SÚŤAŽ o letné šiltovky – originál Kamaráti z Trinity - Vlnka a Čľupko 😊

patricia_trinityhotels
Moderátor
4. jún 2019

Do súťaží sa snažím dávať prevažne praktické veci, pekné, šikovné a výnimočné... rovnako ako tieto sympatické šiltovky, ktoré určite potešia, zvlášť takto pred letom. 😊 Ružová a modrá s motívom maskotov, našich Kamarátov z Trinity – konkrétne Vlnky a Čľupka.

AKO SÚŤAŽIŤ:
Napíšte mi sem do fóra vaše preferencie pri výbere letnej dovolenky. Zvažujete kvôli deťom aj vzdialenosť, alebo ide skôr o lokalitu či referencie a odporúčania na hotel?

Do hotela Senec k nám chodia hostia z celého Slovenska. Čoraz častejšie k nám prichádzajú aj hostia z blízkeho okolia – tak do 50km. Tieto preferencie ohľadom vzdialenosti som si všimla aj vo vašich príspevkoch v súťaži o pobyt. Ako ste na tom vy? 😎🌞🏖

O ČO HRÁME:
3x šiltovka s motívom Kamarátov z Trinity podľa vlastného výberu (modrá, ružová).

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 09.06.2019 do 24:00. Meno 3 výhercov uverejníme v utorok 11.06.2019.

andrea0710
6. jún 2019

Vzdialenosť, lokalita je pri cestovaní s deťmi dosť podstatná, úroveň ubytovania, možnosti pre deti aj rodičov a tiež cena.No a k tomu recenzie si tiež pozrieme 🙂

alexandraprib
6. jún 2019

Preferujeme baby friendly hotely lebo he super keď ma človek k dispozícii vybavenie i detský kútik, kde sa malý vždy zabaví. Zatiaľ keď ma syn iba skoro dva roky záleží i na vzdialenosti lebo byť v aute hodiny ho samozrejme nebaví. Je to teda momentálne v trojuholníku Slovensko, Rakúsko a Česko.

danmik
6. jún 2019

Pre nás je dôležitá pestrosť aktivít v okolí (najmä pešie túry, výlety), ale aj v rámci hotela v prípade zlého počasia. Vzdialenosť nie je až taká podstatná, deti sú už väčšie a cestovanie zvládajú ok.

johankahanka
6. jún 2019

Pre nas je na prvom mieste vzdialenost, lebo syn nie je nadseny z cestovania. Nasledne si vyberame podla vybavenosti pre deti

lenuska0075
6. jún 2019

Pre nás sú dôležité referencie a vybavenie hotela. Keďže sa nám narodilo bábo je pre nás dôležité, či je ubytanie vhodné pre rodiny s deťmi 👪 Pre dobré ubytovanie sme ochotní cestovať aj väčšiu vzdialenosť 🙂 chystáme sa na svadobnú cestu, ktorú sme odkladali keď sa malý narodí, takže možno využijeme aj jeden z vašich hotelov 🌞

rejoice
6. jún 2019

Vyberáme podľa lokality, komfortné a čisté ubytovanie a kvalitné stravovanie 😉

kristinka86
6. jún 2019

@patricia_trinityhotels chodievame na výlety často. Niekedy zájdeme aj ďalej, ale to sú skôr také jednodňové výletiky. Určite by bola pri výbere dlhšieho pobytu rozhodujúca aj vzdialenosť. Samozrejme, cena a čo okolie ponúka, nakoľko sme dosť turisticky orientovaná rodina. 🙂

kristinka86
6. jún 2019

@patricia_trinityhotels chodievame na výlety často. Niekedy zájdeme aj ďalej, ale to sú skôr také jednodňové výletiky. Určite by bola pri výbere dlhšieho pobytu rozhodujúca aj vzdialenosť. Samozrejme, cena a čo okolie ponúka, nakoľko sme dosť turisticky orientovaná rodina. 🙂

michaal201
6. jún 2019

Vzdialenosť až tak nie🙂 skôr sledujeme recenzie a porovnávame vďaka nim rôzne ponuky s čím súvisí takisto aj cena, vybavenie, lokalita, a ostatné plusy ponúkané z ich strany.

