VELKÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte 50 příkrmů HiPP

lidka_hipp
6. apr 2015

Mám tu další soutěž pro všechny maminky, co sledují naše Dni s HiPP 🙂 Jak by se vám líbilo vyhrát balík hned 50 příkrmů HiPP? A právě takový balík tu mám připravený pro jednu z vás!!!

Napište mi, jaký druh příkrmu má váš miláček nebo mají vaši miláčci nejraději a nezapomeňte napsat proč. Když připojíte fotku, bude to ještě lepší 🙂 Odpovídat můžete do soboty 11. dubna do 24.00. My pak vylosujeme jednu maminku, která od nás obdrží velký balík plný dobrot 🙂 V neděli pak oznámíme její jméno.

Mimochodem, příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám vašeho miminka. Vyvíjíme je s odborníky na dětskou výživu. Dbáme na to, aby naše potraviny byly opravdu kvalitní. Nepoužíváme žádná umělá zahušťovadla, konzervanty ani barviva. Každá surovina, kterou zpracováváme, musí projít systémem přísných kontrol a testování. Proto také v našich příkrmech nenajdete rezidua pesticidů, herbicidů, umělých hnojiv a jiných škodlivých chemikálií. Aby naše příkrmy mohly nést HiPP BIO pečeť kvality, musí splnit ještě přísnější normy, než jaké určuje zákon. Více o HiPP BIO pečeti kvality: http://goo.gl/eLes1k

Obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat. Více o systému našich kontrol: http://goo.gl/eEAMSM

dadda
6. apr 2015

nasa mala nie je velky papkac, ale ak si ma vybrat tak hipp jej chuti asi najviac, chutia jej hlavne ovocne prichute, medovu radi nemame, ale medik na chlebik je mnaam 🙂

haidi
6. apr 2015

mame ich radi viacej,ale najradsej lubime zo zeleninovych polievocky a z ovocnych cucoriedku s jablckom 🙂

sluchatka
6. apr 2015

My mame teraz obdobie, ked idu zubky a nechuti moc jest. Tak ja varim, skusam a vyhadzujem. Niekedy zje plny tanierik a niekedy do nho nedostanem ani lyzicku.Ale ovocny prikrm hipp neodmietne nikdy 🙂 alebo dynovy

atreyu
6. apr 2015

Syn velmi vymyslal, maloco zje do dnes...ale dcéra je "srotovnik" 😀 ona zje vsetko co nezje ju teda zatial lebo prikrmujeme len 2m...radost ju krmit 🙂

miminkacik
6. apr 2015

U nas je papanie dost pruser, ale vzdy mi zje ovocne pyre a ryzove chlebiky.. a ked je najhorsie tak nemliecne kase

lusulko
6. apr 2015

u nas je oblubena cvikla, ale ked ideme na vylet, tak sa nam velmi osvedcili ovocne vyzivy v sacku 🙂

dencatko
6. apr 2015

Tak mi papame najradsej ovocné výživky, je jedno aký druh.. A potom nám ešte chuti brokolica so zemiakmi a smotanou 🙂 mrkvicka s ryžou a zeleninkou a aj spenatik ... 🙂 na večeru musí byť kasicka a druhá večera samozresme mliecko a potom už spinkame 🙂

lenka1208
6. apr 2015

nasmu napodiv velmi chuti spenat so zemiakom a smotanou 🙂 myslela som si ze v tomto bude po mne, ja spenat teda nemusim 😀
a vsetky ovocne su naj, tie mu chutia vsetky 🙂

floryna
6. apr 2015

Moja malicka ma prikrmy Hipp najradsej 🙂 najviac vsetky tie, v ktorych je masko 🙂 je proste cela po tatikovy 🙂

anita
6. apr 2015

My naštastie nemáme problém s papaním. Zatiaľ zje všetko a aj mu chutí. Ja osobne dávam prednosť práve značke Hipp, kvôli zloženiu aj chuti. Aj malému veľmi chutia, či už ovocné, alebo zeleninovo-mäsové.

peta2108
6. apr 2015

Ja mam šťastie že môj drobček má rád varené jedlo. Momentálne sme v štádiu polievok ale keď náhodou nie je čas variť alebo niekam cestujeme polievka od Hipp to istí najmä táto s telacim mäsom. Netuším prečo možno preto že telacinku bežne nemáva 😀

tichanska1
6. apr 2015

Jeho najobľúbenejšie sú výživky ovocné a do ručičky 🙂

miaria1
6. apr 2015

Sú ideálne ako záložný zdroj, keď nestíham. Mäsovo-zeleninové alebo zeleninové s pridaním kuskusu, ryže, cestovín, či zemiačkov sú spestrením jedálnička môjho drobca🙂

