SÚŤAŽ: Keď sa povie dm...

sisa_dm
Moderátor
11. apr 2018

Čo vám ako prvé napadne pri slove dmka? S čím sa vám spája toto slovíčko? Je to šampón, ktorý máte v kúpeľni? Alebo je to ovsená kaša, ktorú práve raňajkujete? Alebo je to príjemná vôňa?

Podeľte sa s tým s nami a ja v piatok ráno vyberiem 5 z vás, ktorým pošleme balíček plný dm produktov. 🙂

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂

@lamanka @ninus29 @foolie @darina007 @atinkaa GRATULUJEM 🙂 Napíšte mi adresu do správy 🙂
Ďakujem za každý jeden príspevok 😘 Veľmi si vážime vašu pochvalu a spokojnosť. Je to pre nás veľká radosť a hlavne veľká motivácia, aby sme sa stále snažili zlepšovať a posúvať vpred! Veríme, že budete mať stále dôvod na spokojnosť, pretože my sa budeme vždy snažiť, aby ste boli hlavne spokojní vy, naši zákazníci 🙂
Ešte raz gratulujem výherkyňam a VEĽKÉ ĎAKUJEM pre všetky komenty 🌹

berus222
11. apr 2018

Plienky babylove, detsky sprchovy a vlhcene obrusky babylove.

sapa20
11. apr 2018

UM mlieko,plienky ,sprcháče ....... 😘

betka157
11. apr 2018

Dm-ka pre mna znamena všetka kozmetika a drogeria, perfektná vôňa, raj na zemi ♥️

kasocka
11. apr 2018

Dm..najoblubenejsi obchod mojich 2 bab a hasne ze aj mna... najmladsia hned detsky kosika hned je nalozeny do plna a starsia lesky na pery a pomady, tych nikdy nie je dost😍

kacenka186
11. apr 2018

Relax(samozrejme len ked som bez dietata)😂Len tak sa tam tak prechadzať,vyberať čim si urobim radosť,mať čas prečitať si zloženie. Vždy tam najdem niečo nové.

betka157
11. apr 2018

Dm-ka pre mna znamena všetka kozmetika a drogeria, perfektná vôňa, raj na zemi ♥️

beznoha_stonozka
11. apr 2018

Oblubena avivaz 🙂 A makeup 🙂

puskaruka
11. apr 2018

Pre mňa dm znamená najlepšia drogéria

zuzibe
11. apr 2018

Vsetko co potrebujem ja aj moj syn, od kozmetiky cez pracie prasky az po perfektne neparfemovane plienky babylove👍

anishka
11. apr 2018

V DM viem najlepšie nakúpiť. Od práškov na pranie, cez čistiace prostriedky, plienky, dojčenské mliecko, detskú kozmetiku až po dekorativnu kozmetiku, výborné bio omáčky na cestoviny, slnečné okuliare pre mna aj deti... Prírodná kozmetika Alverde je top! Pre mna je DM naj a žiadna iná drogéria pre mna neexistuje!

dominika198
11. apr 2018

Mne urcite napadne, ze je to super drogerka. Len skoda ze najblizsiu mam vzdialenu viac ako 15km 😞

haslerka31
11. apr 2018

Pre mna DM znamena relax. Kedze byvam v zahranici , do DMka chodim 2x rocne , ale vzdy odchadzam s plnymi taskami (zasobami na 6 mesiacov 🙂 ) Tak ako pre mojich chlapcov evokuje slovo dovolenka navstevu u starych rodicov , pre mna 2 velke pismena DM 🙂Milujem brazdit ulickami DMKA , objavovat , co je nove , co by som ja a moji mali chlapi mohli vyskusat. Od telovych kremov pre mojich drobcov , hracky , kase , ci kozmetiku pre maminu 🙂

petra0017
11. apr 2018

DM som popravde nenavštevovala,no stal sa našou súčasťou keď sa nám synček narodil,začali sme tam nakupovať všetko pre neho od plienok kozmetiky,výživy a yo i pre nás som si obľúbila kozmetiku aj pre manžela💞😍😘

