SÚŤAŽ: Čo pre vás znamená bezpečnosť?

eva_eset
22. nov 2016

S ESET si môžete užívať bezpečnejšie technológie. Bezpečnosť, to však nemusí byť len spoľahlivé prezeranie internetových stránok. Pre mňa bezpečnosť predstavuje najmä teplo rodinného krbu, miesto, kde sa môžem vždy vrátiť a kde sa cítim spokojná a šťastná.

Prezraďte mi, čo pre vás znamená bezpečnosť? Môže to byť formou básničky či fotografie, fantázii sa medze nekladú. Teším sa na vaše kreatívne odpovede.

Súťaž vyhodnotíme zajtra večer, aby vám výsledky súťaže neunikli, sledujte môj blog 😉

ivankajar
22. nov 2016

Bezpecnost na nete je nadovsetko.
Viem si pozriet celkom vsetko.
Eset to vie zariadit virusy a ine pliagy zlikviduje
Ani minutu na to nepotrebuje.

Dolezita je bezpecnost rodiny hlavne deti. V kazdej situacii

niky21
22. nov 2016

Bezpečnosť je miesto sviečok zapnúť osvetlenie na adventnom venci 😀

pillipilli
22. nov 2016

U mna neodmyslitelna vec pri cestovani a prvorada bezpecnost pre moje dieta .

kvetinka75
22. nov 2016

bezpečnosť? skontrolovať vždy pri odchode z domu či je vypnutý ply, sfúknuté sviečky a pod. Bez toho z domu nevídem. No a samozrejme pripútať sa v aute, ja sa ešte aj v taxíkoch pripútavam, aj v autobuse niekedy hľadám pás, čo to mám z automatizované.

nikenzi
22. nov 2016

Naša 50kilová bezpečnostná hliadka 🙂 Nik cez ňu neprejde - ani len mačka. Nie..nieje agresivna, ona je rodený ochranca. Ked sa drobec učil chodit, sla popri nom aby ho podopierala. Ked ako bábo spinkal na dvore, ani sa od neho nepohla. A predtím?!...ležala vedla mna, s hlavou na brušku a čakala - na najlepšieho partáka 🙂 Ona je naš pocit bezpečia - ak ho nestihnem zachytit pri pade, ona sa pod neho hodí aby mu zjemnila dopad. Je to naša hrdinka. 🙂

loginexistuje
22. nov 2016

Bezpečnosť je pre mňa jednou z priorit, riešim ju vo viacerých oblastiach

Bezpečnosť mojich detí - doma, v škole, na ceste aj pri počítači

Bezpečnosť nášho domu - tu mám verné pomocníčky susedy

Bezpečnosť našej rodiny

Je to ale trochu pracovná úchylka, resp. niečo čo si prenášame obaja z práce. Pre nás je najdôležitejšie komunikovať a byť v spojení, nemám väčší stres ako ked dcéra nedvíha mobil a viem, že v tom čase má byť na ceste domov (cestuje sama MHD, vlak, bus) Asi to poriešim nejakým lokalizátorom 😀

a syna v rámci bezpečnosti musíme často chrániť pre sebou samým, on proste nebezpečenstvá priamo vyhľadáva.

Na foto je syn s jednym našich domácich strážcov 😉

kupcovci
22. nov 2016

Bezpecnost pre mňa je
keď má môj muž svojimi rukami objime
keď naše deti sú pred zlom chránené
a vo všetkých smeroch zabezpečené
Na bezpečnost majetku tiež netreba zabúdať
a na všetko si treba preto zámky dať
Aj tvoj mobil, pc môže niekto ohroziť
ale firma Eset dokáže vždy túto hrozbu poraziť. 😊

anka4517
22. nov 2016

bezpečnosť je podľa mňa v dnešnej dobe relatívny pojem a pre každého znamená niečo iné☹
pre mňa je to pocit, že som nič nezanedbala a urobila všetky opatrenia preto, aby som predišla a vyhla sa nebezpečným situáciám, čiže urobila maximum pre bezpečie hlavne svojich najbližších (niekedy stačí pár slov, inokedy objatie alebo vizuálny kontakt že je všetko OK). Takisto "bezpečne" sa správame aj k hmotným veciam, ktoré vlastníme 🙂

erikaemkina
22. nov 2016

bezpečnosť mojej lásky , ktorá si to zasluži , budem tu pokial budem vládat a žit
bezpečnosť mojej mamky ktorá si to zasluži , pre ktoru tu som aj budem
Domou , pokoj , pohada

