DALŠÍ SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
5. nov 2015

Moc mile mě překvapil váš obrovský zájem o naši soutěž o kosmetický balíček HiPP. Proto jsme se kolegy a kolegyněmi domluvili, že pro vás připravíme další kosmetickou soutěž 🙂 Tentokrát se můžete těšit na balíček, který bude obsahovat naši novinku šampón Vlasy & Tělo v podobě hravého tuleně, mycí kachničku plnou jemné pěny a ještě přípravek do koupele. Vše velmi jemné a vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Stačí, když mi napíšete, jak u vás probíhá koupání. Koupe u vás tatínek? Máte doma hračky do vody? Nemůžete svého vodníčka dostat z vany? Všechno mě zajímá 🙂

P.S.: Koupání s HiPP tuleněm je velká zábava pro malé i velké 🙂

erikab82
5. nov 2015

Môj drobec miluje vodu. Po okúpaní je v kúpeľni potopa, ale nám to nevadí, tešíme sa spolu s ňou. Často ju kúpeme spolu, je to pre nás zábava, veľa sa pri tom nasmejeme 🙂 vo vani samozrejme nesmie chýbať naša rodinka kačičiek 🙂

sunibrutal
5. nov 2015

u nás najprv kupem mladsieho, potom starsieho. obe milujú vodu 🙂 mladsi aj place, ked musi ist von 🙂 hracky do vody nepotrebuje, staci pena a je zábava 🙂 Starsi hrá s dózami - dá vodu z jedného do druhej 🙂 nás ocko pracuje v AT, takze kúpem ich ja, no ked je ocko doma, tak kúpkajú spolocne, no vtedy by aj spali vo vode, ak im to nechám 😀

dadka_bb
6. nov 2015

My mame momentalne v podnajme len sprchovy kut,a mala mi uz vanicky pre deti chcela vyskakovat,a spliechala vodu na vsetky strany ,lebo teraz ma obdobie kedy robi ťapy ťapy po vsetkom....

Takze ja sa uz 2 mesiace s tym mojim 9kilovym tulenom na rukach sprchujem

skyvik
6. nov 2015

U nás od porodnice koupe tatínek, hodně ho to baví a i dcerka si to užívá. Pořád tam něco vykládá, výská, kope nožičkama.. novinkou je přitahování se o okraj vaničky do polosedu, kdy se prohne a "vyprsí" 🙂 Hraje si s vodolepkami, ale ručičky a nožičky jsou stejně nejlepší. Už se těším, až bude sedět a bude si moct hrát pořádně, to ji z té vody snad ani nedostaneme 🙂 Super je také koupání v bazéně, to pořád kope nožičkama jako o život, jak se snaží dostat z jedné strany na druhou, přpadně za nějakou hračkou 🙂

maminamatka
6. nov 2015

U nas je kupanie obtiazne pretoze mame len sprchovy kut.tak pouzivame vandlik na pradlo.mala si tam sadne a je cela stastna ze sa clapota.horsie je to s umyvanim hlavicky.boji sa dat vodu na hlavicku.vie niekto poradit ako s tym bojovat aby nemala strach.

foolie
6. nov 2015

My mame doma maleho vodnika od malicka sa zboznuje kupkat od troch mesiacov chodime kazdu sobotu plavat do bazena a kupkanie radost prevelika kazdy vecer asi by bez toho ani nezaspal hracky do vody musia byt 🙂

dankanejezka
6. nov 2015

Naša divoška sa chce kúpať vždy , keď príde do kúpeľne a zbadá vaňu. Väčšinou sa kúpe so svojimi hračkami do vody, ktorých je samozrejme plná vaňa, ale veľmi rada sa kúpe aj s ockom, lebo vtedy je vo vani viac vody 🙂 Keď ju kúpanie prestane baviť uloží si všetky hračky na okraj vane, vypustí vodu a vypýta sa na ruky. Po kúpeli sa musí zabaliť do svojho obľúbeného županu a vyčistiť si ušká - všetko sama, lebo teraz má také obdobie.

