Ktorá hračka je tá pravá?

nelakuzelnecitanie
Moderátor
2. júl 2018

Poznáte to, detská izba vašich ratolestí je preplnená hračkami, ktoré už aj tak dávno zapadli prachom. Najväčším obľúbencom sa stal mobil mojej mamičky. A zahrať sa zmysluplnú hru, tak to je predsa nuda. Tak skúsme nájsť kompromisné riešenie na tento problém dnešnej doby.

Ja hneď jedno pre Vás mám - Kúzelné čítanie od Albi 🙂

Veď predsa interaktivita deti baví. Rôzne témy si zaručene nájdu svojich objaviteľov a pritom všetkom sa vlastne celý čas učia a ani si to neuvedomujú 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Ff5KMsqFjqQ

Myslíte si, že je to hračka, ktorá by bola pre vaše deti tá pravá?

jovanka81
2. júl 2018

mame doma komplet vsetky knihy ku kuzelnemu peru a je to top hracka 🙂 som nesmierne stastna, ze sa nam predcasom v sutazi s brumikom podarilo vyhrat kuzelne pero, ktore sme si nenechali, ale darovali sme ho nasej skolke a prikupili sme aj knihu hrave ucenie. deti sa naramne potesili. odvtedy aj pani ucitelky dokupuju knihy k peru a tesia sa spolu s detmi. 🙂 tesime sa na dalsie novinky 🙂

me_kate
2. júl 2018

detičky ešte nemám no Kúzelné čítanie som kúpila mojim neterkám. Osobne sa mi to veľmi páči lebo aj dospelák sa dozvie kopec nových informácií 🙂. Knižky od Albi 👍 sú určite lepšou voľbou ako mobily. (neznášam keď vidím deti s telefónmi v ruke 😠)

kupcovci
2. júl 2018

Ja mam dve deticky v k veku 3 a 5 rokov kuzelne čítanie doma zial zatial nemame ale starsi syn videl v skolke a velmi ho to zaujalo preto mam v plane investovat a na meniny mu kupim myslim ze je to velmi naucna hra a detom sa paci 🙂

jeinabe
2. júl 2018

Pisala som aj v predchadzajucej teme,ze naozaj jedinou hrackou v nasej domacnosti, ktoru sa vyplatilo kupit,je kuzelne citanie....nepisem to kvoli tomu,ze je to sutaz (hoci vyhra by potesila),ale ja naozaj to odporucam kazdemu...deti sa super zabavia a pritom sa naucia vela zaujimavych a potrebnych veci....prvy zaciatocny kufrik s Hravou anglictinou si vlastne syn kupil za svoje peniazky,ktore si vykupal z Velkej noci ako 5 rocny a my sme mu prispeli este na anglicky obrazkovy slovnik...tym,ze rad nasava anglictinu a rad sa vsetko rychlo uci, tak ich pravidelne cita....najviac zboznuje kvizy.....potom sme postupne dokupili Atlas sveta (kedze mapy zboznuje), dalej Ludske telo, Slovensko (kde ho zaujali slovenske mesta, osobnosti a hymna SR)....a Jezisko nam donuedol Cestu okolo sveta, pri ktorej sa vsetci spolu zabavime a musim sa priznat,ze moj syn ma uz viac vedomosti ohladom zemepisu ako.ja 😜....2 rocna sestricka ma zatial Spievanky, kde si vkuse pusta dookola pesnicky.....prave pre nu planujem kupit Hrave ucenie....kedze bude mat zachvilu narodeninky,tak kniha musi byt 😉.....

fazulka17
2. júl 2018

U nas urcite dcéra sa velmi casto hravala a hlavne v aute je to super zabava zial momentalne nemame pero lebo mladsia asi napustila sliny ale urcite kupime dalsie

tortelinka
2. júl 2018

my zatiaľ knihu nemáme, ale už dlho po nej poškuľujem, deti ju videli a veľmi sa im páči

jankaks
2. júl 2018

Určite by knižka zaujala ... už dlhšie zvažujem jej kúpu, ale zatiaľ sme sa k tomu nedostali ... ak by sa podarilo vyhrať, tak by sme sa veľmi, priveľmi tešili 😉

saslavka73
2. júl 2018

Nemá byť správne čarovné?

nikesz17
2. júl 2018

Ahojte, my zatiaľ tiež nemáme Kúzelné čítanie ale rozmýšľam veru nad tým. Videli sme to u našej kamošky a vždy keď ideme do kníhkupectva tak sa pritom zastavíme. Osobne sa mi to páči lebo deti sa hravou formou učia a ani o tom niekedy nevedia😅a páči sa mi tá rôznorodosť a že je to prístupné od najmenších detičiek dokonca aj dospelým😇Snáď na Vianoce sa podarí a Ježisko nám prinesie😉

petronelak
2. júl 2018

Myslim ze kuzelne citanie zsujme deti roznej vekovej kategorie

11111nika11111
2. júl 2018

Kúzelné čítanie je u nás doma top "hračka".Na Vianoce dostala mladá dáma Slovensko a od vtedy dostala na každý sviatok novú knižku.Atlas sveta,Angličtina aj Ľudské telo sú skvelé knižky.Prepracované,plné informácií,ozaj poučné.Žijeme v HU a dcéra si rada púšťa hymnu a pospevuje si na záhrade :D

sense
2. júl 2018

Urcite ano hlavne na cestovanie a ked sa neda travit vonku.pol dna...