janca0079
22. nov 2016

bezpečnosť je pre mna vsetko... pri odchode z domu skontrolovat ci je vsetko nebezpecne vypnute sviecky zhasnute a v aute je na prvom mieste bezpecnost mojho dietatka - zapnteho v autosedacke a samozrejme aj nasa bezpecnost vzdy sa pripasat pasom - SME TU LEN RAZ A ZDRAVIE JE NA PRVOM MIESTE, TAKZE AJ BEZPEČNOSŤ JE NA PRVOM MIESTE 🙂

jaska_c
22. nov 2016

Ja mám diagnózu s názvom "úzkostlivá matka" 🙂 Možno niekedy až prehnane dbám na bezpečnosť našich drobcov - doma, na cestách, pri hraní. Trápi ma aj bezpečnosť potravín, či kozmetiky a čistiacich prostriedkov.
Našťastie môj muž ma v tomto ohľade celkom dobre vyvažuje. So synom - zatiaľ len s tým starším - chodia stanovať do divočiny, lozia po skalách, brodia potoky... Tak mám nádej, že im svojou úzkostlivosťou nespôsobím nejakú psychickú ujmu a vyrastú z nich "normálni" ľudia 🙂
A som vďačná, že aspoň o bezpečnosť našich počítačov sa nemusím báť a že sa o to postará NOD32 🙂

jabucko
22. nov 2016

Bezpecnost, Ci pocit bezpecia je pre mna moja rodina a ich neobmedzena pritomnost. Zdravi clenovia s usmevom na tvari. Moj srobajz spoznava svet, aj S nastrahami. Postupne ho ucime, ako to funguje. Momentalne ma obdobie milujuce svoju motorku. Ked nejazdi, rozpravame o nej. A ze motorkari nosia prilbu kvoli bezoecnosti. Aj on, pred kazdou jazdou caka ba svoju bezpecnostnu zlozku s parozkami 🙂

zukiki
22. nov 2016

U mňa je bezpečnosť všetko čo prispieva k tomu aby sme nemali ujmu či už na zdraví, alebo napr. bezpečnostné dvere, alebo autosedačky pre moje deti, alebo vírus v počítači, alebo alarm namontovaný v aute. Pre mňa je to všetko ...

petka1701
22. nov 2016

Bezpecnost ...hm..najprv som chcela dat fotku, ktora znazornuje bezpecnost=ochranu, ale... ja sa najbezpecnejsie citim pri mojom milovanom menzelovi, na ktoreho sa vzdy mozem spolahnut, opriet, poradit ci zdoverit 😊

miskaamatko
22. nov 2016

Bezpečnosť v dnesnej dobe tazko opisat..vseobecne pre mna bezpecnost znamena velmi vela....urcite patri medzi prioritne veci..napr...bezpecnost nasej rodiny zaistuju bezp.dvere,okna,zamknuta brana a jeden nevelky trhac-pes na dvore 😁 a samozrejme velmi urasteny mladenec v podobe mojho manzelika 👌👨 aj ked sa mkze stat hocico....bezpecnost z hladiska virtialneho sveta ma tiez svoje opodstatnenie..predsa len zverejnujeme avoje udaje,bezp.hesla...a rozne veci zo sukromia...ano mam nainstalovany antivir.program a mnoho inych zavezpecovacich programov....tak v prvom rade by sme sa my samy mali starat o nasu bezpecnost ci iz na cestach..doma ..v praci ... V skole...

anka2103
22. nov 2016

Bezpecnost je radost velka,
vie to kazda ucitelka.
Mamka,dedko proste vsetci
pri detoch je to o nervy.
Mobili ma kazdy rad,
bez nich sa uz neda spat.
Mali by sa ludia chranit
s esetom sa tomu ubranit. 😉

karolin2
22. nov 2016

OSUD sa s nami pohráva,
našu BEZPEČNOSŤ pokúša.
RODINA, nech je zdravá,
táto priorita je pre nás prvoradá.

