SOM MAMA už dnes!

lucka_tvjoj
Moderátor
5. sep 2018

Dnes začíname a vy prvýkrát uvidíte náš nový seriál SOM MAMA! A teda, máte sa na čo tešiť! Aby ste sa lepšie v seriáli orientovali, predstavujem vám ďalšiu dvojicu - mladých manželov, ktorí sa onedlho stanú dvojnásobnými rodičmi.

Agáta Trnková (Zuzana Kanócz) je najlepšia kamarátka Tiny. Ona je tá zodpovedná a pragmatická a vždy po ruke, aby dodala výbornú radu, ktorá vyjde navnivoč, pretože si jej kamarátka aj tak robí, čo chce! Okrem Tiny sa Agáta stará hlavne o svojho manžela Igora Trnku, svoje náročné dobrodružné dieťa a materské centrum. Všetko z toho by boli práce na plný úväzok, no Agáta je presne ten typ, ktorý to dokáže zvládnuť a ešte sa postarať, aby neskolabovala z nového člena rodiny, ktorý sa jej tvorí v bruchu.

Igor Trnka (Ján Dobrík) - je hlavný živiteľ rodiny a otec, ktorý sa rád so svojim dieťaťom zahrá, ale len behom reklám medzi športovými prenosmi a k centru nemá absolutne žiadny vzťah. Rozhodne ho nepovažuje za zdroj príjmu. Každým dňom očakáva veľké povýšenie na team leadera vo fabrike na výrobu áut. Znamenalo by to viacej peňazí, ktoré môže investovať do svojho nádherného športiaka, ktorý je bohužiaľ neuveriteľne nepraktický, ak sa snažíte vychovávať dieťa. Svoju ženu a rodinu ale naozaj miluje.

A nezabudnite, dnes vysielame dve časti za sebou! 🙂

sperka
5. sep 2018

Už sa teším, dúfam, že deti rýchlo zaspia a budem mať kľud. Keďže som čítala prvú knihu, môžem porovnávať. 😉

kristina2708
5. sep 2018

Tiež som už veľmi zvedavá 🙂 teším sa

babybazar1
5. sep 2018

Dufam ze stihnem kuknut ak nie archiv to isti.

buknovka
5. sep 2018

Rychlo uspat deti a sup sup som zvedava😀

dankovicova
5. sep 2018

Dúfam, že to bude celé také vtipné ako ukážky :D

tosomja
5. sep 2018

Aj ja sa tesim.

marion09
5. sep 2018

aaaale prosim vas,bude to dalsia sk blbost!este sk serialy neboli dobre👎

sabinka277
5. sep 2018

Tak toto bude počká... 😘 celá rodina sa chystáme pred telku 😁

tatianasevcikova
5. sep 2018

Teším sa👍snáď malá nebude dlho zaspávať a ja si užijem pokojne narodeniny ❤️

buknovka
5. sep 2018

Zienky to akoze ozaj ide byvat iba raz tyzdenne? 😞

lucka_tvjoj
autorModerátor
5. sep 2018

@buknovka ano, raz do tyzdna, ale dve casti za sebou.

lucka_tvjoj
autorModerátor
5. sep 2018

@tatianasevcikova stihla si? 🙂

citronely
5. sep 2018

asi som cakala od toho viac 😊 mna to teda vobec nechytilo

tatianasevcikova
5. sep 2018

@lucka_tvjoj jasné ako nič mala zaspinkala rýchlo👍👍👍

katka1981
5. sep 2018

je to v archive?

majocka24
6. sep 2018

Super to je 👍

akab
6. sep 2018

@lucka_tvjoj seriály nepozerám ale tento som si pozrela, mne sa to páčilo.

tatianasevcikova
6. sep 2018

Teda strašne sa mi to páčilo naozaj 👍👍👍veľmi podarené....inak koniec tejto druhej časti uf no prišlo mi Tiny hrozne ľúto😢veľmi sa mi to páči určite ostávam verná

tami2014
6. sep 2018

Televizor absolutne nepozeram. Toto som zo zvedavosti zapla, aj ked Kristinu Farkasovu fakt nemusim. U mna to ,,zachranili" Miska Cobejova, Ady Hajdu a Zuzka Kanocz.
Ako oddychovka je to fajn. Ale Kristine som ,,na chut" neprisla.

lucka_tvjoj
autorModerátor
6. sep 2018

@katka1981 Áno, samozrejme, JOJka má archív dostupný zadarmo na https://videoportal.joj.sk/

katka1981
6. sep 2018

@lucka_tvjoj, vyborne, dakujem ti za link!!! 👏