Súťaž: Vaším najväčším prekvapením v tehotenstve

lucka_tvjoj
Moderátor
9. sep 2018

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ 🙂 ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM.

Obojsmerný lístok lanovkou na Chopok pre dve osoby získavajú:

@demografka
@nikiki29
@tatharina
@purinkaa
@zvedavec333

Vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku vyhrávajú:

@basska_b
@evulienkaslx
@kukucka100
@mamasom
@macik45

-----------

Vidím, že sa vám súťaž o výlety páčila, tak sme pre vás zohnali ďalšie vstupy. O zábavný park Legendia bol medzi vami veľký záujem, preto prinášame ďalších 5 vstupov pre dvoch a ďalších 5 z vás získa 2 spiatočné lístky na lanovku, tentokrát do Nízkych Tatier.

Súťažná úloha:

Tina v seriáli Som mama má za sebou prvý šok, keď sa na sone dozvedela, že čaká dvojičky. Pred sebou má do pôrodu niekoľko veľmi zaujímavých mesiacov, do ktorých musí okrem úplnej zmeny svojho života riešiť aj svoj začínajúci vzťah-nevzťah s horolezcom Robom.

V rámci súťažnej úlohy by som chcela, aby ste mi napísali krátky komentár na tému: Čo bolo pre vás v tehotenstve najväčším prekvapením?

Z vašich nepochybne zaujímavých komentárov vyžrebujeme 10 výherkýň. A o čo budeme súťažiť?

5x žrebujeme obojsmerný lístok lanovkou na Chopok pre dve osoby (deti do 6 rokov zdarma)

Zdolajte Chopok skutočne pohodlne aj s tými najmenšími členmi rodiny. Vyvezte sa zo severnej aj južnej strany modernou lanovkou takmer na jeho vrchol. Pri pobyte v Jasnej nevynechajte rodinnú hru Drakopark Chopok, pri ktorej sa nielen zabavíte, ale aj dozviete niečo nové.

5x žrebujeme vstup do zábavného parku Legendia v Poľsku pre 2 osoby

Spravte si výlet kúsok za hranice - do Poľska. Legendia ‑ Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) pri poľskom meste Chorzów je najväčším a najstarším zábavným parkom v Poľsku. Rozprestiera sa na ploche o rozlohe 26 ha a nájdete tu 42 atrakcií pre malých aj veľkých dobrodruhov. V roku 2017 bola v Legendii postavená 40 m horská dráha LECH COASTER, ktorá v tom istom roku získala v Berlíne ocenenie – 2. najlepšia horská dráha v Európe. Vďaka lokalite a dostupnosti aj iných atrakcií ako napr. ZOO a národný štadión je Legendia tým správnym miestom na nezabudnuteľný rodinný výlet.

Do komentára kľudne napíšte, o ktorú cenu máte záujem. Žrebujeme zajtra o 10:00.

vimiseta
10. sep 2018

Som mamička štyroch detí, všetkých narodených sekciou, takže tých mojich prekvapení bolo veľa....najhroznejšie ak po druhej sekcií mi oznámili, že mňa aj malú zachránili v poslednej minúte (prasknutá maternica) takže tretie dieťatko sme mali až o 6 rokov (bez komplikácií), následne branie antikoncepcie a po roku od tretieho tehotenstva, aj napriek braniu tabletiek som znova otehotnela štvrtý krát (to bol šok), no všetko sme zvládli v poriadku...až na pomýlenie lekárov, že dieťatko je v 38 týždni a po narodení bolo v 35. Ale mám štyri krásne deti ....dve dievčatá a dvoch chlapcov a istotne to neľutujem.....mám úžasné deti a som rada že ich mám.....veľmi by nás potešil lístok na lanovku...Ďakujem

nikolurbanska
10. sep 2018

Pre mňa bolo najvačšim prekvapenim, že som celkom skoro začala citiť pohyby na prvorodičku. Všetci naokolo mi vraveli, že pohyby ucitim až okolo 20tt, ale náš krpec bol aktivny a dal o sebe vedieť okolo 16tt. Bolo to take prijemne šteklenie, ale bol to ten najkrajši pocit😍 Samozrejme sa to každym týždňom stupňovalo a tie jeho kopance ku koncu stáli za to😂😂

anavi79
10. sep 2018

Najväčším prekvapením v tehotenstve bolo, že aj bábo v brušku može mať štikútku 😀 (potešila by výhra do zábavného parku)

