Súťaž: Vaším najväčším prekvapením v tehotenstve

lucka_tvjoj
Moderátor
9. sep 2018

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂 ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM.

Obojsmerný lístok lanovkou na Chopok pre dve osoby získavajú:

@demografka
@nikiki29
@tatharina
@purinkaa
@zvedavec333

Vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku vyhrávajú:

@basska_b
@evulienkaslx
@kukucka100
@mamasom
@macik45

-----------

Vidím, že sa vám súťaž o výlety páčila, tak sme pre vás zohnali ďalšie vstupy. O zábavný park Legendia bol medzi vami veľký záujem, preto prinášame ďalších 5 vstupov pre dvoch a ďalších 5 z vás získa 2 spiatočné lístky na lanovku, tentokrát do Nízkych Tatier.

Súťažná úloha:

Tina v seriáli Som mama má za sebou prvý šok, keď sa na sone dozvedela, že čaká dvojičky. Pred sebou má do pôrodu niekoľko veľmi zaujímavých mesiacov, do ktorých musí okrem úplnej zmeny svojho života riešiť aj svoj začínajúci vzťah-nevzťah s horolezcom Robom.

V rámci súťažnej úlohy by som chcela, aby ste mi napísali krátky komentár na tému: Čo bolo pre vás v tehotenstve najväčším prekvapením?

Z vašich nepochybne zaujímavých komentárov vyžrebujeme 10 výherkýň. A o čo budeme súťažiť?

5x žrebujeme obojsmerný lístok lanovkou na Chopok pre dve osoby (deti do 6 rokov zdarma)

Zdolajte Chopok skutočne pohodlne aj s tými najmenšími členmi rodiny. Vyvezte sa zo severnej aj južnej strany modernou lanovkou takmer na jeho vrchol. Pri pobyte v Jasnej nevynechajte rodinnú hru Drakopark Chopok, pri ktorej sa nielen zabavíte, ale aj dozviete niečo nové.

5x žrebujeme vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku pre 2 osoby

Spravte si výlet kúsok za hranice - do Poľska. Legendia ‑ Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) pri poľskom meste Chorzów je najväčším a najstarším zábavným parkom v Poľsku. Rozprestiera sa na ploche o rozlohe 26 ha a nájdete tu 42 atrakcií pre malých aj veľkých dobrodruhov. V roku 2017 bola v Legendii postavená 40 m horská dráha LECH COASTER, ktorá v tom istom roku získala v Berlíne ocenenie – 2. najlepšia horská dráha v Európe. Vďaka lokalite a dostupnosti aj iných atrakcií ako napr. ZOO a národný štadión je Legendia tým správnym miestom na nezabudnuteľný rodinný výlet.

Do komentára kľudne napíšte, o ktorú cenu máte záujem. Žrebujeme zajtra o 10:00.

nikiki29
9. sep 2018

Pre nás bolo najväčším prekvapením samotné tehotenstvo 😊 po 2 gyn. operáciách a roku hormonálnej liečby sme všetko nechávali na osud a teraz sa už 17 týždňov tešíme z našej malej fazuľky v brušku ❤️ Určite by nás potešil spoločný výlet lanovkou ☺️

lenka9g
9. sep 2018

Ze sa počas tehotenstva dajú robiť operácie, mam 13 stehov po operácii slepého čreva

bibyke
9. sep 2018

No pre mna bolo v druhom tehotenstve velkym prekvapenim pohlavie babatka. Kedze prve tehotenstvo som mala uplne ine ako to druhe. Kazdy mi hovoril,ze to urcite bude dievcatko. Ja sama som to tak citila,kedze som ho prezivala uplne inak ako to prve,kedy sa nam narodil chlapcek.. este ked sme isli aj na 3d sono tak som ostala prekvapena,ze ci naozaj to bude chlapcek😅 ale tak je to v podstate jedno,hlavne ,ze deticky su zdrave. A radi by sme pocestovali do Legendie az by som vyhrala a mozem si vybrat😊

moni07
9. sep 2018

Najvacsim a najprijemnejsim prekvapenim bol pohyb babatka, / chopok/

miricka77
9. sep 2018

Tak mne sa stalo presne to,co hlavnej hrdinke Tine.Sok nebol tehotenstvo,ale ultrazvuk na zaciatku 5 mesiaca v Martine,kde som bola na testoch,kedze som bola tehotna po 35.Ultrazvuk bol len taka rutina.Muza a syna som poslala do bufetu,vsak o nic neslo.Lekarka mi robila ultrazvuk a zrazu otazka ze:Vy cakate dvojicky?Lebo v zaznamoch to nemate napisane.Ja(zatial kludna):Nie,cakam 1 dieta.Ona:No ale ja tu vidim dve deti.A ja som si len svoje isla,ze nie,cakam jedno.Lekarka vyzvala kolegu,co tam bol,ze teda fakt vidi dve deti,nech to este pozrie on.
Lekar ma pozera a hovori:Tak dve su urcite.Este mozme pohladat tretie.a smiech.
Tretie nastastie nenasiel.Zato tlak som mala hadam 200 na 100.No sok.Kociar pre 1 dieta kupeny 3 dni predtym.😁
Dnes maju tie moje dva soky 3.5 roka.A su to lasky najvacsie.

