Čo sa podľa vás najťažšie vysáva? Pri bytovej naháňačke prevrátený kochlík so zeminou? Najlepšie na

samsung_tomas
Moderátor
19. nov 2017

Čo sa podľa vás najťažšie vysáva? Pri bytovej naháňačke prevrátený kochlík so zeminou? Najlepšie na koberec, že? Napíšte ako je to u vás...

sincerity
19. nov 2017

Jednoznačne chlpy 🙂 Kto nemá domáceho miláčika vo vnútri to nepozná. Prevrátený kochlík by bol za odmenu 🙂. A u nás sú tie chlpy vždy krát 5 🙂

mikys1
19. nov 2017

Chlpy a vlasy . Máme vo vnútri 7 psíkov 😀, a je problém aj na plávačke nieto ešte na koberci

zuzana814
19. nov 2017

mix mokrej a suchej stravy

sperka
20. nov 2017

Určite vlasy z koberca.

kvetinka75
20. nov 2017

najhoršie také kúsky miesť okolo nábytku, spotrebičov - najhoršie v kuchyni okolo sporáku, linky. Keď je nakvapkané + omrvinky, okolo kuchynského stola, stoličiek

mucilienka
20. nov 2017

Vlasy a omrvinky z chlpateho jedineho koberca, ktory mame v obyvacke 🤢👽😤

lubina
20. nov 2017

U nas je najhorsie povysavat schody,kedze tie vstupne su potiahnute kobercom, aby sa na nich nesmykalo...ale to je praca mojho muzika....takze aj on musi prilozit ruku k dielu 😉

sisy222
20. nov 2017

Najťažšie sa vydávajú pavúky vysoko na stenách 😁 a neznasam vysávať pomedzi rozsypané lego 😁
Inak ma vysávanie celkom baví 😀

kim_rossi_stuard
21. nov 2017

najtazsie sa vysavaju zasle miesta pod postelou 😎 a koberec s vysokym vlasom, lebo stale mam pocit, ze to nie je ono...a nieco tam ostalo

cupakabricka
21. nov 2017

najtazsie to ide urcite s chlpami od domacich maznacikov / pozname to doma, mame nemeckeho ovciaka a ju vobec nestaci iba vycesat ale skor aj povysavat,ale to ona nedovoli 😝 /
a dlhe vlasy po mne a dcere.... a ako pise sisy222 tie pavuky by sa mi moc moc tazko vysavali... mam pred nimi respekt a straaaaasne sa ich bojim 🙈
ta zemina by mi vobec v taky cas nevadila 😅🙂