Sledujete kvalitu hraček, které kupujete?

bara_lego
10. nov 2015

Hodně mých kamarádek s malými dětmi přemýšlí nad tím, jaké hračky dětem kupují, a snaží se vybírat takové, které se jen tak nezničí a děti si s nimi vydrží hrát dlouho. Jsem moc ráda, že LEGO DUPLO patří mezi jejich favority 🙂 Jak to máte s kvalitou hraček vy? Zajímáte se, z jakých materiálů jsou hračky vyrobeny? Je pro vás důležité, aby hračky „něco vydržely“? Podělte se s námi o své zkušenosti.

Kvalita je pro společnost LEGO na prvním místě, a tak každá kostka ještě před tím, než se vydá za dětmi, projde celou řadou testů. Chceme, aby hraní s LEGO DUPLO bylo pro děti maximálně bezpečné, a tak provádíme test kousnutí, tahu a stoupnutí na hračku. Jen tehdy, když kostky uspějí a odolají i těm nejdivočejším hrám, vysíláme je do světa 🙂 Samozřejmostí pro nás je, že používáme jen bezpečné materiály, určené i pro ty nejmenší.

jeyka
12. nov 2015

Pre mamu je urcite dolezite s cim sa dieta hra, co dava do pusy...kedze ako vieme, najprv vsetko ochutna az potom sa s tym zacne drobatko hrat 🙂 Som vdacna, ze sme uz davnejsie natrafili na Lego DUplo...kocky su dostatocne velke do rucky, dieta to nemoze prehltnut, nepusta to farbu, pre detsku fantaziu a kreativitu je super a je to neznicitelna hracka... 🙂 navyse sa s legom kazdy rad hra, dokonca aj dospelaci co je plus pre cas straveny s detmi 😉

kvetka589
13. nov 2015
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

ja urcite budem pozerat na kvalitu hraciek, aby sa moje dietatko hralo len s kvalitnymi hrackami

pipinka4
14. nov 2015

@bara_lego ahoj 🙂 jasne u nas sa na to velmi dba lennhorsie je to ked hracky podostava.u nas boli naj drevenne hracky bud len z cisteho dreva nefarbene a ked uz farbene vzdy sa kontrolovalo ci to neni natrete jedovatou farbou nevhodou pre deti.kedze nasa sofinka dava odjakzvyka vsetko do pusinky. A oreto sme zvolili za vhodnu hracku pre nu aj lego duplo. Kedze kocky su dostatocne velke a kvalitne odolne aj voci zubkom sofinky 🙂 takze u nas je to samozrejme ze dbame na kvalitu hraciek a pozerame zlozenia. Kedze u nas mame tiez testovaca :D

elena123456
15. nov 2015

u nas je kvalita tiez velmi dolezita, lebo maly si este rad vselico strka do pusy, aj ked je to uz lepsie a uznemusim duplo kocky dolovat z ust, ale viem, ze nie su toxicke, co pri inych kockach neznameho povodu nie je take iste, okrem toho presne sedia tak ako vsetky kocky lego

irenaliza
15. nov 2015

@bara_lego Kvalitu hračiek sledujem, ale u Vášho LEGO je kvalita už rokmi overená a dôverujem tak kupujeme a doporučujeme bez obmedzenia, lebo jej dôverujeme a dúfam, že aj moje a moje vnúčatká budú spokojné, Určite, veď LEGO bude stále tak super, Verím sa a prajem krásnu nedeľu a ĎAKUJEM za tento týždeň.

matricia
15. nov 2015

Ano, sledujem kvalitu hračiek, snažím sa kupovať kvalitné, ale napríklad autíčka malému dlho nevydržia, skončia s vylamanymi alebo vybratymi kolesami, jedine,čo mu vydrží, sú plysaci a Lego a čudujem sa, že ešte Transformera má vcelku🙂

nikaella
15. nov 2015

Och ženy... Ako teda sledujete kvalitu hračiek keď sú poväčšine zabalené a na každej jednej krabici je made in čína??? Ste si fakt isté, že viete pri každej jednej hračke čo máte doma že čo je to zač? Ja nehovorím, tiež kupujem hračky v obchodoch na to určených, nie z aliexpress, ale teda si netrúfnem povedať že sú všetky ok. (nie preto že by neboli vhodné, ale predsa zloženie a pod nevidím)