kukucka100
9. sep 2018

Najväčším prekvapením boli hormóny. Hormóny, ktoré mi menili náladu rýchlosťou blesku bez toho aby som to vedela ovplyvniť. Niekedy som nevedela vydržať sama so sebou.
Všade som o tom citala, videla to filmoch, ale vravím si to je blbosť. No a nie je. Fakt to bolo hrozné.

bosorkabb
9. sep 2018

Určite pohlavie. Do pôrodu tvrdili že to bude dievča a narodil sa chlapec. Pre dievča som mala všetko, pre chlapca nič, dokonca ani meno. Veľmi by nás potešili vstupenky do Legendia.

erikaemkina
9. sep 2018

Prekvapením ?Krásne kopance v brušku , ako ma kopala a cítila som ju moju lásku ... prvý pohľad
..

curcuma
9. sep 2018

prekvapením bolo už len to, že som otehotnela a potom celé tehotenstvo samé prekvapenie, na začiatku hneď nemocnica, ale potom už len to príjemné a to hlavne pohyby bábätka v brušku - nezabudnuteľný pocit, 3D sono - úžasný zážitok a aj samotný pôrod bol teda pekným prekvapením 😉
a ak by bolo ďalšie prekvapenie v podobe výhry tak by potešila lanovka 🍀👍

petulda333
9. sep 2018

Uprimne? To,ze sa da tolkokrat za den zvraciat 😂 teraz mi je to uz smiesne,no vtedy nebolo. Zvracala som kazdych 15min presne ako hodinky,den noc. No a v podstate cele tehotenstvo bolo pre mna niecim prekvapive,kopance mojho drobceka,to ako sa telo prisposobi,zmeni. A vzdy ked sa pozriem na syna,neverim,ze som ho porodila,ze bol v brusku.. Je to uzasne 😊 a potesil by nas vylet do legendie

dada125
9. sep 2018

Pre mňa najväčším prekvapením bolo, keď mi dr.povedal, že nemám papať sladké, lebo synček bude valibuk :D takže cez to najväčšie teplo si muž na prechádzke dal zmrzlinu a ja som len slintala ako buldog :D

evkahubo
9. sep 2018

Hehe....prve bolo, že som vôbec tehoska, aj som si poplakala, bolo to veľmi skoro... Druhé bolo prekvapenie už milé, že sa nám vôbec podarilo a to tretie bolo bez prekvapení, opäť dne čakali chlapca 😁😁😁

damolly
9. sep 2018

Prvé prekvapenie bolo že už v 3 mesiaci som si nevedela zapnúť nohavice, bruško nikde a ja sa už ani obliecť neviem? 😀 aj keď mi okolie vravelo že nič nieje vidieť .. ďalšie prišlo hneď za tým : časté močenie fakt som neverila kolegyniam čo už mali deti že to ešte nič nieje že je to horšie na konci tehotenstva.. a fakt mali pravdu 😀 ale naj prekvapením bolo konečne cítiť malého pre mňa ako prvorodičku to bol úplne krásny moment keď som cítila a videla ten prvý "kopanec" 🙂
Nás by potešili Tatry 😉

basska_b
9. sep 2018

Prekvapením bol skokovity rast bruška, do 6. mesiaca sa takmer nič nedialo, ale potom prakticky cez noc sa mi vždy o kus zväčšilo.

1kriosa1
9. sep 2018

Nuž, mam to aj v blogu. Všetci mi tipovali že čakám chlapca, vyšlo mi to aj z veštenia, výpočtu dní počatia akebo testu so sódou bikarbónou. Presne tak som to citila aj ja uplne od prvého momentu, kedy som uvidela dve čiarky. Bábätko sme už volali Félixko, do izbičky som už mala objednanú modrú tapetu , kúpené nejaké chlapčenske oblečenie..proste moja intuícia sa mi zdala veľmi silná. Absolútne ma ani len na sekundu nenapadlo, že by som mohla čakať dievčatko. Až u lekára na poradni:
Lekár: mamička čakáte dievčatko.
Ja (vyoraný výraz😱): čoooo? Prečo náš Félixko nemá pipíka? 😱😱😱😱😁

