Masáž ako forma relaxu nie je pre každého, aký máte názor?

Na túto tému som veľmi zvedavá nakoľko ja som bola dlhé roky tzv. antimasážny človek. Dotyky od cudzieho neprichádzali do úvahy. Názor som zmenila až po rokoch, kedy som sa odvážila na prvú masáž, 20-minútová masáž chrbta, kde inde ako u nás v Trinity :D (túto masáž máme ako súčasť pobytu, inak by som asi nevyskúšala 🙂 )

petulda333
20. feb 2017

Ja som prvu masaz vyskusala v 28r,co lutujem ze som nebola skor. Pol hodina relaxu,boze to bolo uzasne,ja som vysla uplne oddychnuta a uvolnena. Uz sa tesim na dalsie.

zoizoi
21. feb 2017

Tak ja mám masáže veľmi rada, ale skôr take relaxačné. 😊 Raz som bola na masáži chrbtice v Drienici a masér mi ,,ponaprával,, aj stavce. To bolelo.😄 Takže som sa naučila, že nieje masáž, ako masáž. Je super, je že ju ponúkate k pobytu. 👍

nice202
21. feb 2017

neznasam, ked sa ma dotykaju cudzi ludia, asi tolko k tomu. nemam rada masaz, nie je to pre mna relax a ani uvolnenie.

slunce3
21. feb 2017

V prvej robote sme mali benefit maserku na pracovisku. 1x tyzdenne 2 h. Kompletku som si davala samozrejme 2 h. Ored fajrontom 😂 vzdy som jej tam zaspala.

julia272
21. feb 2017

dobra masaz - na nezaplatenie...idealne by bolo si ju dopriat aspon raz mesacne, ale realita byva ina 🙂

dadka_bb
21. feb 2017

ja som este nebolaaa,mna to stekli 😂😂 u nas ani postelne hratky s muzickom nemaju ziadny taky smer hahah lebo by som pukla od smiechu

zuzka38
21. feb 2017

@patricia_trinityhotels mne masáže ako také by nevadili, ale po každej som doteraz dostala migrénu, takže sa im vyhýbam..

simca06022011
21. feb 2017

nie je masaz ako masaz, nie je maser ako maser.. podla mna klient a maser si musia sadnut. Ja som bola nie na jednej masazi, niektore boli vyslovene zle, nakolko si maser/maserka pomylila povolanie, mali ist miesit cesto a nie ublizovat ludom (po jednnej odvaznej celotelovke som bola ako keby ma zmlatili, sama modrina a tom ze som tam skoro plakala ani nehovorim, cize efekt pozitivny ziadny! ) Nakoniec som si nasla fyzioterapeuta a to je jedna basen :D Pol hodina a nabije cloveku baterky, aj cely den by som tam lezala.. len samozrejme mali by upozornovat ludi, ze to nie je pre kazdeho aj po zdravotnej stranke...

monika11m
21. feb 2017

Aaach skvelý relax ! Žiaľ som sa tam už dosť dlho nedostala!

igiana
21. feb 2017

Ja som na masazi nikdy nebola, iba moja mama mi ju raz robila a to mi skoro vyskakali stavce 😀. Myslim si ze taka profesionalna by bola super. Hlavne na moj uboleny chrbat. Ale podmienkou by pre mna bolo, aby mi ju robila zena 🙂.

patricia_trinityhotels
autor
21. feb 2017

@petulda333 ja som tak isto, prvá masáž v 28čke, tento týždeň si ju opäť doprajem u nás v hoteloch 🙂

@zuzka38 môže byť, hlavne keď sa masíruje krk

@igiana budeme mať tento týždeň aj súťaž na poukaz do nášho 4 Elements Day Spa a máme aj ženy masérky 🙂

igiana
21. feb 2017

@patricia_trinityhotels dakujem, tesim sa, ak nevyhram, budem musiet donutit manzela 😀

lea299
21. feb 2017

@patricia_trinityhotels vieščo ja napríklad mám rada masáže a veľmi a preto poviem doma môjmu chlapovi nech mi ju spraví akoby som mala ísť k nejakému chlapovi. Ako pokým ma masíruje žena mi to nevadí ale ako náhle by sa ma mal dotknúť cudzí chlap, tak to by som asi zutekala zo stola🙂 Vadí mi to

lienka737
21. feb 2017

Ja masáže milujem. Každý deň by ma mohli masírovať. Nič lepšie na relx nepoznám.
Ja zas neznášam kozmetičku a kaderníčku a už vobec nie manikúru.
Proste ma žerú mrle a neviem tam obsedieť, prípadne ma bolí chrbát z ležania/sedenia.