pamiki
11. apr 2018

Ked sa povie dm- okrem toho ze muz pretaca ocami ked tam mam ist, pre mna obchod kde travim najviac casu, a prve co ma napadne je sprchac balea za euro 🙂

kupcovci
11. apr 2018

Ked sa povie DM
viem že si tu vždy vyberiem 🔝
Denkmit či uz Balea
kvalita je zaručená
Pre najmenšie detičky 👫
od Babylove ponúka vecičky
Zdravé veci s DM bio
pripravím vždy poctivo.🍎🍌
O zakaznikov sa stará
za nákup nám body dáva
s ktorymi pri nákupe usetrim
penazenku nezatažím 😀

arnstorf
11. apr 2018

@sisa_dm ja zboznujem d mam jedine stastie, ze je az v druhom meste.. lebo keby bola u nas, tak by som tam bola kazdy den..😂 stale nieco potrebujem.. oblubili sme si dm ,,lekárničku" , drogériu, aj čistiace prestriedky.. 😉

katulienka85
11. apr 2018

Oblúbené miesto🙂))

keena
11. apr 2018

@sisa_dm @sisa_dm pre mna je to hlavne drogeria plna dobrych veci, kozmetiky, plienok a vsetkeho pre rodinu 👍🏻👌🏻😊

nicole2608
11. apr 2018

Pre mňa je Dmka všetko 😀🙈, keďže tam nakupujem kozmetiku pre seba, pre priateľa a samozrejme aj pre dcérku. Dmka má výhodu v tom, že sa stará o svojich zákazníkov a ponúka im zľavy za body. Veľa produktov by som si bez tychto zliav nekúpila, takže ĎAKUJEM DM 🙂

vandica
11. apr 2018

@sisa_dm jednoznačne plienky a UM Babylove 🙂 a pre mňa sprcháče Balea 😊

evamajercak
11. apr 2018

Prvé, čo ma napadne je úžasný výber rozmanitých produktov, príjemná atmosféra v predajni, čistota..

lucy125
11. apr 2018

Dm znamena pre nás pohodlné nakupovanie, vernostný program a plno skvelých výrobkov, pre deti, dospelých aj zvieratá.

ajino
11. apr 2018

@sisa_dm
Veľmi veľa, kvalitná drogéria za dobrú cenu pre deti, pre mňa, pre manžela, čistiace do domácnosti.... jednoducho kozmetika aj čistiace máme len z DM drogérie

lucisko1
11. apr 2018

@sisa_dm DM je pre mňa už veeeľa rokov srdcovka. Nie je to len drogéria. Je to obchod, kam chodím rada nie len ja, ale aj moje deti. Stačí povedať: "Ideme do DM-ka." a vyčarí im to úsmev na tvári. Veľmi rada objavujem nové privátne produkty a väčšinou im zostávam verná. DM je relax a príjemné nakupovanie 👍🙂

sirinkja16
11. apr 2018

@sisa_dm s DM drogerie som začala hlavne vtedy keď sa mi narodil synček ....on používal od narodenia túto značku...od krému na zadoček, utierkam, podložkám, šampónu.... a doteraz používa mnoho produktov

matulyk11
11. apr 2018

Hlavne cistiace prostriedky 😍 DM kozmetiku okrem sprchacov som este neskusala 🤔

violka265
11. apr 2018

Hlavne plienky, výživy, kozmetika pre maličkú a samozrejme kozmetika pre mňa a manžela

zaba9
11. apr 2018

Dm-napadnu ma hned plienky,a vona predajne.. Radi tam nakupujeme.

orionqa
11. apr 2018

DM = príjemné nakupovanie a hlavne dobrá atmosféra na predajni....plus samozrejme kopec obľúbených produktov, pre ktoré tam chodím🙂

zmrznuta
11. apr 2018

Pre mna to hlavne znamena miesto cistoty a pohody. Prve, co mi napadne, su bavlnene plienky 😁 inac, vsetko super, zoradeny sortiment ako ma byt, co priznam sa, v inych drogerkach som tapala. Tak chodim uz len do Dmky a hlavne, zbieram body ! 😉