V prípade výhry by ma potešili Tatry

lula313
9. sep 2018

Pre mna bolo najväčším prekvapením, že ranné nevolnosti trvajú cely deň a že mi zle nebude len na začiatku tehotenstva, ale 7 mesiacov😂😂😂
Potesili by sme sa vstupu do zábavného parku

retiazka
9. sep 2018

Najviac som bola prekvapena, ze ma ranne nevolnosti vobec nepresli a poctivo som vracala 10×na den ax do konca😥Ale o to krajsia bola pre mna malinka 😘

adri266
9. sep 2018

Prekvapenie, aj ked velmi prijemne, bolo, ze sa zadarilo hned na prvy sup a to sme veru necakali, kedze sme planovali uzivat si snazenie 🙂

mamasom
9. sep 2018

V tehotenstve nič... Ale pri prvom pôrode bolo prekvapenie aj pre sestričky a doktorku, že ja som kontrakcie cítila v stehnách... Ani prístroje nič neukazovali... A tak som ležala na stole s roztiahnutými nohami personál pil kávu a smial sa, že nemôžem nič cítiť, lebo nič prístroje neukazujú a zrazu bola hlavička vonku ;) to ste mali vidieť tie fofry ;)

vall1319
9. sep 2018

Najväčším prekvapením je vznik maličkého človiečika vo mne.... 😊 😊😊
Ľúbiť budem dokedy žiť budem!!!
😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖

kacero007
9. sep 2018

Prekvapením bolo to, že už v 11.tt má to niekoľkocentimetrové a niekoľkgramové stvorenie rúčky, nôžky a hýbe s nimi o 106 ❤️ no nemiluj ho/ju ;)

erika630
9. sep 2018

prekvapenim bolo uz samotne tehotenstvo a prve pohyby babetka nakolko som 7 rokov nemohla otehotniet..potesila by vyhra do polska.

haslerka31
9. sep 2018

Pre mna a hlavne partnera bolo najvacsim prekvapenim , ze ja , 50kg ziena ,dokazem zjest viac ako 120kg partner 😂😂😂 . Potesila by akakolvek vyhra , deti by mali radost tak , ci tak 😉

sofiadominik
9. sep 2018

Pre mňa výlet do poľská legenda s rodinkou pre mňa bolo najväčším prekvapením to ze mi povedali ze budeme mat dievčatko po ktorom sme veľmi túžily a to ze som bola prekvapená že pôjdem cisárskym že to vôbec nebolo v plane.

evulienkaslx
9. sep 2018

...ze bolo take komplikovane- od krvacania, cez tazke stavy vracania az po komplikovany a dlhy porod. Sranda ale bola, ako mi Emka v brusku vedela dvihat tanier, ked som si ho polozila na brucho 🙂

helen11
9. sep 2018

Mňa prekvapilo niekoľko vecí, mám za sebou dve tehotenstvá, ani pri jednom mi nebývalo zle, nikto mi neveril, ale ani raz som nevracala a to ma všetci vrátane mojej mamy strašili, však počkaj, to príde...a neprišlo chvalabohu 🙂 ďalšia prekvapivá vec bola, že mi pri oboch v noci odtiekla plodová voda a to som pred prvým pôrodom rozprávala s doktorom a ten mi povedal, že to sa stáva tak vo filmoch, že odtečie plodová voda a nie tak často v reálnom živote...a stali sa, dokonca 2x
no a tretia prekvapivá vec, že obe boli na svete v rovnakom čase 7.45 ráno 🙂
Potešili by obe výhry, ale keby si musím vybrať, tak asi skôr Slovensko, to je dostupnejšie pre nás autom...

nelili1978
9. sep 2018

Pre mňa určite zvracanie do konca štvrtého mesiaca a povedali mi že dieťa tlačí na žlčník.

3009
9. sep 2018

Prekvapením bolo druhé tehotenstvo mojej dcéry, lebo ja som sa jej 5 mesiacov pýtala, či nie je náhodou tehotná lebo jej strašne chutili koláče a troška pribrala, ale nie moc. Ona, že tehotná určite nie je lebo má každý mesiac "mrchu". Keď sa vybrali v auguste na Agrokomplex niečo sa v jej bruchu pohlo a išla na druhý deň si kúpiť test a samozrejme, že tehotná a keď išla doktorke tak ešte väčší šok, že je zač. 6 mesiaca. Fazuľka sa narodila koncom novembra. A doktorka jej potvrdila, že ona bola tesne pred tým na konizácii krčka maternice a hormóny si robili čo chcú a preto mala 5 mesiacov riadny menzes, ale že od šiesteho už nesmie byť a tak aj bolo. Takže by som chcela potešiť tú moju malú vnučku, ktorá má teraz už 3,5 roka, keď sa takto v maminom brušku schovávala.
Ak si mám vybrať, tak by potešil výlet do zábavného parku.