '' ak nie ste spokojne s odpovedou,tak napiste mi co chcete pocut a ja odpoviem ''. znie to ako mame napisat to co chceme pocut od Vas a Vy len nasledne skopirujete nase ocakavane odpovede.Asi to bolo myslene tak,ze ak Vase odpovede nie su dostatocne informativne,tak Vas mame upozornit na to,kde konkretne je Vasa odpoved nedostacujuca a otazku zopakovat s dorazom na chybajuce,neuplne odpovede...ze ano? Lebo v opacnom pripade ak mate napisat to co mamicky chcu pocut,tak napiste to,ze neodporucate vyrobky DANONE a mame sa ich drzat co najdalej. 😅 a mate vybavenu a uspokojivu odpoved. 🙂

4ocka
1. mar 2014

ma pobavili kladne odpovede :D zadarmk,chutilo,dobre zlozenie.. :D ach jaj..zadarmo nech aj creva trha :D

kofoluska
1. mar 2014

@danonino_lucia Hm, nevsimnete? Mne to skor pride, ze zamerne ignorujete dotazy, pri ktorych odpovede Danonino nevykreslia ako megasupervec, ktoru som uz davno mala mat doma. Mimo to som Vam uz treti raz v inej teme polozila tu istu otazku a stale som sa odpovede nedockala (ze som sa nedockala odpovede aj na ine polozene otazky ani nehovorim a nie som sama). A nemyslim si, ze ta konkretna by vyzadovala hladanie informacii alebo konzultacie s tretimi osobami. Odpovedate na to, na co xcete a co sa Vam hodi, na neprijemnejsie dotazy odpovedate vyhybavo a uplne odveci, cize sa informacii nikdy nedockame. Neviete/nechcete komunikovat, neviete/nechcete podat menej prijemne informacie. Ste ako nasi politici - pytajte sa ma na co chcete, ja odpoviem na co chcem. Ospravedlnujem sa, ak som ostrejsia a neprijemna, rozhodne to nie je nic proti Vam osobne. Ale ako tvar Danone a reklama Danonina tu zlyhavate na plnej ciare.

lubikan
1. mar 2014

@danonino_lucia

ja mam doma vanilkovu esenciu,nosicom je slnecnicovy olej.... a D3 je rozpustny (nie som si ista ) v oleji,ak vo vode,kludne sa rozpusti v mlieku,lebo obsahuje aj vodu,aj tuk...

a mam aj vanilkovy puding(prasok od Dr. Oetkera)..a ten obsahuje susenu prirodnu vanilku a cely ten prasok sa v pohode rozpusti v mlieku a ako vonia a nepotrebujeme k tomu ziadne glokozo fruktozove sirupy 🙂)

danonino_lucia
1. mar 2014

@cmulinko
🙂 slova sa daju vykladat rozne... takto som to naozaj nemyslela - tym 'co chcete pocut' som myslela problematiku vyzivy, ktora by Vas zaujimala! Ale trefna pripomienka ;)