SÚŤAŽ: Ako sa vám páči náš krém na tvár Linola Face?

simi_linola
27. okt 2016

Ahojte 🙂 Čo hovoríte na náš krém a suchú a citlivú pokožku tváre Linola Face? Budem veľmi rada ak sa so mnou podelíte o vaše názory a jedného z vás potešíme týmto skvelým krémom na tvár Linola Face 🙂

U nás nesmie chýbať práve v takomto počasí, kedy je pokožka tváre veľmi namáhaná vetrom a v niektorých oblastiach Slovenska už aj mrazom 🙂 Drobce ho priam zbožňujú 🙂

Viac o kréme na tvár Linola Face si môžete prečítať tu https://i.modrykonik.sk/linola_face

zuzanars
29. okt 2016

Tento krém som ešte nevyskúšala, odrádzala mi od neho vždy jeho cena a nikto v mojom okolí ho nepoužíval...že by mi o ňom dal kladné referencie. Samozrejme keby mi vyhovoval, som ochotná si za kvalitu a spokojnosť priplatiť.

delikarol
29. okt 2016

Tento krem nam velmi pomohol pri atopickom ekzeme mojho synceka. Skusali sme vsetko mozne az mi svagor doniesol z nemecka tento "zazrak" a ja nanho nedam dopustit. Prave ho zhanam len akosi marne. Asi musime pockat do Vianoc na svagra 🙂 alebo mi poradite kde sa da kupit?

poleva
29. okt 2016

Dobry deň nemali sme ale rada vyskušam s mojimi dvojičkami pekny deň

katkaform
29. okt 2016

neviem, neskusali, radi vyskusame v pocte troch kusov testovacich tvari 🙂 popravde syn neznasa tieto kremiky na tvar von....takze by som bola nadsena keby sa konecne nasiel nejaky ktory bude akceptovat...ja s dcerou uz nie sme take "vyberave"...ale ked si citam co baby vyssie o nom pisu, verim, ze aj nas mini chlap by si ho vzal na milost 🙂

simi_linola
autor
29. okt 2016

@delikarol Ahoj 🙂 Ďakujem za tvoju milú skúsenosť 🙂 Krém Face by ti mali vedieť objednať v každej lekárni (ak ho náhodou nemajú priamo k dispozícii) a potom ho nájdeš samozrejme aj v internetových lekárňach 🙂 napr. v e-shope DrMax je za 9€ a ak si dáš osobný odber v niektorej z lekární, neplatíš poštovné (vyjde to takto lepšie než keby si si ho chcela kúpiť priamo v tej istej lekárni) https://www.drmax.sk/katalog/product/14390-Lino...

seeggy
29. okt 2016

My tiež máme veľmi dobrú skúsenosť s výrobkom z tejto rady, konkrétne Linola Fett. Malej veľmi pomohol, využívame ho doteraz. Linolu Face sme zatiaľ ešte nezaregistrovali, ale keďže tiež zvažujem kúpu krémiku na tvár, tak určite sa popozeráme. My osobne môžeme Linolu odporúčať, ako už žienky vyššie spomenuli, dobre sa roztiera, akurátna konzistencia, jemná vôňa.

mirkamurko
29. okt 2016

Tak tento krémik by nás veruže potešil a veľmi by sa nám zišiel kedže euráčov je málo,zatiaľ som ho nevyskúšala ale šampon na vlasy áno. 🙂 Dúfam že sa na nás usmeje šťastie a Linola face nám radosť prinesie. 😉

saba2012
30. okt 2016

K tejto znacke sme sa este nedostali, aj ked mnoho inych sme vyskusali lebo syn je atopik. Prave vyberam krem ktory by bol vhodny na zimu. urcite vyskusame! 🙂

delikarol
30. okt 2016

@simi_linola dakujem velmi pekne hned si objednavam 🙂

pooppy142
30. okt 2016

S Linola Face nemáme zatiaľ žiadne skúsenosti, no radi to zmeníme. Ak sa na nás usmeje šťastie a vyhráme, budeme veľmi radi😊

macopka
30. okt 2016

Zatiaľ sme nevyskúšali, ale ak je dobrý ako Linola Fett, tak musí byť super. Budeme musieť skúsiť 🙂

mamca31
30. okt 2016

Tieto kremiky musia byt uzasne, tento tyzden som sa dozvedela mnoho, ak nevyhrame, urcite vyskusame, ako na tvar, tak aj krem na ruky. Velmi by sme sa potesili, keby sa nam podarilo vyhrat, a mohli vyskusat na vlastnej kozi 😉😊

katkanr
30. okt 2016

Zatial som ho ešte nemala 😒,takže neviem napísať.
Pri čítaní pozitívnych👍 komentároch na tuto značku,mám chuť zbehnúť do lekárne a kúpiť všetky produkty.👍😜😉

bonitka7
30. okt 2016

Ja som Linola kozmetiku spoznala az tu na modrom konikovi. Zatial vsak stale mame zasoby, co sme dostali, tak snad neskor sa dostanem aj k vyskusaniu Vasej kozmetiky. Zatial som nemala tu cest kupit a skusit ☺☺

simi_linola
autor
31. okt 2016

Ďakujem vám z celého srdca za všetky vaši príspevky, otázky a lajky 🙂 Som veľmi rada, že som tu uplynulý týždeň mohla stráviť v takejto príjemnej spoločnosti a dovoľte mi zablahoželať @lucinka981 k výhre krému na tvár Linola Face 🙂 Poprosím ťa o správu s tvojou adresou a telefónnym číslom 🙂
Ešte raz vám ďakujem a srdečne vás pozývam do našej skupiny, kde s Linolou a kopou súťaží pokračujeme aj naďalej https://www.modrykonik.sk/group/7305/

lucinka981
1. nov 2016

@simi_linola jej velmi sa s malickym tesime 😊 Dakujeme 😙

levandulky
4. jún 2017

Ahojte, ja ho pouzivam pre seba na tvar je velmi prijemny dlho udrzi pokozku vlacnu. Mala som problem najst si vhodny krem na tvar, kvoli tomu ze skoro vsetky kremy su parfemovane a robili mi cervene skrvnky na tvari, podrazdili mi pokozku, bolo to neprijemne ale LINOLA krem na tvar je proste 1. Aj ked ta cena je dost privysoka, ale vydrzi dlho a tak si ho kupujem pravidelne, aj moja dcerka ho vyskusala a reagovala velmi dobre aj napriek tomu ze ma stredne tazky atopicky ekzem. Hodnotim ten krem ako VELMI VELMI DOBRY.

nellita
4. jún 2017

Este sme nemali možnosť tento krem vyskúšať avsak,ine produkty mame z tejto značky a sme obe s dcerkou veľmi spokojne. Malá sa velmi rada kremuje

poleva
4. jún 2017

Sutaz je z minuleho roku a zakladatelka simi linola je neakttivna

lilu7
1. nov 2017

Kremik vyzera byt super a ked je kvalitny nevadi mi ani vyssia cena aj pri bepanthene maminky riesia vysoku cenu ale treba brat do uvahy aj kvalitu kremov co prevysi cenu🤗

lucinka981
8. nov 2017

@lilu7 sutaz je z min. roka.

poleva
8. nov 2017

😂