sunibrutal
6. apr 2015

Danielko este len zacina s prikrmami, tak on este favorita nemá (zatial mal len mrkvicku a jablko). Ale bolo by super vyhrat a postupne vsetky vyskusat 😀
No a Márk zje (skoro) vsetko...v poslednej dobe chce vzdy cestoviny 😀 a z prikrmov hlavne ovocné a naj sú tie do rucicky 🙂 to zje aj vtedy, ked iné nic nechce - alebo namiesto sladkosti 😀

lulistek
6. apr 2015

Moja dcerka spapa vsetko co nezje ju :D Prikrmy lubi najviac ovocne. Zeleninove som vzdy pripravovala doma 🙂 Fotka hovori za vsetko 🙂))

beatabuckova
6. apr 2015

My iba začíname s príkrmami,ale veľmi nám chutí jabĺčko,hruška aj banán s jablkami od Hipp všetko v kvalite bio. 🙂

zuzka38
7. apr 2015

Nas mladsi.chlap ma rad kazdy druh prikrmu a ked vidi starsieho 4r., bezi mu hned do taniera 🙂 takze sa vzdy tesi ked moze jest cokolvek dostane a velmi rad papa sam finger food, sice je to potom.vsade ale ta radost 🙂 zo zeleniny oblubuje najradsej cviklu.. Na fotke objavuje silu halusiek a perkeltu 😝

ellushka
7. apr 2015

Nasa mala ma rada zeleninku, najradsej ma brokolicu, maslovu tekvicu a cviklu. Toto jej pripravujem doma. Ovocie papame domace a aj od HIPP, z tych ma najradsej slivku a hrusku. Chystame sa ale vyskusat aj kombinacie s marhulami alebo cucoriedkami. Co sa tyka kasiciek, dcerka miluje Hipp kasu na Dobru noc so sucharmi a bananom.

slavuska237
7. apr 2015

náš chlap je teda žrošík nezabudnem na našu prvu skúsenosť s mojou prvvou brokolicou od hipp... veľa cestujeme za rodičmi a za normalnych okolnosti sa mu snažim vždy niečo uvariť no v ten den bol velky zhon a samozrejme som varit nestihla tak sme sa zastavili po ceste v obchodiku a tak si myslim vezmem mu niečo male predsa len je to iba poistka... ako si tak cestujeme elho chytil ohromny hlad , kojit nebolo pocas jazdy možne tak ja som vyletela na najblizsiu benzinku ci mi to nemozu aspon prihriať ...tak to supli do mikrovlnky vsak aspon niečo hovorim na par sekund :D pani sa nevraca a nevraca :D zrazu pribehne so sklickom v urtierke ze ai to trocha prehnala :D prikrm vrel :D uuups.. tak som ho niesla pred sebou a fukala a fukala bol sneh tak aj do snehu som ho dala pridem do auta a moj syn spi :D fuu aspon ze sa upokojil poracujeme v jazde a ja ruka s prikrmom v podbradniku vonku s okna a chladim o sto sest trocha som sa zabudla a na semaforoch som ju tiez drzala von :D stoji vedla nas auto a smeje sa ujko :D a ja ze o co mu akoze ide :D potom mi to došlo :D tak som stiahla ruku maly sa na zastavenie prebral a tak prijemny schladey prikmrcek ideme podat hladosovy :D ta cervena trvala vecnost a ujo od vedla na nas stalle pozeram tak som munaznacila ze pre syna :D a teraz davam malemu do pusky kukam na ujka a ten sa zacne rehotat :D a nas hladoš si rpavil z nudy gejzir ešte ze mame zelene auto aspon ladil ;) nakoniec ked pochopil ze je to papaničko zbaštil prikrm kym sme dosli po dalsi semafor a cuduj sa svete to iste auto opet vedla nas :D ale chutilo ! lebo brokolica je zdrava!

cecilka88
7. apr 2015

nooo chutí mu najviac mamino mliečko a aj je od neho najmenej zaprplaný 😉 ale inak čo mu neutečie tak to zje 🙂

evyttka
7. apr 2015

Nasa Livinka velmi lubi najma sladek druhy zeleninky - cize u nas top su jedla, kde je tekvica, mrkvicka, batat alebo hrasok. Vacsinou jej varim domacu stravu, ale obcas si nasa hviezdicka povie, ze maminka toto predsa jest nebudem a vtedy mame vzdy v zasobe prikrmy od Hipp - rozhodla som sa pre ne hlavne kvoli zlozeniu a ked som po 2 mesiacoch chcela malej skusit aj inu znacku, tak vobec nechcela papat, takze my uz len Hipp, ked nie domace - a najviac jej chuti tekvica 🙂 a potom Kuracia polievka s psenicnou krupicou - ktoru moj snubenec povedal, ze to je 1. jedlo, co mala papa a pekne vonia 😀 a este Telacie s mrkvou a ryzou 🙂 a samozrejme na desiatu ked mame problemy s bruskom, ze sa malej nedari vykakat dame Hipp slivku 🙂 a inak prve jedlo co mi vobec zjedla bol tiez prikrm od Hipp - karotka so zemiakmi 🙂

