Máte už prvé vianočné darčeky pre vaše deti?

bara_lego
Moderátor
27. okt 2017

Na Vianoce je ešte celkom skoro, ale i tak 🙂 Veľa mojich kamarátok kupuje vianočné darčeky už od júla. Ďalšie zase nákupy nechávajú až na poslednú chvíľu. Ako to chodí u vás? Máte už v zásobe pripravené nejaké balíčky pod stromček? 🙂

erikaemkina
27. okt 2017

Ahoj áno , čo to už máme len ešte nie všetko 🙂 postupne ..

veronikaniak
27. okt 2017

Nemám ešte ale us terás ma bolí hlava aj peňaženka 🙄 ale som rada keď sa deti tešia.a us študujeme dráčik leták.

ema234
27. okt 2017

@bara_lego Nie nemam, kupujem tesne pred Vianocami, ale lego bude urcite sucastou darcekov, kedze deti sa radi s nim hraju a skladaju 🙂

foolie
27. okt 2017

Niečo už mám nakúpené ;) mala som to už dlhšie vyhliadnuté a postupne škrečkujem. Tesne pre vianocami je šialenstvo v obchodoch tak sa im radšej vyhýbam a radšej nakupujem v eshopoch.

kvetinka75
27. okt 2017

niečo už áno, niečo postupne dokúpim, nechcem si to nechať na posledné dni. Tento rok si ich chcem užívať v klude pri sviečkach, dobrotách a vianočných rozprávkach.

moncicici
27. okt 2017

Nie nemam, ale po legu uz pokukujem☺

kupcovci
27. okt 2017

Ahoj zatial mam krasne cd s dvd miro jaroš kedze ho zboznuju obaja ,pre dcerku krasnu knihu a este im chcem niake pekne lego kúpiť kedze obaja radi stávajú 🙂

zuzka38
27. okt 2017

@bara_lego nemam ale kazdorocne je poziadavka na lego 🙂

lubina
27. okt 2017

@bara_lego darceky este nie, ale uz mam darcek pre dcerku na narodky, ona sa narodila tesne pred Vianocami. 22.12 a velmi si priala Lego Friends taky Veterninarny karavan pre kone, tak sme tajne kupili, aby sme ho mali na 100 % lebo ved ak by pred Vianocami nebol, tak by ma to velmi mrzelo...a pomaly premyslam aj o darcekoch 😉

janulka1802
27. okt 2017

nie, ale viem, čo to bude, objednám cez net a hotovo, nemám rada to nákupné šialenstvo pred sviatkami, manželovi knihu a vybavené, hrozné ten konzum...

jankaadamkova
27. okt 2017

@bara_lego nieco uz mam nakupene a nieco vyhliadnute. Mame v rodine vela deti a nechcem si to nechavat na poslednu chvilu. Nemam rada tu tlacenicu a zhon tesne pred Vianocami.
Lego bude urcite tiez sucastou darcekov, pre malych Duplo, pre vacsich classic a creator.

tomaskova
27. okt 2017

no pomaly uz zacinam kedze je potom toho naraz vela co sa finacii tyka.navyse rodicia oslavuju v novembri spolocne jubileum 60 rokov, svagrova aj brat je decembrovy, do toho este maju aj meniny v novembri takze celkovo to mame uz pred vianocami naval a hned na to idu vianoce tak je toho dost. Takze keby vyhrame lego bolo by to super pod stromcek pre deturence 🙂

jajamalka
27. okt 2017

ja už rok schovávam adventný kalendár,ktorý v sebe namiesto čokolády skrýva dieliky puzzle. Kúpila som ho tesne po Vianociach za zlomok pôvodnej ceny a už teraz sa teším na tú radosť, ktorú z neho bude staršia dcérka mať. 🙂

emilia25
27. okt 2017

Zatial na meniny o par dni viem co chcem malej kupit budu to jej 2he meninky tak nejaku peknu kuchynku aj ked uz teraz vidim ze to bude vcelku tyzden a po tyzdni jej daju na frak nasi 3ja loptosi.a co na vianoce joj tolko veci hlavne najstarsi by chcel ze do vianoc bude este dalsich desat veci vymenenych.

zabina27
27. okt 2017

ja uz cosi mam, hlavne muz maleho nahovoril na bager, ktory sme museli riesit cez mojho brata, aby ho vydrazil na ebayi, lebo inde sa neda dostat, porazi ma z tych chlapov 😀 ale nejake tipy mam, tiez by som to radsej postupne, nech to nie je zaberak na penazenku, len este si musime spravit prijemny vecer a napisat jeziskovi, aj ked maly mu v dracikovom katalogu uz oznacil skoro vsetko 😀 esteze dcerka tomu este nerozumie, bude mat 1,5 roka, tej ani nevieme, co take kupit... aj lego by sa im hodilo, lebo maju len duplo, mohli by teda nieco viac postavit...