alienka000
6. nov 2015

U nás kúpe princeznú takmer vždy iba tatko, ja veľmi výnimočne. Vodičku miluje a keď ju chceme dostať von plače ☹

zo začiatku bolo u nás kúpanie katastrofa až sme postupne kupovali kozmetiku vonavučkú je to čoraz zábavnejšie kúpe u nás ten kto má práve čas naj kúpanie vo vani je kačička od hipp ta nesmie chýbať pretože má velký uspech naša milovaná kačička od hipp 🙂 🙂 😲

pepa1985
6. nov 2015

Drobca kúpeme na striedačku raz ja raz manžel, inokedy babka ked ide na noc k nim je to vodný živel, hračiek máme plnú kúpelnu a je ťažko ho dostať z vody 🙂

gabrielita3
6. nov 2015

Moja mala vodu miluje asi preto ze je v znameni raka 😀 a ma to samozrejme po mame 😀 vzdy ked ju ideme kupat mame ritual vyzleciem ju lubi byt hola s holou ritkou letne dieta najradsej by aj von chodila hola 😀 rozpravam sa s nou spievame si spolu potom ju dam do vanicky tam kopka nozickami ze okrem nej je mokre vsetko 😀 a to bude mat len 4 mesiace voda je pre nas zazrak proste ked aj placka dam ju do vanicky a hned sa smeje velmi sa tesi z vody 😀

darling82
6. nov 2015

Ahojte...tak u nás kúpeme obaja.Ked už k večeru je mrzutý,tak vieme,že chce ísť čľup,čľup.Veľmi rád sa kúpe a dáva to aj patrične najavo.Toľlko radosti som ešte nevidela 🙂.Počas kúpania pracujú ručičky,nožičky a voda je všade.Kedˇ dojde na obliekanie,tak čistá pohroma 😀.Niekedy mám pocit,že ho musi prísť poobliekať celá rodina...a to má len 6 mesiacov.

evita2015
6. nov 2015

ahojte maminky, podelím sa aj ja 🙂 u nás je to veľká paráda, teší sa peťko (15M) aj tatko ale tááá kupeľňa.... všade voda, lebo s kúpeľne nepočuť nič iné iba člapi-člapi, kopi-kopi, peťko ááá šup, smiechoty, buchoty, potom vojdem dnu a všade potopa 🙂🙂 smelo môžem za syna povedať, že kúpanie je najväčší zážitok celého dňa, keby ste len videli tú holú riťku čo uteká cez celý dom za tatkom do vane 😀 mami držme sa a ozbrojme sa trpezlivosťou 🙂 veď je to pre deti (malé aj veľké 😉 )

mooonushka
6. nov 2015

Aj pre nas je kupanie super zabava. Hlavne odkedy sme si povedali, ze vana je ako pieskovisko. Kazdy vecer osievame vodicku, naberame penu do kyblika a formiciek, robime si kapucinko a penove kolaciky. A ak na penu zabudneme, velku radost urobi kacicka Hipp. Risko (16mes) sa totiz velmi rad umyva sam. Penu si vypyta na ruku a pekne si poumyva brusko, rucicky,nozicky aj tvaricku, pena krasne voni a vobec nedrazdi ocka. Vykupany sa tesi do postielky a na mliecko, ktore mu prichystal tatino. ❤❤❤

alenocka11
6. nov 2015

tieto moje tri princezničky sa veľmi radi kupkajú a je ich veru problém dostať z vane von... 🙂

sofiasuf
6. nov 2015

ked bol nas syn este male babatko, kupanie bol prim nasho tatina. kupal ho s velkou istotou a maly si to uzival. teraz, ked je uz vacsi, tak je z neho riadny "vodnicek", ktory by sa najradsej kupal hodiny (to ma asi po mamine 😉 ) spolu so svojimi hrackami - oblubenou lodickou, tigrom, pastelkami. a velmi rad ma aj hracku, s ktorou som sa hravala este ja ako dieta a mama mi ju odlozila - kacka do ktorej klobuka sa nalieva voda, ked sa klobuk naplni, kacka otvori usta a cez ne prechadza voda mlynskymi kolesami na prednej casti tela kacky - zabavka a pozorovanie na dlho... 😵

dankaa78
6. nov 2015

U nas kupe tato ale inak vzdy ked sa pokaka tak smer kupelna.Zabava v plnom prude.Hracky nepotrebuje preklada kazdy sprchovy gel ci inu tubu z jednej strany na druhu.Chyti sa okraja vane a robi drepy a pri tom si spieva...rain rain go away...😀😀😀 Miluje vodu😉

ankazdca
7. nov 2015

U nas je kúpanie rozdelené. Ocko kúpe chlapa🙂 a ja baby🙂 uz sme si na to tak zvykli. Vo vani nesmú chýbať hračky,hlavne male kybliky na prelievanie vody. Uz roky používame protismykovu podlozku vo vani,obdivujem maminy,ktore sa neboja ze sa im dieta smykne. Naši drobci tam pekne sedia,clapkaju,sem tam oclapkaju aj nas,ale to su predsa tie najkrajšie chvile🙂