lucynka777
7. apr 2015

nasmu chutia vsetky vyzivky od HIPP, ci uz do rucicky alebo v pohari. Najradsej ma ceresnovo-bananovu 🙂

popoluskaxy
7. apr 2015

Tak u nás Hipp príkrm zachránil ocinka pred stratou nervov a možno aj vlasov 🙂, keď som nebola niekoľko hodín doma a naša slečna sa rozhodla, že nebude spať. Nakoniec ocko vytiahol špenátový príkrm so zemiakom a malá zjedla takmer všetko. A to musím povedať, že som jej predtým skúšala dávať čerstvý špenát a moc jej nechutil, ale ten z pohárika jej šmakoval 🙂

mrs.vincek
7. apr 2015

my ficime na prikrmoch uz dlhsiu dobu. Moj 11 mesacny syncek miluje ovocne pyre a ovocne stavicky.Ak nemam moznost varit alebo ked sme na cestach, tak uprednostnujem Hipp prikrmy. Z masovych prikrmov miluje lososa alebo tresku s cestovinou. Aj ja patrim medzi stastne maminy, ktorych deticky papaju vsetko. Takze zje vsetko a hlavne moze jest s kazdym a zacina to uz na nom aj vidiet. Dokonca pijeme aj pokracovacie mliecko HIPP, ktore konecne zacali vyrabat v papierovych skatuliach a tak neprodukujeme zbytocny odpad vo forme plechovic. Jednu plechovicu som si nechala a tam vzdy len presypem mliecko z krabice. Este keby HIPP predavali pokracovacie mliecko bez plastovych odmeriek, nakolko tych mame zbytocne kopec.

daduska2222
7. apr 2015

Moji maličký anjelici majú najradčej ryby-tuniak nevedia sa ho nabažiť,ale som rada,pretože majú veľa vitamínov ale nepohrdnú ani králiku,kuracinke,teľacinke,milujú aj ovocie-banánik,broskynku,marhulku,jogodku,vlasne spapajú všetko,som zato rada,pretože nemusím vyberať jedlá a rozmýšlať nad tím čo im chutí a spapajú doslovne povedané,nie sú premaznané ako sa hovorí,výhra plných dobrôt by nás veľmi potešila.🙂

mikaela87
7. apr 2015

Miška má veľmi rada hipp ovocné príkrmy už od chvíle, kedy sme zaviedli prvé príkrmy ovocia. Nevieme sa ich zdať ešte teraz a to už má 2 roky. Používame ich hlavne, keď cestujeme, veľmi veľa vonku (vlastne každý deň), je to naša prvá pomoc. Ale čo denodenne papá je ovocná taštička, ktorú do seba vcucne asi za 20 sekund. Hovorím si, no to bol asi géénius čo vymyslel tieto ovocné taštičky, lebo lepšiu vec asi vymyslieť už nemohli. Ďakujeme za ne 🙂
Spapá všetko ale najradšej má marhuľu, broskyňu, lesné plody, ktoré vynahrádzame v zimnom období.

zuzkaleng
7. apr 2015

Dobry den moj stvorrocny a trojrocny syn ma rad vase ovocne stavy a caje. A priznam sa ze ja mam rada od vas ties stavy a caje .su chutne a lahko sa zmestia na cesty do kabelky alebo to rupsaka .aj ked sme velky tak ich mame rady a nedame na ne dopustyt aj ked mame nastevy tak ties im odporucame a kupujeme a ties si ich chvalia

lavitakaty
7. apr 2015

My papame od troch mesiacov HIPP mliecko veľmi nám chuti. Od štyroch mesiacov papame prikrmy a samozrejme kase HIPP BIO Mliečna kaša s banánmi a broskyňami tie nám veľmi chutia! Oliverko zbadá len fľaštičku od nejakého prikrmu a už sa trasie od radosti! Miluje prikrmy kde je maso Cervená repa s jablkami a hovädzím mäsom😃 Ale aj bio Rajčiny so špagetami a mozzarelou. Poobede si vždy dáme nejakú presnidavku a všetko spapá😃 ešte sa nám nestalo že by niečo nezjedol. Vždy všetko spapá!!! Veľmi sme spokojný s HIPP!

zlobinka
7. apr 2015

My sme skusili hipp bio mliecko pred viac ako dvoma rokmi...to jedine nam fakt sadlo..nemali sme ziadne problemy s bruskom..samozrejme granulovany cajik nemohol chybat...a vyzivky chutne..mozem iba odporucat...teraz sa nam narodila druha dcerka...tak presne viem po akej znacke siahnem...a co sa kozmetiky tyka..je to tiez jasna volba....

dencatko
7. apr 2015

Jedna z mojich obľúbených 🙂 okrem toho ľúbim mliecko , mrkvicku a ovocné vyzivky od hipp 🙂 mňam