curcuma
6. jún 2019

Finančná situácia, recenzie a vzdialenosť 🍀

matejamy
6. jún 2019

Určite vybavenia co sa týka detí, u nás jednoznačne vodný svet, bazén a potom všetko ostatné

luboslavk
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels
Lokalita, cena, recenzie

rozpravkaa
7. jún 2019

My sa snazime vyberat dovolenku tak, aby sme boli aj pri vode, ale aj v horach. Takze na zaciatku leta ideme k moru a koncom leta do nasich krasnych hor. A urcite rozhoduje to, co vsetko je v danej lokacii pre deti- nech si to poriadne uziju. 😉

mia2209
7. jún 2019

Vybavenie hotela,recenzie a samozrejme cena 🙂

janicka8880
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels cena,lokalita,vybavenie hotela

dasenka1203
7. jún 2019

cena, referencie, lokalita

hela_tn
7. jún 2019

Rozhodujúce je pre nas predovšetkým hodnotenie, lokalita a čo hotel ponúka pre deti

nellita
7. jún 2019

My hlavne zábavu pre dcéru, pohodu pre nás rodičov, teplučko ak sa dá a samozrejme blízko nejakého mestečka aby sme boli aj kultúrne vyžití, čiže kde je jedno hlavne s kým aby sme mali krásne zážitky

irenaliza
7. jún 2019

@patricia_trinityhotels krásny večer, pri 4 dcérkach cestovanie ďaleko nie vždy je super, ale práve v Senci aj keď ho máme najbližšie sme ešte neboli, a vlastne kvôli vzdialenosti, manžel nejako nemá chuť navštíviť tento hotel a škoda, lebo aj ja by som rada aj dcérky ale preferujem ak je tam aj detstký kútik, čo v Senci bohužiaľ nie je a to je podľa mňa na škodu, lebo máme väčšeie dve dcérky tie by boli vonku, ale tie menšie skôr preferujú detské kutiky v nútri a to škoda, nemáme, skúste o tom porozmýšľať, lebo v ostatných dvoch hoteloch práve tát preferencia u nás vyhrala a tie sme navštívili aj keď vzdialensť oveľa väčšia.

mivalik
7. jún 2019

Dobry vecer. My sa doma rozhodujeme pre Hotel, ktory ma samozrejme dobre hodnotenia na internete, musi mat detsky kutik, wellnes nie je podmienka ale potesi najma priatela. A v blizkosti do 20km moznosti na vylet. O vzdialenost nejde, najma aby mal hotel a okolie moznosti pre zabavu deti.

evelin89
7. jún 2019

Vzdialenosť a vybavenie hotela.

fortuna111
8. jún 2019

Vzdialenosť, vybavenosť, lokalita.

drdrdr
8. jún 2019

Celkom zvazujeme aj vzdialenosť, ale hlavne prihliadame na to, aby bol hotel vybaveny detským kutikom a ďalšími možnosťami zábavy pre deti 😊

lennulik1
8. jún 2019

Ahoj,
u nas rozhoduje najskor to, kam chceme ist. A nasledne aj pomer cena -kvalita-sluzby, nejaky bonus, zlava, poukaz vzdy "potesi" pri rozhodovani.

tivka
9. jún 2019

Recenzie super, strava vyborna, welnes a vela moznosti kde sa deticky zabavia...snad o rok vyskusame aj my 🙂

lucivjanska1
9. jún 2019

vzdialenosť, cena a odporúčania

angielka
9. jún 2019

Dôležité sú pre nás recenzie, vybavenie a cena.

bambulka9999
9. jún 2019

@patricia_trinityhotels
Lokalita, referencie a vzdialenost

jane1989
10. jún 2019

Cena, lokalita a referencie

eva987
11. jún 2019

pre nas je dolezita lokalita a vybavenie hotela pre deti