domin85
21. feb 2017

Osobne zastavam nazor ze kazdy by mal mat svojho masera a psychologa a svet by bol krasny 🙂 A teraz vazne: masaze su pre kazdeho, ale niektori mali smolu na zleho masera a maju zlu skusenost. Maser MUSI pracovat podla klienta, teoria "musi to boliet" je hlupost! Niekomu vyhovuje az drasticka masaz, niekomu len hladenie, niekomu kamene, niekomu banky, niekomu olej, niekomu nasucho- to je praca masera kazdemu nasjt to jeho 😉

bajciatko
21. feb 2017

Masáž jednoznačne ANO, pre mňa osobne je veľmi dôležité pri masáži nasledovné:
- osoba, ktorá masáž vykonáva, mala by vám tak povediac "sadnut"
- prostredie, kde sa masáž vykonáva, musí byť príjemné, čisté, voňavé a pre mňa hlavne teplé, uteráky a deky čisté, mäkké a voňavé
- masážne oleje - mal by byť k dispozícii výber rôznych druhov, pokiaľ to typ masáže dovoľuje.
No a na záver príjemná relaxačná 🎶 hudba a svetlo sviečok a masáž môže začať.

patricia_trinityhotels
autor
21. feb 2017

@domin85 správne zhrnutie, súhlas 🙂

patricia_trinityhotels
autor
21. feb 2017

@bajciatko je to pravda, presne to čo popisujete sme v novembri zjednotili vo všetkých našich hotelov v koncepte masáži 4 Elements Day Spa 🙂

Celý priebeh je malým rituálom, ktorý zahŕňa výber nie len miestnosti, ale aj sprievodných vôni, hudby a samozrejme olejov. A po masáži netreba utekať, pre "doklepnutie" pocitu uvoľnenia na klienta čaká šálka čaju a teplý uterák, ktorý si môže priložiť na šiju a to všetko nových priestoroch, ktoré naozaj pôsobia príjemne

V stručnosti o našich 4 Elements: http://www.hotelsenec.sk/4-elements-day-spa.html

bajciatko
21. feb 2017

@patricia_trinityhotels
Tak tomuto vravím mňamka DeLuxe, krásny koncept masáže v očarujucom prostredí.

tyelde
21. feb 2017

Nie, nie a nie a ani nemám záujem tomu dávať ďalšie šance 🙂

curcuma
21. feb 2017

No ja som masáže teda vôbec nemusela, keďže prvá skúsenosť s ňou nebola tá najlepšia. Tak vždy aj keď som tú možnosť mala som ju jednoducho odmietla, no bola to chyba. Teraz už viem, že masáže sú úžasný relax a naše telo si zaslúži trošku rozmaznávania, keďže mu dávame veľakrát dosť zabrať. Stačí naraziť na kvalitného maséra a úspech je zaručený 😉

kupcovci
21. feb 2017

Ja som bila na masazi prvy krát v 15rokoch a od vtedy som si tento druh relaxu velmi oblubila,sem tam ked mam cas popri mamickovskych povinnostiach rada si ju dopraje m 🙂

zuzul77
21. feb 2017

Masaz v Sitne bola uzasna. Tesim sa na dalsiu... 🙂

szuszka6
21. feb 2017

Myslím si masáž je pre každého len si treba správne vybrať resp.vedieť čo človek chce : relax?!uvolniť svalstvo?! Vo wellness je školení personál kt.by mal poradiť tak aby z toho človek mal relax a chcel sa opäť na masáž vrátiť 🙂 Ja masáže milujem,aj tú neodbornú od môjho manžela 🙂

martinkaha
21. feb 2017

Ja by som kvalitnú masáž dopriala každému. Je to super, ja sa po masáži cítim, akoby som lietala. Takže masáž milujem, avšak nemám veľa príležitostí "odskočiť" si na ňu pri veľa našich malých deťoch. Ale poznám zopár ľudí, čo sa hanbia sa vyzliecť, alebo sú im nepríjemné cudzie dotyky, tak ti masáž zavrhuju. Je to pre mňa nepochopiteľné, no sto ľudí - sto chutí. 😉

onmaria
22. feb 2017

kvalitná masáž je super vec! s prídavkom nejakej sauny..to "neni o com".

jahodka8
22. feb 2017

Prvej masáže som sa dosť bála - bolo to po operácii nohy ešte v detstve. Ale bolo treba nohu rozcvičiť, lebo bola predtým 2 mesiace v sadre úplne celá. Ale dopadlo to dobre, aj ked boli aj bolesti, lebo to bolo po tom ako mi dali dole sadru. A odvtedy mám masáže rada, aj ked teraz pri materských povinnostiach na to vôbec nemám čas.

hela_tn
22. feb 2017

Ja masáže milujem!je to príjemný relax, ked mam príležitosť ist na masáž, tak ju vždy využijem..
Masáže mi o.i. pomohli od prisernych opakujúcich sa migren, takze za mna masáž urcite!

tina1992
22. feb 2017

ja som po svojej skúsenosti, antimasážny človek. len raz som na nej bola (tiež bola v cene pobytu) a odišla som odtiaľ, zničená ako po celodennej fuške. odvtedy chodí manžel aj za mňa. a inak som aj dosť šteklivá a masáž mi jednoducho spôsobuje diskomfrort. radšej vyberám športové aktivity.

jajamalka
24. feb 2017

Mam rada masaze,ale vzdy sa vo mne bije ten prijemny pocit s hanblivostou.