Cez aké zariadenie púšťate hudbu svojim deťom, keď ste vonku?

kristina_tpd
20. jún 2017

Leto, voda, priatelia, rodina..

To všetko Vás spája pri letných dovolenkách, výletoch..

Čo by ste povedali nato keby ste boli sprevádzaný hudbou ktorú si môžete vziať všade so sebou?

JBL CLIP2 je prenosný reproduktor s karabinou ktorú si môžete pripnúť naozaj kdekoľvek.
Výdrž batérie až 8hodín a kvalitne spracované odolné telo.
Pýtate sa čo sa stane ak Vám padne do piesku alebo vody?/žiadny problém.
Tento model je prachu vzdorný a vodotesný s odolnosťou IPX7.

Zvoní Vám telefón?Žiadny problém: CLIP 2 má funkciu Handsfree!!
Zdvihnutie hovoru jedným tlačidlom.

Tak teraz už len vychutnávať leto plnými dúškami.

Kompletná ponuka produktov:
https://www.tpd.sk/prenosne-audio-c20510?f=pric...

kupcovci
20. jún 2017

Dobre ranko,uz som o tom prenosnom reproduktore pocula je to super ,my vonka len na telefone pustame aj to len niekedy .napíšem e jeziskovi mozno nam ho donesie🙂 pekny den

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@kupcovci možno si o neho aj zasúťažíme🙂

kupcovci
20. jún 2017

@kristina_tpd to by bolo super 😉pekny den

sense
20. jún 2017

Ked sme vonku cez ziadne....

pribinak
20. jún 2017

ked som vonku, tak nepustam nic, ocenim bud ticho prirody, alebo mi to na ihrisku pride zbytocne, tam je ina "hudba"
ale na nejaku oslavu to moze byt fajn

erikaemkina
20. jún 2017

No keby bolo cez čo tak nech si tancuje , ved tancuje rada
cez mobil to je také o ničom 😉

ask
20. jún 2017

Zatial nemame, len dcera cosi take zvazuje🙂

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@pribinak Ja si to viem predstaviť aj na kúpalisku

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@ask Keďn už tak určite tento odolný voči vode, piesku, prachu. Hrá perfektne, skúšali sme s kolegami v kancelárii.

beton
20. jún 2017

@kristina_tpd Nechapem otazku. Kvôli comu by niekto pustal detom vonku hudbu??? taka otazka by ma v zivote nenapadla a odpoved, ze "pustam cez mobil" uz teda vôbec nie. ked sme vonku tak preto, aby sme vnimali prirodu. tuto moznost pripustam jedine v ludmi nenavstevovanom terene na plasenie medvedov, ked ide jednotlivec alebo ticha skupina ludi na turu.

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

@beton Vonku nemusí znamenať iba na turistike. Vonku na dvore, vonku na prechádzke, vonku na detskom ihrisku. Moje dieťa počúva hudbu všade a rada na ňu tancuje. Niekedy proste kukulienka musí byť pustená stále😉

lea299
20. jún 2017

My taktiež fungujeme len na telefóne alebo sme potom bez hudby. Ale moje deti majú radi hudbu, takže väčšinou pustím telefón a už počúvame a sem-tam tancujeme 🙂

guiseppinka
20. jún 2017

@beton tiez nechapem otazku a pride mi blba... clovek potrebuje aj ticho a nie, aby vecne nieco hucalo... a teda na kupalisku, ked tam je krik a piskot a do toho este radio a ja mam pustat nieco, tak dakujem pekne... mne vadi, ked uz v aute huci radio a chcem sa rozpravat a potom sa len prekrikujeme...

beton
20. jún 2017

@kristina_tpd aj my mame radi hudbu. hram na klaviri a spolu spievame, mame k tomu rozne cerkatka pre deti a vonku si tiez spievame alebo vezmeme gitaru von. Neustaly hudobny podmaz podla mna nedovoluje ludom komunikovat ani rozmyslat. Uz nedokazeme byt v tichu sami so sebou a nieto este s nejakym clovekom a s detmi. Odkedy mam deti, reprodukovanu hudbu nepustam takmer vôbec. Okrem iného aj preto, aby som vzdy pocula, co deti robia a kde su.
Ale na zahradnej oslave si reprodukovanu hudbu viem predstavit, na to vsak mame profi reprosupravu na to urcenu - tancuje cela dedina :o))

dzjanetta
20. jún 2017

@kristina_tpd vonku nic..uzivame si prirodu a seba na krasne rozhovory🌞

dai
20. jún 2017

@kristina_tpd mame prenosny reproduktor - celkom ok kvalita sa da kupit uz aj za cca. 30 euro... cez spotify akakolvek hudba
@dzjanetta krasne rozhovory sa daju robit aj pri hudobnom podmaze😉 - su rozne typy hudby a absolutne rozhovoru nebrania ( u nas sa komunikuje od rana do vecera a hudba nebola nikdy prekazkou )
@beton

butyha
20. jún 2017

Nazory v tejto diskusii ma presvedcili, ze sa este najdu normalni ludia, dakujem.

V prirode hudba...? Na kupalisku...??
To snad nie - istotne sa z ostatnych navstevnikov najde aspon jeden, ktory by sa citil byt "mojim hudobnym vyberom", prip. hudbou ako takou, obtazovany.
Snazim sa byt ohladuplna k ostatnym a nieco podobne ocakavam aj od nich.