mishamisura
10. sep 2018

Najväčším mojim prekvapením v tehotenstve bolo, že nečakám jedno dieťa, ale tri!! To by Kristína v som mama asi už skolabovala 🤣.. Záujem by som mala o lístky na legolandiu

gamura
10. sep 2018

@lucka_tvjoj U mna teda reakcia vlastneho tela - chaos zmyslov, vnemov, nalad, chuti... 😉 napr. plac len tak, milivane sladkosti dostali stopku, zeleny caj, ktory pijem namiesto kavy, som prestala pit a doteraz ho nemusim, zbierka oblubenych parfumov lezi uhorom a do chladnicky mal vstup povoleny vyhradne manzel 😀.

elka7
10. sep 2018

Mojím najväčším prekvapením bol opakovane pozitívny test na tehotensku cukrovku, keďže som sa cítila zdravo. Nechápala som ako je možné že ju mám a že ja si mám denne pichat ihlou do prsta a merať hodnoty a držať dieeetu. Veď ja som sa vždy tešila ako si budem v tehu Nutelku vyjedat a iné dobrotky, lebo v tehu je to dovolené 😀. Výhra by ma potešila ktorá kolvek, keďže sme ani na jednom z miest neboli 🍀

gamura
10. sep 2018

@lucka_tvjoj potesili by Tatry

henuska7
10. sep 2018

Najväčším prekvapením bolo pohlavie bábätka. Obe tehotenstva som na 100% cítila, že čakám chlapca....Mám dve krásne babulky 😂🤗❤❤👧👧

kvietok007
10. sep 2018

Pre mňa bolo najväčším prekvapením keď som v lete skončila na infekčnom a oni mi oznámili vraj som tehotná a čakám bábo. A prekvapenie bolo aj to, keď som si ráno nemohla umyť zuby lebo mi bolo stále na vracanie. A ked som konečne zuby umyla utekáte do roboty na autobus a musíte ísť na druhý, pretože som nedobehla lebo som skončila pri strome a musela opäť vracať...ale stálo to zato máme krásnu dcérku ktorú ľúbime

atka01
10. sep 2018

najväčším prekvapením bolo, že sa mi vôbec podarilo otehotnieť, keďže mi bolo lekárom povedané, že deti nikdy nebudem môcť mať, ďalším prekvapkom bolo pohlavie, keďže v rodine sú samí chlapci a manžel si myslel, že bude chalan a je dievča a nakoniec šťastne donosená a narodená naša Ninka ❤ výhra akákoľvek, poteší najmä moje dieťa 😍😘

sif
10. sep 2018

Mna, vlastne celu rodinu, prekvapilo pohlavie dietatka. Po tom, co nam lekar ukazoval na obrazovke chlapceka, sa o skoro tri mesiace neskor ukazalo dievcatko. Vytuzene dievcatko, kedze sa v rodine rodia sami chlapci 🙂 v pripade dalsieho tehotenstva si taketo prekvapenie uz radsej nechame az do porodu :P
Potesili by nas listky do Legendie v Poľsku.

leenki
10. sep 2018

Mňa tiež prekvapilo pohlavie, myslela som si, že čakám dievčatko, ale nakoniec je z toho chlapec. Chvíľku som si musela zvykať, ale už sa teším na malinkého.
Potešili by nás lístky na lanovku 🙂

zuzka0911
10. sep 2018

Myslela som si, ze mam vsetko-stastie, lasku, zdravie, ale az ked som citila prve pohyby nasej babiky a potom nasho babosa 🙂 som zistila co je "mat vsetko"...nikdy som nikoho tak nelubila ako nase dve krasne zdrave deticky 🙂

mischelin89
10. sep 2018

v porodnici dr vravi, mame tak 3 hodiny do porodu, volajte manzelovi, nech pride pomaly. Volam mu, bolo rano a pardon, budem citovat, lebo bez toho to nema tu iskru, on hovori: dobre zlatko, v*serem sa a pridem. (niet nad romantiku a tajomno vo vztahu :D) Lenze ja som nahle porodila do 20 minut, nie za 3 hodiny a tak sa u nas traduje vesela prihoda, ako si manzel presral narodenie prvorodeneho syna :D
Taky vyvoj situacie necaka naozaj nikto :D