zabbka
27. okt 2017

U nás doma a v širšej rodine si zväčša dávame robené darčeky. Ja som dosť kreatívna duša a veľmi ma teší keď môžem niekoho obdarovať vlastnoručne robeným výrobkom a hrdiť sa titulom "hand made". Zvyknem tvoriť z látok - šijem, háčkujem, vyrábam náušnice, maľujem na drevo, tričká.....atď. A keďže mám teraz doma už malého pomocníka (3- ročného syna) tohto roku budem vyrábať darčeky spolu. Veľmi sa na to teším a Šimonko tiež. Myslím si, že takto vyrobený a potom aj darovaný darček je viac osobnejší 🙂 Ale samozrejme je na každom z nás 🙂

katkahs
27. okt 2017

ja tiez kupujem po troske tak od augusta, takze uz pre deticky uz mam takmer vsetko nakupene 🙂

emilia25
27. okt 2017

@zabina27 haha no to asi ako moj muz si zmyslel drahu autodrahu stala 70eur ze pre najstarsieho vtedy 2rocneho samozrejme sa s tym hrali chvilu potom dlhe roky bola odlozena v spajzy az kym sa nevylozila a na koniec skoncila cela v kosi.takto koncia vsetky hracky niektore ozaj po tyzdni.este totiz nevymysleli ziadne auto ktore by vydrzalo aspon rok.

myryjam
27. okt 2017

Ešte nemáme nakúpené, sme vo fáze premýšľania, a ak si niečo dcérka praje už teraz, poviem, že porozmýšľame a potom napíšeme Ježiškovi 🙂

majkabr
27. okt 2017

deti ešte nie ale manželovi som už kupila všetko

petrapod
27. okt 2017

Veru už máme. Lego už je lebo sa bojím že už by nebolo mám už pre krsniatko Evicku, pre krsna Miska aj pre syna Lukaska. Lego nesmie chýbať na Vianoce🙂 keď už väčšinou na Vianoce nie je sneh nech 😏nam radosť robí Lego😀

janickacrazy
27. okt 2017

Zatiaľ ešte nemáme nič kúpené, lebo chlapci mali teraz narodeniny, tak som chcela počkať, čo dostanú, aby som nekúpila niečo, čo už majú. Prostredný 7ročný fičí na legu, takže ten dostane určite nejaké lego creator a najmladší 2ročný hádam nejaké lego duplo, len ešte sa nevieme rozhodnúť ktoré, ked sú všetky také pekné. Určite ešte budeme písať a kresliť Ježiškovi. 🎁

hela_tn
27. okt 2017

My sme prave z tych, co darceky zacinaju riesit uz v septembri,takze vacsinu uz mame🙂

jana_eyre
27. okt 2017

Ja som vzdy zacinala kupovat od septembra, lebo mam obrovsku siroku rodinu, tak aby vianoce neboli palka naraz.. Navyse ma to vzdy bavilo.. Ale posledne roky to flakam, priznavam nemam cas, som rada ze stihnem.kupit darceky k narodeninam par dni pred oslavou.. Radsej si odkladam peniaze a vybavim vsetko naraz za jeden den.. Ale mam v hlave napady..

majkabr
27. okt 2017

ja neznášam tie hnusné tlačenice v obchodoch pred vianocami a hlavne tetky ktoré nevedia čo chcu a daju si rozkladať a vykladať akoby boli vochodooch same
a už som zažila aj to že prva nevedela čo chce tak ju nechala predavačka vyberať a obslužila druhú a ta prvá začala tam vykrikovať že zrazu chcela to čo kupila ta druha a pomaly bitky fuj toto ja nemusim. Tak tiež pomaly kupujem teraz už v kľude a keď je výber a nestojí za mnou 10 nervóznych ľudí.

majocka24
27. okt 2017

Len jeden pre neter lego juniors inak neviem nestiham nejako teraz uz aj lekári zase 😔

carmen33
27. okt 2017

Uz nieco mam, zatial hlavne pre syna. Vyuzivam aj zlavy priebezne.

silverrko
27. okt 2017

este nie ale zoznam uz piseme jeziskovi🙂

asire
27. okt 2017

V hlave už maaaam a musim povedať ze mi velmi pomohlo aj Lego Duplo 😆👍ale syncek ma 10.12 aj narodeniny takze musim vymyslat aj tam ☺

henikav
27. okt 2017

obdivujem mamicky ktore uz maju darceky pokupene a dokazu ich detom nedat, ja ked kupim, hned aj dam, takze na vianoce chodim kupovat az tyzden pred vianocami, aj to mi je dost vydrzat 😀