Nakupovať s detičkami – áno či nie?

daska_tesco
1. jún 2016

Niektoré detičky sú pri nakupovaní neposedné, iné ticho sedia v nákupnom vozíku, ďalšie behajú po celej predajni...Ako to máte vy? Poradíte mamičkám nejaké tipy na to, aby nákup s detičkami prebehol čo najhladšie? 🙂
Podeľte sa s nami o svoje zážitky s nakupovaním s deťmi a jednu z vás za zaujímavý príspevok zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby.

irenaliza
1. jún 2016

Naša každá dcérka bola iná, ale chodili sme nakupovať spolu, keďže nemáme v meste nikoho na postráženie, tak sme to zvládali, najstaršia teraz 10 ročná, nechcela sedieť v kočiariku, ale mala som ju na rukách a tak sme nakupovali, bolo to ťažké, ale zvládli sme to, keď trochu podrástla tak už to bolo lepšie, chodila pomedzi regály, ale nevyberala, iba pozerala ale stále sme niečo kúpili aj pre dcérky, aspoň maličkosť . Síce pár krát sa mi stalo, že chytila jedna z dcér "hisák" hodila sa na zem a... ale nerobila somm drámu, vedela som, že o prejde, pritisla som ju k sebe a nevedili mi pohľady ľudí, veď sú to deti a aj ony nemajú svoje dni. Ale nikdy som nemala problém, žeby vyberali tovar z regálov, alebo niečo hádzali na zem. to nie.
Aj teraz keď mám 4 dcérky, tak chodíme nakupovať spoločne, nie stále so všetkými, vo všedný deň idem s najmladšou teraz 2 ročnou a denne kupujeme v TESCU, malá sedí v košíku, niekedy nechce, tak jej dám do rúčku rohlík, ale kyslé rybičky-cukríky, tie má rada a chodíme a teraz posledný mesiac už aj sama chodí okolo regálov a, najmä vecí, tričká, ponožky a komentuje, pozerá a spolu vyberáme, musím povedať, že sa mi s ňou nakupuje celkom fajn, niekedy je trohu "zamračené", ale... A musí pochváliť predavačky v našom Tescu, lebo už keď prídme tak si pozdravíme, a sú super, keď aj ideme so všetkými deťmi a mladším dám pečivo, nepovedia nič, lebo vedia, že zaplatíme a sú fajn, rada tam chodím. Ja som za nakupovanie s de´tmi, aj keď niekedy je to ťažšie a pomalšie a ale myslím, že aj ony sa tak učia čo treba a čo nie domov nakúpiť Krásny večer všetkým.

brnka
1. jún 2016

my nakupujeme vacsinou len s detmi uz od ich narodenia (kedze sme ich nemali kde odkladat), niekedy to je v pohode, inokedy s vacsou nervozitou. ako malinki boli bud nakliknuti vo vajicku na voziku, alebo sedeli vo voziku - teda v tej sedacke, nie vo vnutri - osobne to nemam rada, ked deti sedia vo voziku medzi potravinami.. Detske auticka sme nikdy nevyuzili, kedze sa v nich vozili obycajne nasi spoluobcania 😝.
Teraz kracaju s nami, na striedacku vkladaju do vozika, co treba. Pre seba si mozu vybrat (vacsinou) jednu vec - bud pecivko, nieco sladke alebo pitie.
Vzdy som ich strazila, aby nevyberali z regalov vsetko, prip. nieco nezhodili a nerozbili 🙂

karolin2
2. jún 2016

Podľa môjho názoru nie je dôvod na to, aby sme si ich nebrali so sebou. Môžu sa aj popritom priučiť. Nemám problém im kúpiť nejakú maličkosť, len nie som zástanca toho, aby som otvárala im ešte nezaplatené veci. Musia počkať. Vediem ich k tomu a pomáha to. Jedna z dcér je aktívnejšia, druhá pomenej. Väčšia niekedy má tendenciu tiež ešte behať medzi regálmi a vie aj zmiznúť, ale je upozorňovaná, že to nie je ihrisko, a už sa to stáva pomenej. Mladšia sedí ešte v kočíku, som zvedavá, čo ma čaká.

petrowna
2. jún 2016

samozrejme,ze nakupovanie s detmi ano 🙂 moj maly zboznuje vozenie v nakupnom kosiku v tvare auticka,ktore je v hypertescu . Ked ideme okolo jogurtov,z kosika pocujem "mnam,mnam",to viem ,ze mam zobrat monte :D

daska_tesco
autor
2. jún 2016

Milé dámy 🙂, ďakujeme za zdieľanie vašich skúseností.
Súťaž týmto uzatváram a výhru 15€ e-kupón na nákup cez Tesco Potraviny domov pošlem: @jatva
Balíček so 4 ks vlhčených obrúskov pre deti Tesco Loves baby získa:
@katren
@sweetlife001
@ivkasnv
Výherkyne, prosím, pošlite nám svoj e-mail a adresu do správy. Gratulujeme!

bibistec
3. jún 2016

no ved samozrejme ze aj s detmi a ako si maju na to navyknut ked s nimi nebudeme nakupovat?musia sa naucit ako sa tam spravat. my chodime s dcerkou od malicka a nikdy sme nemali problem, vzdy vysvetlime co ideme kupovat a tak popozerame co maju, jasne ze to trva dlhsie ale urcite je to normalnejsie ako rodicia co nechaju dieta hoci babke a idu sami. treba deti naucit ako sa spravat v obchode a potom to bude lepsie a lepsie.

daska_tesco
autor
5. jún 2016

Mamičky, ďakujeme vám, že ste sa celý týždeň zapájali do diskusií na fóre Tesco Potraviny domov 🙂
Ak chcete službu vyskúšať, využite zľavový e-kupón na prvý nákup cez Tesco Potraviny domov pre členky Modrého koníka.
Ak už službu používate, využite zľavu 4€ do konca júna 2016 na nákup nad 90€.
Krásny víkendík a dovidenia niekedy nabudúce na Modrom koníku! 🙂