Kdo je hrdina pro vaše děti?

bara_lego
13. nov 2015

Dětství bez hrdinů by bylo docela nudné. Hrdinové jsou pro děti inspirací a vzorem současně. Proto LEGO DUPLO myslí i na dětské hrdiny. Kdo je hrdinou u vás doma? To, že jsou to maminky, které zvládají i nemožné, samozřejmě víme.

S hasičskými stavebnicemi LEGO DUPLO se vaše dítě může zapojit do týmu hasičů, kteří den co den bojují s ohněm a zachraňují lidské životy. Snadno si tak vysvětlíte, co hasiči dělají a proč jsou důležití. Nejen holčičky si zase rády zahrají se svou oblíbenou pohádkovou doktorkou Plyšákovou a pomohou jí léčit pacienty z řady svých hraček.

zuzana814
14. nov 2015

u nas maly vravi: som zachranar! lebo starky je byvala horska sluzba, tak mu o tom rozprava 🙂

zuzanar2
14. nov 2015

Každý týždeň je u nás hrdinom iná rozprávková postavička...ale najväčším hrdinom pre naše deti je OCKO, pretože každú voľnú chvíľku trávi s nimi 🙂

lenkuliak
15. nov 2015

U nás je hrdina McQueen a Dusty, samozrejme že ich máme aj v lego prevedení 🙂
Z ostatných sú pre staršieho veľkým vzorom anjelikovia 🙂 Tých som zatiaľ ako lego nevidela 😀

bibinka78
15. nov 2015

U nas je hrdina tatino pre dcerku vzdy ked pride v poriadku domov zo zahranicia kde pracuje na stavbach.

sarra01
15. nov 2015

U nas teraz frci Minnie, mame ju na vsetkom, na obleceni, hodinkach, batohu...... ale ako lego este nie :D

kajca84
15. nov 2015

Pre dcérku je to jej Brat a pre synceka otec a dedko😊

matricia
15. nov 2015

Pre staršieho syna sú najväčší hrdinovia Batman a Spiderman

bara_lego
autor
15. nov 2015

Krásný podvečer, děkuji Vám za krásné příspěvky 🙂 Každý máte jiného hrdinu, každý máte toho svého hrdinu🙂 Moc jsem se u všech příběhů nasmála🙂 Přeji Vám, aby Vás a Vaše děti hrdinové provázeli celým životem🙂 Bára

poleva
15. nov 2015

winnetou a old shetterand 🙂

britanova
15. nov 2015

u nás Bambuľka a dedo Jozef.

odm3
16. nov 2015

Tí lego duplo hasiči sú super. Môj trojročný ich dostal k narodeninám pred týždňom a stále sa s tým hrá. Je tam taký malý oheň, ktorý dá na iné auto a záchranná akcia môže začať. Aj ma dostal - rozobral to hasičské auto a povedal mi že mu to mám zložiť. Tak ja som na to bezradne pozrela a šla som zavolať staršieho syna na pomoc a kým som sa vrátila malý to auto sám správne zložil 😀 Na vianoce si objednal sanitku. U nás frčí polícia, hasiči a záchranári.

ludka140281
16. nov 2015

pre moje som zatial hrdinkou ja 🙂 no neviem dokedy 😉

martinkaha
16. nov 2015

Nase deti sa hrajú na rytierov, na divé šelmy i na mláďatka, a potom podľa aktuálnych rozprávok. Existuje nejaké lego s motívom Ľadové kráľovstvo, ci Ako vycvičiť drakov? 🙂
No najväčším hrdinom je ich tatinko! 😀