Nehovoriac o situacii, ked sa niekolko podobne choro zmyslajucich jedincov vyskytne na jednom mieste a kazdy z "uzasneho prenosneho reproduktoru" obstastnuje okolie davkou "toho svojho" zanru - zazitok graduje 🙄

K zariadeniu samotnemu - neposkytuje to moznost prehravania hudby z ineho zdroja ako BT (napr. pamatova karta, USB kluc), naviac to nema vstavane FM radio - clovek je nuteny zbytocne spotrebovavat energiu z baterie svojho mobilneho telefonu - co specialne bez zdroja el. energie moc rozumne nie je - teda vyuzitie hlavnej prednosti tohoto zariadenia, mobility, je znacne obmedzene.

@kristina_tpd Chapem, ze Vasou ulohou je propagovat vyrobky v ponuke TPD. Som vsak presvedcena, ze v takej sirokej ponuke sa istotne najdu vhodnejsie zariadenia/pristroje...

jana_eyre
20. jún 2017

Mame podobne, ale ma to aj radio a je to na sdkarty.. deti z toho pocuvaju rozpravky v aute - maju to pri sebe a my mozeme pocuvat radio.. Alebo to pouzivame na zahrade, ale neviem si predstavit, ze by som mala potrebu pocuvat hudbu este aj na kupalisku, ihrisku ci v lese..

wendy193
20. jún 2017

Ak sme vonku doma, tak tablet a detské rádio alebo ntb s malým reproduktorom ktorý už dosluhuje pomaly a susti ako staré rádio 😁. Ale ak sme mimo nášho dvora nepočúvam jediné ze na ukludnenie si zobrala iná mamička niečo 😂😂😂 keďže aj na detských ihriskách indoorovych je vždy niečo zapnuté a na návštevách vzdybbezi rádio či tv. Lebo hluku nikdy nieje dosť 😁😂😂😂

adriannasvk
20. jún 2017

Ja som detom kupila toto

https://m.alza.sk/technaxx-musicman-cierny-d283...

Reproduktor na usb alebo kartu. Velmi sa im to rata,behaju s nim po byte atancuju. Mozes tam nahrat cokolvekna povuvanie. Staci nabit alebo nechat na kabliku a pustiy.si radio,ja to tak obcas robim🙂 super a odilna vecicka🙂

adriannasvk
20. jún 2017

Boze ospravedlnujem sa za milion preklepov😂

dzjanetta
20. jún 2017

@dai ved samozrejme..vsade naokolo je toho dost..

butyha
20. jún 2017

Dcera dostala pred 2,5 rokom

https://techtest.org/dolcer-by-easyacc-bluetoot...

Ma to samozrejme BT, USB vstup, FM radio, microSD slot aj line-in.
Na dane rozmery to hra slusne.
Vcelku spokojnost, aj ked na to ovladanie si treba zvyknut.

Dcera pouziva pri viacdennych vyletoch na izbe, istotne by s tym "netraposila" niekde vonku...

kristina_tpd
autor
20. jún 2017

Podľa môjho názoru sme každí iní. Niekto počúva hudbu rád stále a všade, niekto ma rád ticho. My sme napríklad taká hlučná ´talianska´ rodina a počúvame hudbu všade. Výhodou tohto repráku je to, že je prachu a vode odolný.
Každopádne veľa pubertiakov chodí po ulici s telefónom na plné pecky a určite by takýto reprák ocenili😉

tyelde
20. jún 2017

celý život som neznášala tých, čo nepoznajú slúchatká a peckujú si repráky na ceste, alebo ešte horšie v autobuse....v záhrade nemám problém, pustíme si cez repráky (tie 3 káble ma zatiaľ nezabili 😅) ale na kúpalisku alebo ihrisku by ma to asi obťažovalo...dala by som si slúchatká a škaredo zazerala 😅

janickacrazy
20. jún 2017

Fakt divná otázka, ja teda žiadnu hudbu nepúšťam vonku, ani by ma to nenapadlo. Stačí mi, ked moj puberťák furt nosí na ušiach tie slúchadlá a vobec nereaguje, ked mu niečo hovorím, proste odpojená generácia. Ked ideme von, tak sa s deťmi rozprávame, hráme, hudbu púšťam tak maximálne v aute. Dokonca moje deti nemajú ani tablet alebo mobil do auta, ako to často vídavam u iných. Učím ich vydržať cestu aj bez týchto zábaviek, aj dlhé cesty do zahraničia. My sme to tiež nemali a sme tu.

evittam
20. jún 2017

@janickacrazy Presne tak. Si ma predbehla.😉

alaguema
20. jún 2017

@kristina_tpd Je tu jeden oveľa lepší vynález, ktorý sa volá slúchadlá, ktoré používam vo vlaku a v lietadle, keď chcem počúvať hudbu a nechcem svojim hudobným výberom obťažovať okolie. Deťom púšťame hudbu doma. Vonku sa rozprávame, v prírode si užívame ticho. Púšťanie hudby na verejných miestach je bezohľadnosť. Naozaj by bolo zaujímavé vidieť, ako si na jednom ihrisku každá "talianska" rodinka púšťa svoju hudbičku do tanca 😉 Už pri počte troch takých rodiniek, by to bolo celkom na palicu.

trdelnik234
20. jún 2017

@kristina_tpd
No tak im ho predaj, kebyze ho tak ocenili, tym myslim tych pubertiakov. Mna hlasna hudba vonku vytaca a cudujem sa rodicom, ze deti v tomto podporuju. Pubertaci s telefonom a mizernym hudobnym vkusom, to by bolo na dlho, zbytocne sa rozculovat. A kebyze moje dcery chcu vkuse pocuvat kukulienku aj vonku aj na kupku aj na ihrisku, tak ma asi trafi.

trdelnik234
20. jún 2017

@alaguema
Presne to som chcela napisat. Akym eufemizmom sa da nazvat jedna obycajna neohladuplnost, ze "talianska"rodinka. No koniec.