Archív: Jún 2011 - Mesiac so Samsung - Neusmieva sa vaše dieťa do fotoaparátu? Máme riešenie...

samsung_tomas
30. máj 2011

Kazdy z nas rad fotografuje svoje deti. Urobit vsak fotografiu na ktore sa dieta usmieva je niekedy velmi tazke, co urcite poznate z vlastnej skusenosti. Ide o to dieta zaujat a rozosmiat. Na obrazku vidite ako sa to da s fotoaparatom Samsung PL120.
Co si o to myslite?

bambi2
6. jún 2011

no ja si neviem predstavit, ze by ten obrazok dieta rozosmial... to by som musela vyskusat ale aj tak neni nad zrkadlovky... 🙂

benne
6. jún 2011

@bambi2 no mna rozosmial 😅 .. a nie je aj niečo také, ako detektor úsmevu už? 😕

bambi2
6. jún 2011

@benne mozno raz to funguje ale casom to bude mozno uz nudne... moja mala sa tvari vzdy pred kamerou velmi vazne... ked bola mensia sa dala rozosmiat ale teraz uz nic nefunguje. a to jej mozem slubit aj disneyland v parizi.. detska tvrdohlavost... 😖

lea123321
6. jún 2011

Skôr by to len horšie bolo 🙂 ...Moju malú už dosť láka ten foťák a nie to keby tam ešte niečo farebné bolo 🙂 Ale určite by ju to nerozosmialo ....

bambi2
6. jún 2011

@lea123321 myslim, ze skor by deti chceli ten fotak a bolo by po foteni... 😀

anjelicek26
6. jún 2011

Dieta nerozosmeje fotak, ale matka za nim, chce to len vediet robit ziadne opicky a je to 😀 😀 😀

lea123321
6. jún 2011

@bambi2 presne tak som to myslela 🙂 Ešte jak poznám mojú malú hneď by sa na zem hodila ,lebo by ho chcela a žiaden úsmev by sa nekonal 🙂

monika15
6. jún 2011

ma to niekto odskusane????

funguje to ???=)=)=)

samasa
7. jún 2011

my mame fotoaparat s detektorom usmevu....pochybujem že šašo ho rozosmeje...akurat by ho tak zaujal že by s važnou zamylsenou tvárou vyštartoval po nom 😀

gucz
7. jún 2011

pre úsmev dieťaťa na fotke 🙂

martinjasen
7. jún 2011

My ked fotime doma, tak mame cely fotak oblepeny nalepkami s detskymi postavickami, toto mi pride ako zaujimave riesenie. Neskusal som to, ale kedze nalepky fungovali, tak snad aj toto.

gucz
7. jún 2011

na fb je ich kopec 😀

mrka2
7. jún 2011

@gucz tak ten PEZ nema chybu 😀

vejinka
7. jún 2011

mojho mladsieho zaujala ta hudba a nie saso a tvaril sa prekvapene usmev bol az nasledne ked si poprezeral pana predavaca a ujistil sa ze ten saso je len v mobile.

samsung_tomas
autor
7. jún 2011

Idealne by bolo, keby to bolo vsetko v jednom ze? 😀 Skuste sa pozriet do mojho blogu (Clanky) nieco som vam tam pripravil 😉

bambi2
7. jún 2011

@gucz mala som na plane nieco take kupit ale myslim, ze to tiez nema zmysel. kamoska to ma a vzdy ked ide maleho fotit, natiahne ruku a zacne pistat, nech mu to da... a je po foteni....
mozno keby vyletel naozaj vtacik by sa deti mozno usmiali... 😉

bambi2
7. jún 2011

@piacere aj moja takisto, mozem sa aj na hlavu postavit... ako som uz pisala ani disneyland v parizi u nej nezabere. proste deti ked si zmyslia, ze sa nebudu usmievat, tak sa usmievat aj nebudu.
ale podla mna, preco by sa mali deti na fotkach nasilu a stale usmievat??? mne to nevadi ak mala na fotkach nema usmev... hlavne, ze vzdy ma iny vyraz tvare.. a fotky aj tak nikdy nie su rovnake...
ani ja by som tento kompakt koli vychytavke nekupila. ak by sa mojej dcere (3r) pokazil kompakt a mala by som jej kupit novy, mozno by sa jej zapacil prave ten saso na nom a vybrala by si ten... ale inak nie...

lauralara
7. jún 2011

moja mala by sa len nacahovala za obrazkom s otvorenou pusou, udivenym vyrazom ale usmev by to nebol 😉

samsung_tomas
autor
7. jún 2011

Druhy displej, ktory sa nachadza na prednej strane fotoaparatu sa da vyuzit aj inak. Ak budete chciet tak animacie, obrazky sa mozu na prednom disleji vypnut. Potom sa tam bude zobrazovat obraz co prave fotite. Podobne je to aj s automatickym rozoznavanim usmevu 😀 a zmurknutia 😉 , ktory viete jednoducho vypnut.

alias313
8. jún 2011

Dobrý večer, nedávno som si kúpila samsung PL 120, fotí celkom slušne, ale keď si zapnem predný displej a je tam ten šašo-malý sa mi síce pekne pozerá, ale každú fotka je rozmazaná. Neviete kde môže byť problém?

samsung_tomas
autor
8. jún 2011

@alias313 Dobry vecer 🙂 Hlavny faktor, ktory vplyva na ostrost fotky su svetelne podmienky. Pri foteni je viac moznosti ako im predist. Jednou z nich v pripade fotenia so zapnutym prednym displejom v rezime "Deti" je zapnut tlacidlom blesku rezim "cervene oci". Tym sa aktivuje blesk a fotky uz nebudu rozmazane 🙂

denisocka
11. jún 2011

@gucz to su ako gumky do vlasov 😵