vierkaviera
2. júl 2018

Nasa neterka ju ma a maju plane kupit ju aj nasej dcerke... Cize si ich budeme coskoro kupovat navzajom 😂😂😂 urcite by potesilo aj vyhrat knihu, bola by aspon skor ako na Vianice... Ale to by potesilo kazdeho 😍

majocka24
2. júl 2018

Urcite ano a snad aj k nam coskoro pribudne

petrakl
2. júl 2018

My mame 4 knizky a sme nesmierne spokojní.
Je to ozaj výborný nápad..

lucinddas
2. júl 2018

Kuzelne citanie anglictina je super. Hlavne deticky pochytia vyslovnost,co je neodcenitelne.

riannka12
2. júl 2018

My máme len tri knihy, no naše deti sa idú za nimi potrhať. Ja sama priznávam, že ma bavia rovnako, ako ich. Keďže naše dievčatá budú mať čoskoro narodeniny, chystáme sa im kúpiť ďalšie. Neviem sa dočkať!

tncka
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie u nas knizky absolutne nezaujali ☹ su uzasne,mrzi ma to, mne samej sa velmi pacia ako su spracovane a moja dcera ak ich mala raz v ruke tak to je vela :-/ Mame 4 knizky a uvazujem ze ich predam ☹

d_anit
2. júl 2018

Tieto knihy od albi kuzelne čítanie zaujali môjho synčeka hneď od začiatku, teraz pozná každú rozprávku z "rozprávky na dobrú noc"" a vsetky odpovede z kvízov.. Už teraz sa teším na jeho radosť v očkach keď dostane ďalšiu "ľudské telo" keďže rozprávky "bol raz jeden život" sú teraz TOP. Verím,že práve táto kniha zodpovie na všetky jeho zvedavé otázky 😄😉

Je to teda tá pravá a zmyselná hračka pre detičky.👦👧

maminecka2
2. júl 2018

Nas knizky zachranuju v cakarnach- pri troch detoch to je dost casto...

sauerka
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie Myslím že áno, je to tá pravá hračka pre deti...prvy krat sme sa s kuzelným čítaním stretli na návšteve u @laajla a natoľko ma zaujala a nielen mňa ale aj Tamarku, tá ešte večer básnila o pere a knižkách. Pero aj s knihou už je na ceste k nám a pomali budeme dokupovať ďaľšie a ďaľšie

mariana44
2. júl 2018

Myslim si ze ano...je to zabavna forma ucenia....a deti taketo veci zboznujuuuuuuuu takze za nas urcete suoer hracka

4ocka
2. júl 2018

Mna by zaujimalo ci to dokaze aj viac ako len povedat nazov obrazku🤔
Lebo ak tam moje dieta vidi medveda memusi to hovorit pero.. ake funkcie to este ma?

veronique_1
2. júl 2018

Urcite ano. Maju radi knihy a toto je este lepsie, lebo to aj samo rozprava.

nelly761
2. júl 2018

Kto toto vymyslel je genius ❤ najlepsia 🔝🔝🔝 vzdelavacia hracka. Moja starsia dcerka miluje tieto knizky a v piatich,rokoch uz vie kto to je a ako,vyzera napr. Stur, Janko Kral, Sladkovic a pod. A vdaka.knizke zacala sama spievat hymnu a ja ze sa ju ucili v skolke a ona ze nie ze to z knizky 😊😊😊

butterfly22
2. júl 2018

my mame viacej knih a niektore su skor pre starsie deti..no aj tak dcerku bavia...urcite to nenahradi zaujem rodica a jeho citanie, alebo rozpravanie, ale je to fajn , ak som velmi zaneprazdnena a pottebujem, aby sa chvilku prehrala sama

veronikastrickova
2. júl 2018

U nas od mala knihy, vsetky mozne. Ako ich milujem ja, tak aj moj syn. A som stastna, ze ho nemusim nutit k uceniu. A knihy od Albi mi to este viac ulahcuju.

usiak30
2. júl 2018

@nelakuzelnecitanie
U nas kúzelne čítanie boduje na 100% náš 9 ročný syn mal ako prvú knihu Svet zvierat, a tak sme postupne dokupovali Atlas sveta, Slovensko, Anglický Slovník a naposledy dostal Ľudske telo a hru Cestu okolo sveta. Keďže aj dvojročnú dcéru pero stále lákalo tak dostala Perníkovu chalúpku
a je to jedna z mála hračiek s ktorou sa dokáže zahrať 🙂 Musím povedať, že keď sa s tým deti nehrali tak sme si tajne prezerali knihy aj my dospeláci 🙂 Rovnako som kupila Kúzelne čítanie aj svojim krstňatkam a synovmu kamarátovi, myslím že je to super investícia do hravého vzdelávania v dnešnej dobe 🙂
Dokonca sme knihu Slovenko použili aj pri projekte o riekach na 3 vlastivedu a pani učiteľke sa to veľmi páčilo.

monika937
2. júl 2018

My mame 4 knihy a su super aj pre 2rocnu aj 4rocneho...ale aj my rodicia si ju stale listilujeme a pozerame

12macicka12
2. júl 2018

Ja mám dve knihy Svet zvierat a Hravé učenie. A môj ročný syn aj 16-mesačná neterka sú z nich unesené. Ona si už pekne ukazuje perom, čo chce prehrať. Už vie presne, kde nájde akú pesničku.