A to KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK.

apolkaaa
22. nov 2016

Bezpečnosť je dôležitá, 👆
od mala si na ňu človek zvyká. 👶
Najpr nás rodičia chránili, 👨👩
všetko dôležité nás naučili. 📖
Vo svete je stále veľa nástrah, 👾
nemusíme sa však ničoho báť. 😊
Počítač, mobil, notebook v bezpečí máme, 💻📱
vďaka ESET sa vírusov neobaváme. 🚫
Bezpečnosť pre mňa znamená veľa, 🔝
moja rodina to všetko so mnou zdieľa. 👪❤️

scoutka
22. nov 2016

Ak bol na zaciatku hocicoho dobry a spokojny pocit, ktorym sa to aj koncilo.
Od ranneho dychu mojich deti, cez fungujuce spotrebice v kuchyni, tolerantnych vodicov pri prechodoch, vycvicenych psov na dvore, babku schovavajucu stale nieco z dosahu vnucat, dobre zmontovanej postielky, az po internet pri ktorom bezpecne "resetujem" ked ti najdolezitejsi spokojne spia.

curcuma
22. nov 2016

Bezpečnosť je iba slovo,
no podôb má predsa mnoho,
tou najdôležitejšou je ochrana nás ľudí,
to mi každý z Vás určite potvrdí.

Pre mňa je to moja dcérka,
ktorej otváram srdca dvierka,
pre ňu som ja stelesnená ochrana,
ktorá tu je od večera do rána.

Bezpečie je rodina,
s ňou sa vždy krajšie deň začína,
preto jej súčasťou je ochrana,
nášho obydlia obrana.

Rôzneho druhu poistenia,
našim starostiam povedia dovidenia,
lebo nikdy nevieme,
kde o rok, dva, tri budeme.

Samozrejme ani na ochranu počítača, mobilu, či tabletu nezabúdame,
každý rok si antivírusový program pridáme 😉.

ivanahodova
23. nov 2016

Pre mňa znamená bezpečnosť v prvom rade deti,aby sa mi vrátili každý deň zo školy živé a zdravé,kedze musia cestovať 10km

meginka88
23. nov 2016

Kazdy si pod pojmom bezpecnost vybavi nieco ine,da sa chapat na mnoho roznych sposobov.Ja som si hned vybavila svoju rodinu,nakolko len s nimi sa citim bezpecne a verim,ze oni to citia rovnako :-*

martinkaha
23. nov 2016

Štyri deti malé,
strážiť musím stále.
Jašia sa, skáču, behajú,
pokoja nám nedajú.
Keď vylezú na stôl,
či v lesíku na strom,
pohotovosť stále máme,
s náručím dokorán čakáme.
Doma pečiem, varím,
dúfam, že nikoho nepopálim.
Keď na deti vidím, to je najlepšie,
to je pre nich, podľa mňa, bezpečie.
Bezpečnosť je prioritou môjho sveta,
avšak nezavriem do klietky dieťa. 😀 
Všetko im vždy vysvetľujem,
od všetkého ochraňujem.
Učí ich aj dedko, babi,
ochránia sa neskôr sami. 😉 😀 😎 

jarka533
23. nov 2016

Bezpečnosť - všeobecne možno charakterizovať aj ako stav bez reálnej hrozby nebezpečenstva, resp. stav opačný voči nebezpečenstvu.

sandra533
23. nov 2016

Pocit istoty

ivkasnv
23. nov 2016

Bezpečnosť chcem pre svoju rodinu, deti, manžela...je to asi pocit istoty, že im nič nehrozí, sú v prostredí, kde viem, že ja môže byť spokojná, kľudná, že ich životy sú v poriadku ... 🙂

vonava007
23. nov 2016

Ahoj Evi. Bezpečnost. Dlho som rozmýšlala čo napísať. Doma sa cítim bezpečne keď sú zamknute dvere.. myslim ze sa to da preniest do viacerych podob. Dovnutra si pustime len toho, koho chceme, nikto cudzi sa k nam nedostane. Keď ma človek deti bezpečnost sa snaži zabezpecit hlavne pre ne. Takato ochrana akoby štít odraža nepriateľa, zlo a prináša pokoj a harmóniu. A o to vlastne ide 🙂

eva_eset
autor
23. nov 2016

Ahojte, ukončujem súťaž o tom, čo pre vás znamená bezpečnosť. Ďakujem Vám za každý váš názor, fotku, básničku, veľmi si ich vážim. Som rada, že ste vo svojom okolí našli toľko krásnych príkladov. Prajem Vám aby ste sa stále cítili v bezpečí. Nezabudnite si užívať bezpečnejšie technológie s ESET.
Výsledky už o chvíľu v mojom blogu.
Zapojte sa aj do našich ďalších súťaží, ktoré nás ešte tento týždeň čakajú. 😉