eli3k
7. nov 2015

Voda je pre nasho vodnicka, narodeneho do vody, prirodzene prostredie. Rad sa v nej kupe, cvachce, od radosti vrieska 🙂 Hracky su samozrejmost. Vedie najma klasika zlta kacicka a krhlicka na polievanie. No velmi zaujimava pre prenho aj samotna sprcha 🙂

marisa90
7. nov 2015

My kupanie zboznujeme, len ked sa spomenie ideme sa kupat mala uz caka v kupelni a hovori viii, co znamena voda. U nas kupe vzdy tatik a spolocnost im robi plna vana kaciciek a kyblik, Okakana ritka sa u nas umyva v umyvadle ako na fotke 🙂

hantsjask
7. nov 2015

U nás koupeme zásadně oba dva. Tatínek drží prcka a já mydlím 🙂 Naše první koupání se neobešlo bez pláče, ale postupně si náš prcek koupání zamiloval a teď už si pokaždé vesele čvachtá a je vidět že si to opravdu užívá. Od ledna chceme začít chodit na plavání kojenců a už se na to moc těším a věřím že se bude cítit jako ryba ve vodě 😉 Semtam uděláme při koupání i nějakou tu fotečku a je pak moc hezké vidět jak nám špunt krásně roste 😀

evyttka
7. nov 2015

Tak nasa Lili mala obdobia - neznasam kupanie, milujem kupanie, milujem hracky, milujem penu a neznasam umyvat hlavicku 😀 to je aktualne stale - mame 16 m a ked umyvame hlavku len krici - nem nem nem 😀 ale miluje kacicky do vody, ktore sa skutocne stali jej naj hrackou - uz ich amme po celom byte vo vsetkych farebnych prevedeniach a vselijakych velkosti a tvarov 😀 a kupeme s muzom spolocne - on sa s nou hra, ja ju namydlim, hlavku jej umyva on a ja ju drzim ked sa oplachuje, ja ju oplachnem od peny a on v tom momente uz caka pri vanicke s osuskou, takze sme 100 % zohrani 🙂 co prinesie dalsie obdobie som sama zvedava 🙂 vo vanicke sa moc nefotime, tak pridam aspon takuto z leta z bazenika 🙂

alusiatko
8. nov 2015

U nas kupkam ja,manžel sa ešte neodvazil,keďže malicka ma 2tyzdne,ale inak vo vodicke sa jej paci,od začiatku je tam spokojna,horšie je ked je z vodicky von.Uvidime,co prinesie ďalšie obdobie ked bude vacsia a bude oveľa viac vnímať okolie.😉

marekahenrieta
8. nov 2015

U nas je kupanie na kazdodennom poriadku, od malicka sa rad kupe so svijimi hrackami, najradsej sa kupe so mnou alebo manzelom, ked nas moze celych pooblievat, samozrejme, ze bez plnej vany peny sa to nezaobide. A aby som sa mohla vykupat sama v klude a oddychnut si? Neexistuje, ako zacuje tiect vodu do vane uz sa aj vyzlieka. 😀

bazarocka
8. nov 2015

u nás sa malý nedávno začal kúpať s veľkou sestrou, čo je aj praktické 😉, lebo si ho sestra pekne drží a tak ho môžem nakoniec aj opláchnuť sprchou, fotky radšej nerobím, lebo sestra je už naozaj veľká dospievajúca slečna 😀 , malý sa vody nebojí čomu som rada, je to zaujímavé, že tam neplače, nekričí, ale ak mu chcem od niečoho umyť len ruky a pustím vodu tak kričí a bojí sa 🙂

bonitka7
8. nov 2015

Moja 2,5 rocna dcerka sa kupe vylucne s tatinkom, najprv sama a potom si do vane zavola jeho a hraju sa, kupu, samponuju jeden druheho, zmyvaju vlasky, vsetko hravou formou. Ja nasledne dcerku vyberiem, susim a obliekam do zupanku 🙂.

denkaa1
8. nov 2015

u nás kúpem len ja, ale kúpanie milujeme. Nesmie chýbať pena a tiež kopa hračiek, až kým nie je vody plná kúpeľňa 🙂

lienkaxy
8. nov 2015

My sa radi kúpeme,
niekedy nasilu von z vane ideme.
Kúpanie je veľká zábava,
do vane sa hneď aj staršia sestrička pridáva.
A tak máme vaňu plnú báb,
hračiek, peny a nakoniec mokrých ježibáb 🙂
Prvá z vane ide menšia Nelinka,
hore schodami zabalenú si ju odnesie maminka.
O pár minút vo vode staršia Emka ostáva,
rada sa ona po kúpaní na ockovom chrbte premáva.
A tak spolu s manželom potom sušíme a češeme
a každý obskakuje jednú z dcér. 😉